Numerologický rozbor jinak

Jste opravdu šťastní a vyrovnaní s tím, kde se ve světě nacházíte? Možná ne šťastní v tomto okamžiku, ale šťastní ve své duši? Plni radosti, spokojeni, vědoucí a důvěřující, že jste chováni v náruči Boha a většího Plánu? Přináší váš život zde nějakou pozitivní změnu tomuto světu? Znáte celkový plán vašeho života, vaši mapu pro zpáteční cestu Domů a váš stanovený úkol, který je důvodem toho, proč jste zde na Zemi v tuto dobu?

Nejdůležitější je samozřejmě naslouchat svému Vyššímu Já ve svém nitru, naladit se na něj a nechat se jim vést, ale k pochopení sebe sama a svého životního úkolu pro tuto inkarnaci Vám může pomoci i Hluboký písemný numerologický rozbor. Přijde doba, kdy budete zcela odhodlaní, odevzdaní a silní, a než se tak stane, jsem tu pro vás  – zamilovaná do Numerologie a připravená vyladit se na nejvyšší Moudrost, abych vám zprostředkovala potřebné informace.

Preferuji hlubinně orientované pojetí numerologie. Při hledání klíče k lidské duši využívám také své znalosti z oblasti astrologie, Mayského kalendáře, Tarotu, Aura-Somy, Kabaly, Run a dalších starodávných i nových systému poznání. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic a také s rodovými liniemi. Poradenství v této oblasti jsem se začala věnovat v roce 2000. Více  se o mém přístupu k numerologickým rozborům najdete v mém článku Kam vede vaše cesta.

Více informací najdete na http://www.novoucestou.cz/numerologie/.

Pro objednání numerologického rozboru mi, prosím, pištš na mail: soffi.isis@gmail.com nebo volejte na tel. 733798649.

Zpětné vazby klientů, kteří si numerologický rozbor již objednali si můžete přečíst zde.

S láskou,

Sofie Natarani


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *