Inspirace

Vaše duše je jedinečným vyjádřením Světla ze Zdroje, pečlivě utvářená vašimi jedinečnými individuálními zkušenostmi ze všech předchozích životů. Jste dokonale sestaveni, abyste mohli vytvořit jedinečný shluk atomů, které jsou Vámi.

Vaše tělo je také Světlem. Každičká buňka vašeho těla vyzařuje v každém okamžiku Světlo. Vaše jedinečné vědomí vyzařuje s každou vaší myšlenkou bio-fotony. Bez ohledu na váš způsob nazírání na svět jste tvořeni  Světlem.

JSTE Světlem!

Vyzařování Světla je ve skutečnosti naším nejpřirozenějším stavem. Když jsme spojeni s vnitřním Světlem ve svém nitru, současně jsme spojeni se Světlem Vesmíru.

Je tu více než dost prostoru pro každého z nás, abychom se mohli rozvíjet a vstoupili jsme do své velkoleposti. Všichni jsme notami v té nejúžasnější symfonii. Byli jsme zrozeni k tomu, abychom společně zářili a rozvíjeli jsme se.

Když se napojíme na Zdroj, nemusíme se jišž spoléhat na žádnou vnější věc a hledat naplnění ve vnějším světě. Zásoby energie zdroje (vesmírného Světla) jsou nekonečné. Nikdy nedojdou. Je to dost Světla pro nás pro všechny. Je to Zdroj, ze kterého všichni pocházíme a kam se opět jednou navrátíme. Jakmile se napojíte na tuto nekonečnou energii a sílu Zdroje, vklouznete do harmonického proudu Vesmíru a zvýšíte vibrace naší planety. Když budete vyzařovat své světlo, tak podobně jako ranní slunce probudíte spáče a inspirujete je k tomu, aby se i oni probudili.

Rebecca Campbell

 


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *