Urychlení probuzení lidstva

 

Přátelé, vloni jsem se zúčastnila workshopu „Prožitek hvězdné brány“ , bylo to pro mne jako návrat domů, a tak vás s radostí zvu, abyste si poslechli jeden z nejsilnějších channelingů, které kdy Alcazar* předal – a přidali se k tisícům lidí po celém světě k 4dennímu energetickému prožitku při živém vysílání z Mount Shasty, které bude z angličtiny simultánně překládáno do dalších 10 jazyků!
Alcazar nikdy nezačal žádný channeling jako tento… Okamžitě jsme se v sedu „narovnali“, protože ta energie a také slova nás přímo vybízela k tomu, abychom byli opravdu, opravdu přítomní. A tak vás tedy zveme k tomu, abyste i vy byli skutečně přítomní, zatímco budete poslouchat Alcazara.

Důležitost tohoto času

Poslechněte si tento channeling:
včetně českého překladu: https://soundcloud.com/user-311349492/vyznam-teto-doby 
v angličtině: https://soundcloud.com/thestargateexperience/the-significance-of-this-time

Tento channeling se odehrál, když jsme se sešli, abychom diskutovali a připravili 4denní živé vysílání, které začne 30. dubna…

Když jsme museli odložit osobní Celosvětové setkání ve Slovinsku, všichni jsme cítili, že ten energetický dopad, který by tato událost měla, by se měl nějakým způsobem odehrát ve stejných dnech…

Díky Alcazarovým zprávám jsme si uvědomili, jak důležité je shromáždit komunitu Hvězdné brány a všechny naše přátele, abychom vytvořili energetickou vlnu, která může zasít energie nové reality po celé planetě.

Zveme vás, abyste se přihlásili k této epické cestě – abyste trvale zvýšili svou energii a také abyste se přidali svou přítomností, protože když nás jsou tisíce, můžeme skutečně ovlivnit morfické pole celého lidstva.

Stále se těšíme, že se k nám brzy připojíte osobně či při živém vysílání, jakmile naplánujeme Celosvětové setkání, které se mělo původně odehrát ve Slovinsku. Toto živé vysílání zdarma je však darem pro všechny a také je to naše poděkování za vaši podporu Prožitku Hvězdné brány!

Vývoj: Urychlení probuzení lidstva

Online energetický prožitek, který přesahuje meditaci

30. dubna – 3. května 2020
19:00 – 22:30 Středoevropského času
Tři hodinové relace každý den

K živému vysílání „Vývoj“ se přihlaste zde!

V češtině: https://www.thestargateexperienceacademy.com/Czech-emergence 

V angličtině: https://www.thestargateexperienceacademy.com/emergence

*Jakmile se přihlásíte, krátce po skončení každého setkání vám budou odeslána videa k opětovnému přehrání.

Připojte se k nám, společně zasejeme semena pro novou společnost – společnost lásky, soucitu a rovnosti pro všechny.

S láskou,
Prageet & Julieanne

*Alcazar je Prageetovým průvodcem a také průvodcem Hvězdné brány. 
– V roce 1988 začal Prageet channelovat svého průvodce, nefyzickou bytost, Alcazara, který má velmi rozsáhlé zkušenosti a veliké pochopení pro lidské podmínky, a tak prostým a jasným způsobem předává své vhledy do obtíží, kterým v životě čelíme. Je to veselý mistr lásky, vtipu, důvtipu a moudrosti a znovu nás propojuje s pravdou, kterou již ve svém srdci známe.
– V roce 1989 Alcazar v channelingu sdělil Prageetovi design Hvězdné brány a pomáhal mu při rozvinutí nových schopností a technik k urychlení lidského růstu. Mnoho let zkušeností prokázalo, že Hvězdná brána je velmi mocný nástroj, který pomáhá lidem v překonání jejich omezení a v uvědomění jejich nejvyššího potenciálu. V kombinaci s Prageetovým vhledem a citlivostí se tak z události v přítomnosti Hvězdné brány stává jedinečný, radostný a transformační prožitek.


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *