Aktuálně na nebi…

14.4.
Ve svém nitru se rozhodujeme

Ať chceme nebo ne, základní témata života a naší budoucnosti krouží kolem. Asi nebude pokoj, dokud něčo neuděláme. I lidé kolem mluví o tom, co bude, co plánují, co udělají, na co se těší. Hodně nás zkrouhly minulé dny. Snažily se zamíchat kartami, které držíme v ruce. Ale přece víme, co chceme a víme, kde je naše budoucnost. Luna je ve Lvu a v těchto momentech máme všechny trumfy v ruce. Asi není co dodávat. Znovu a znovu nás osud obrací k tomu, či je zásadní.


Ok, ale bavme se o aktuálních otázkách. Luna ve Lvu má ráda společnost a baví se. Zapomene na tíži světa a tvoří budoucnost, která jednou tak jako tak nastane. Luna pomalu nabíhá do trigonu s Jupiterem ve Střelci a sny dostávají křídla. Proč neletět? Proč nežít? Jaké povahy jsou překážky na hranice? Co můžeme udělat pro svůj život aby se rozběhl potřebným směrem? Otázky jsou dost osobní a velmi na tělo. Cíle jsou blízko a přeci vzdálené. Jakoby mezi nimi a námi stály nějaké překážky. Nestojí. Je to jen náš pocit a dojem.Slunce v Beranu trigonu s Jupitetem ve Střelci nabývá dojmu, že je vše možné. Skutečně je. Jen je otázkou, kolik z toho je udržitelné do budoucna a kolik z toho, co nás povznáší, je jen nadšení.

Vzpomeňme si na Venuší. V příznivých aspektech na uzly řídí náš osud a dává průchod hodnotám, jež pro nás znamenají hodně.

Možná nás napadne, v čem je osud, v čem je poslání. Je v nalezení rytmů, v tom, že najdeme co po nás život obecně a sudba konkrétně chce. Aktuálně jsme, i když se to nezdá, propojeni s životními směřováními a úkoly, v tomto čase jim rozumíme a měli bychom se jimi řídit. Snad jim porozumíme.

Ondřej Habr


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *