Aktuálně na nebi…

Pátek 8.2. – Luna v Rybách v konjunkci s Chirónem, Merkur ve Vodnáři v sextilu s Uranem v Beranu, Mars v konjunkci s Uranem v Beranu, přesný sextil Slunce ve Vodnáři v sextilu s Jupiterem ve Střelci a Slunce ve Vodnáři v konjunkci s černou lunou.

V pátek se Luna bude ještě většinu dne pohybovat Rybami, dominantním vlivem ale začíná být působení Urana v Beranu, a to hned na dvě planety.
Merkur ve Vodnáři v sextilu s Uranem v Beranu výrazně popožene tempo komunikace a myšlení a vytvoří jakousi myšlenkou dálnici nebo vysokorychlostní dráhu.
Pátek i víkend může být díky stimulačnímu vlivu Uranu nad Merkurem plný nových myšlenkových impulzů a inovativních nápadů, poroste ale také netrpělivost a sklon k větší chybovosti. Liberální Merkur ve Vodnáři v sextilu s absolutně přímočarým Uranem v Beranu pak podpoří okamžitost komunikace, musím ale varovat také před zvýšenou zbrklostí a někdy až přestimulovaností nervové soustavy.

Podobně přímočaře bude působit i Mars v Beranu v konjunkci s Uranem – to je sprintérská, hektická a naspeedovaná hyperaktivní kombinace závodníka Formule 1 a tempo se během víkendu bude navyšovat s přestupem Luny do Berana.

Luna v Rybách se v pátek dopoledne, v poledne a ještě i velkou část odpoledne bude pohybovat v přesné konjunkci s Chirónem a v této souvislosti se mohou tematizovat i situace nějak související s utrpením, chronickými problémy, s pocitem opuštěnosti nebo s nějakou formou soucitu a chronicity.
Za současných uranských aspektů pozor na nejrůznější zakopnutí, pády, nebo chyby při řízení – v kombinaci s Chirónem nad Lunou mi to lehce zavání zvýšenou nehodovostí a úrazovostí.

Zbytek konstelace ale zůstává optimistický, Slunce v uvolněném Vodnáři se dostává do podobně pohodového a blahobytného sextilu s Jupiterem ve Střelci a přeje zájmu o různé alternativní metody, filosofické systémy a duchovní nauky, jen Černá luna ve Vodnáři nad Sluncem může rozdmýchat i nejrůznější protestní akce a záležitosti ega. K potřebě změny a možná doslova k proboření zdí bude nabádat také reformátorský nebo v Beranu spíš revoluční Uran nad Merkurem i Marsem.

Před čtvrtou odpolední přejde Luna do Berana, a odstartuje tak iniciativní beranský víkend.

Krásný pátek všem!

Zdroj: Reflexivní astrologie


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *