Aktuálně…

Milí moji,

kolem roku 1997 se mi dostaly do ruky knihy od Barbary Hand ClowPlejádské učení, Alchemy of Nine Dimensions, Katastrofobie, Mayský kód aj a naprosto mě fascinovaly, staly se pro mne zdrojem mnoha cenných informací. Proto mi dnes udělalo velkou radost, když jsem našla toto video, ve kterrém se Barbara Hand Clow vyjadřuje k tomu, co se v současné době děje na Zemi a jaká je podle ní skutečná příčina Koronaviru.

Barbara Hand Clow je mimo jiné vyjímečnou astroložkou a v tomto rozhovoru se zaměřuje na 735 letý cyklus, který nyní uzavíráme, poukazuje na důležité roky a události v tomto cyklu a ukazuje jejich propojenost s každou pandemií chřipky v průběhu tohoto cyklu. Zavádění sítě 5G se jednoznačně ukazuje být dalším spouštěčem…

Barbara Hand Clow zde mimo jiné říká, že Plejáďané se ve svém vývoji dostaly do naprosto stejného bodu obratu, ve kterém jsme nyní my,také měli na vybranou, zda budou pokračovat v narušování elektromagnetického pole své planety vývojem nových a nových technologií nebo se vrátí zpět k přírodě. Plejáďané se rozhodli pro druhou možnost – zastavili tento vývoj a začali hledat a rozvíjet nové zdroje volné energie, které by nepoškozovaly jejich životní prostředí. Našli cestu, jak se vyvíjet dál aniž by poškozovali přírodu a zdraví svých obyvatel.

Na závěr videa Barbara Hand Clow upozorňuje na nadcházející konjunkci Saturna a Jupitera na nultém stupni Vodnáře těsně před vánoci letošního roku a předpovídá možnost zrození nového systému.

Rozhovor je v Aj s anglickými titulky, pokud jen trochu rozumíte, určitě si jej pusťte, je to velmi povznášející interview, ne jen díky sdělovaným informacím, ale především díky nádherné plejádské energii, která skrze slova Barbary Hand Clow proudí.

Sofie


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *