OM CHANTING

REZONUJTE SE ZVUKEM ÓM

OM Chanting je bezplatná skupinová technika, která využívá transformační síly zvuku ÓMk aktivaci sebeharmonizujícího potenciálu účastníků. Tato technika transformuje negativitu v pozitivní energii, pomáhá čistit okolní prostředí a podporuje fyzickou, emoční a duchovní rovnováhu všech zúčastněných.

Láska se má sdílet. Prostřednictvím OM Chantingu se lidé setkávají v místních společenstvích a národech po celém světě, aby sdíleli pozitivní vibrace ÓM a svou lásku k Matce Zemi. V tomto smyslu jsou pravidelné OM Chantingové kruhy a Úplňkový OM Chanting konané každý měsíc nedocenitelným darem pro lidstvo.

Tato technika je přístupná pro všechny věkové skupiny. OM Chanting obvykle trvá jednu hodinu a využívá jedinečnou kombinaci uspořádání účastníků ve dvou soustředných kruzích, kontinuálního zpívání ÓM a přítomnosti organizátora OM Chantingu, který nese požehnání Paramahamsy Vishwanandy. Právě Mistrovo požehnání je to, co umožňuje uvolnění a plnou transformaci negativity v pozitivní energii.

WORKSHOPY OM CHANTINGU

Workshopy OM Chantingu jsou přístupné všem, kteří se chtějí o zvuku ÓM a OM CHANTINGU dozvědět více. Na těchto workshopech získáte informace o kosmickém zvuku ÓM, o původu a síle techniky OM Chantingu a také o tom, jak toto poznání sdílet s ostatními prostřednictvím vedení OM Chantingových kruhů.

Pro účast v OM Chantingovém kruhu se nevyžaduje účast na workshopu, ale pokud se chcete stát organizátorem OM Chantingu, je absolvování tohoto workshopu jednou z podmínek.

Vyhledejte OM Chantingový kruh nebo mne kontaktujte mailem na adresu natarani@bhaktimarga.cz a já Vám ráda odpovím na vše, co vás v souvislosti s OM CHANTINGEM zajímá.

Více informací

 

www.bhaktimarga.cz

 


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *