Aktuálně na nebi…

Úterý 11.2.
Pohyblivo, střídavo, nejasno

Ve vzduchu je cítit leccos, rychlý vítr přináší spontánní zvraty situací. V datu se na nás směje jedenáctka a s ní i výzva umět zvládnout silné situace.

Slunce ve Vodnáři v sextilu s Lunou v Panně dávají šanci zpracovat silné podněty. Zjistit, o co jde.
Venuše v Beranu se dostává do kvadratury s osou lunárních uzlů. Síla vůle, přání, touhy, ale i láska dovedou pohnout osou našich osudů. Zdá se, že mnoho z toho, co vypadalo jasně, zdaleka není rozhodnuto. Na druhou stranu dohody z dneška nebudou mít dlouhého trvání, pokud nebudou ještě v nejbližších dnech potvrzeny. Šíp prostě nepřekoná dálku, pokud ho nenese touha.

Možná se to nejdůležitější se stane až na konci dne, kdy bude Luna v Panně v kvadratuře s Marsem ve Střelci a v trigonu se Saturnem v Kozorohu. Tady nám dojde, co se událo a bude šance udělat moudrá a nadčasová rozhodnutí, pro která během dne nebude dost vůle a ani trpělivosti.

Dnešní události budou probíhat jako na houpačce, nahoru, dolů, skvělé, hrozné, bude se to střídat a emoce budou tuto rozkolísanost kopírovat. je celkem jasné, že se máme dnes naučit vytvářet stabilitu, nepodléhat výkyvům a nenechat emoce aby řídily to, co má mít pod palcem naše já a náš charakter.

Ondřej Habr


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *