K zítřejšímu Novoluní v Raku a částečnému Zatmění Slunce…

V hlubokých zákoutích vaší duše se mohou vlivem tohoto Zatmění probudit a rozpoutat silné, vámi dosud neprožité a nepoznané emoce. Pokud se tak stane, dovolte jim vyjít na světlo. Během tohoto procesu je třeba: dýchat, zůstat v klidu, být pokud možno pokojný a uzemněný. Nenechte se hned těmito intenzívními emocemi strhnout, buďte v tomto procesu vědomí – uvolněné emoce budou pravděpodobně velmi intenzivní, dejte jim průchod nějakým konstruktivním způsobem, abyste potom nemuseli litovat jejich neuváženého projevu.

Požehnání pro průchod tímto Zatměním!
Pro ty, kteří se důsledně věnují vnitřní práci na sobě, mají nějaký trénink a pevný záměr se osvobodit od emočního balastu, nebude průchod tímto portálem nejspíš spojen s příliš intenzivním či náročným emocionálním zážitem.
Vy, kteří zažijete bouřlivou emoční detoxikaci a uvolnění hlubokých emocí, se snažte zůstat i v tomto procesu vyvážení a bdělí. Vše, co se během tohoto Zatmění odehraje, bude sloužit pro vaše nejvyšší dobro. Jedná se o Božské načasování!

Pamatujte, že to, jak reagujete na výbušné emocionální erupce druhých, vypovídá o především vás, o tom, jak vy tyto emoce máte zpracované – je to zcela a naprosto vaše zodpovědnost, jak se zachováte, přijdete-li do kontaktu s emocemi těch, kteří je nebudou schopni zvládnout.

Zůstat klidný a vyrovnaný je to nejlepší, co můžete udělat, abyste tímto průchodem prošli nejlíp, jak to jde.

 

Zdroj: ~ Mélne Portia Lafont
www.melinelafont.com

Volný překlad z Aj pro www.novoucestou.cz Sofie


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *