Heal Summit – Odborný kongres na téma léčení

Přátelé,

v průběhu času jsem zde sdílela různé informace týkající se nejen spirituálního vývoje, ale i poznatků  v oblasti zdraví a léčení od předních světových lékařů Deepak Chopra, vědců (Bruce Lipton) a duchovních učitelů a autorů (Bregg Braden, Marianne Williamson, Anita Moorjani) aj.

S potěšením jsem zjistila, že se v blízké době nabízí možnost zúčastnit se on line světového kongresu o zdraví a spiritualitě – Heal Summit, kde budeme mít vyjímečnou příležitost seznámit se s objevy, myšlenkami a zkušenostmi 19 předních vědců a duchovních učitelů a poznat i osudy konkrétních lidí, kteří  se (někdy až zázračně) uzdravili.

Heal Summit začne 10.3.2020 a má formát rozhovorů s 19 osobnostmi:Deepak Chopra, Bruce Lipton, Joe Dispenza, Gregg Braden, Anita Moorjani, Michael Bernard Beckwith, Dr Darren Weissman, Bernie Siegel, M.D. aj.

– rozhovory budou k dispozici v 2 formátech: nadabované do češtiny + anglická verze s českými titulky

Heal Summit potrvá 7 dní

představí se 19 řečníků

získáte přístup k 18+ hodin materiálů

+ 2-3 hodiny rozhovorů denně k zhlédnutí zdarma!

Jsem přesvědčená, že to bude velmi inspirující a obohacující záležitost!

REGISTROVAT se můžete na webových stránkách healsummitcesko.com


 

Ukázky:

Takhle se tělo dokáže uzdravit! /  Je opravdu vše propojené?

https://vimeo.com/389913710/2fb8c367ca

Kvantové provázání je termín ve fyzice. Popisuje následující jev: Jakmile byly dvě částice fyzicky spojeny, i když se od sebe oddělí a dělí je mnoho kilometrů nebo dokonce světelných let, zůstanou energeticky propojeny.
Má to ohromné důsledky. Vede nás to také k tomu, co mystici všech dob popisovali jako zkušenost univerzální jednoty. Má to dopad na to, jak se díváme na léčení našich těl.

 

 

Věda skrytá za meditací

Jistě víte, že pravidelná meditace přináší mnoho výhod. Ale přemýšleli jsi někdy, co přesně se s vaším tělem při meditaci děje?
Deepak Chopra vysvětluje, že všechny myšlenky, nálady, pocity a očekávání jsou přenášeny na naše imunitní buňky. A právě proto ovlivňuje naše meditace naše zdraví, protože když meditujete, tyto signály pro vaše imunitní buňky se významně mění.
Protože váš imunitní systém reaguje na negativní i pozitivní myšlenky, meditace vytváří pozitivní mentální prostředí, které buňky posiluje.
Nedávná studie potvrzuje tuto teorii a pomáhá nám odpovědět na otázku:
„Co se stane 120 lidem, kteří absolvují meditační kurz trvající 4 – 5 dnů?“
Test měřil chemické změny, ke kterým došlo v těle lidí během kurzu a bylo objeveno něco překvapivého, což mělo silné důsledky pro zdraví, stres a imunitní systém.
Zjistěte sami, podívejte se na tento krátký úryvek videa z Heal Summitu, který najdete níže.

https://vimeo.com/389916770/ab9760fa66

 

 

Dokážete určit svou genetickou aktivitu?

Jak je možné, že se tři geneticky identické sady kmenových buněk mohou vyvinout do tří zcela odlišných buněčných forem a jedna se změní na svalové buňky, druhá na kostní buňky a třetí na tukové buňky?

Naučte se v tomto krátkém videu od předního buněčného biologa a otce epigenetiky Dr. Bruce Liptona, jak může prostředí určit genetickou aktivitu buňky a jaké důsledky to může mít na rozhodování mezi zdravím a nemocemi.

Dr. Bruce Lipton patří k přednášejícím Heal summitu, který začíná 10.3. a v následujícím úryvku z videa máte možnost nahlédnout do toho, co na vás čeká!

https://vimeo.com/389432939/6f2ea419c2

Přátelé,

pokud Vás zajímá oblast zdraví a léčení a zaujali vás ukázky,  podívejte se na webové stránky Heal Summitu: healsummitcesko.com, kde získáte podrobnější informace a můžete se rovnou i zaregistrovat.

Sofie


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *