Aktuálně na nebi…

Balzamická Luna ve Lvu

Pavlína Holancová

Luna v pátek ráno vstupuje do Lva (6.18 hod. SELČ) a nachází se v balzamické fázi. Instinkt a intuice jsou vysoké. Naše fyzická energie je ovšem dole. Odpočinek je teď nezbytný. Zato naše psychická energie je velká. Jsme na prahu, na konci jednoho cyklu a předvídáme cyklus nový. Možná teď úplně přesně nedokážeme uchopit, zda jsme ještě upoutáni v minulosti, v přítomnosti či se již jasně opíráme o budoucnost. Se Lvem přichází téma identity, se Sluncem v zatmění se však dotýkáme jak svých silných, tak i slabých stránek či zranění. Kdo jsme a kam směřujeme, a jak se nám daří naplnit naše jedinečnost?

Jsme uprostřed nezvratného přechodu, podvědomí nyní třídí zkušenosti, vysílá poselství, obohacuje nás o nové obrazy. Vědomí je zcela ponořeno do vnitřních zkušeností, stejně jako se Luna v této fázi tenčí, dokud nakonec úplně nezmizí. Tato „temná Luna“, symbolizuje naši schopnost nořit se více k sobě a spojovat se i s temnými emocemi, které dřímají bezpečně schovány v hloubce naší psyché. Reflektujeme, sníme, přijímáme.

Luna se dopoledne nachází také v dynamice na Mars, Chiron a Uran a vede nás tak k nepředvídatelným postojům a překvapením. Můžeme mít tendenci zveličovat, chytat se divokých nápadů, jít za každou cenu do akce, i když naše těla jsou nyní nastavena spíše ke kontemplaci. Do hry se navíc přidává Lilith ve Vodnáři, která se momentálně nachází v konjunkci s couvajícím Marsem. Potřebujeme za každou cenu prosadit tu „svou“ pravdu, svou jedinečnost, svou individualitu! Pokud někdo či něco omezuje naši nezávislost a svobodu, dostane jednoznačnou stopku. Chceme si to prostě dělat po svém. Pozor, abychom to však nepřepískli! Jsme na prahu zatmění Slunce, a stinné stránky nás všech vycházejí na povrch s větší naléhavostí. Buďme trpěliví se sebou i s druhými.

Krásné sny a inspirativní obrazy s balzamickou Lunou ve Lvu přeje Pavlína

https://www.pavlinaholancova.cz


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *