Poznej, kým jsi v jádru svého bytí…


„Poznej, kým jsi v jádru svého bytí, a tím se pak staň.“, řekl Pindarus, starořecký básník a já dodávám: Poznáte-li, kým v srdci pod všemi svými osobnostními vrstvami jste, a pokusíte-li se co nejlépe realizovat touhy svého srdce, nakonec se tím, kým Jste, stanete!

Vše, čím jste kdysi byli, čím jste a budete, pochází z vnitřního pramene ve vás samých. Nepřicházíte na svět jako nepopsaný list. Máte v sobě jedinečný matrix tvořící základní složku vašeho individuálního života. Jednou z cest, jak odhalit vzor a předivo svého matrixu je Numerologie. Je to jeden z nejpřesnějších navigačních systémů, jaký kdy byl vytvořen, aby nám lidem pomohl rozpomenout se na sebe sama a na to odkud přicházíme a kam jdeme. Kořeny Numerologie sahají až do doby, kdy na Zemi žil Pythagoras a ještě dál.

Numerologie se snaží skrze čísla v našem datu narození podívat na energii, která nás definuje. A není to jen jeden druh energie; je to nádherný barevný paprsek energií, skrze nějž jsme se inkarnovali na tuto planetu a jehož kvality v sobě máme.

Datum narození spolu se jménem, které jste dostali, v sobě tento barevný paprsek nese v podobě číselného kódu. Jeho dešifrováním získáte tu nejoriginálnější definicí vás samotných! Pokud porozumíte vibrační síle svého Kosmického kódu, porozumíte také svým silným i slabým stránkám a budete schopni lépe využít příležitostí, které vám během života přijdou do cesty.

Jsme zde nyní na Zemi proto, abychom konečně vystoupili z iluzí. Abychom tak mohli učinit, musíme je nejprve odhalit; musíme sami v sobě rozpoznat, že jsme ovládáni nějakým systémem a musíme získat touhu a odvahu z něj vystoupit. Jsme zde také proto, abychom odložili všechny své masky a nepravé identity, stali se sami sebou a v těle, které obýváme, se znovuzrodili jako bájný pták Phoenix.

Je mi velkou radostí a ctí vás na tomto úseku cesty provázet. Hluboký písemný numerologický rozbor, který nabízím, vám pomůže odkrýt skryté vzorce, které Vás ovlivňují. Dá vám možnost nahlédnout na sebe z odstupu a uvědomit si životní cestu vaší duše od kolébky až do dospělosti i odhalit momenty, kdy jste se z cesty vzdálili a proč.

Z vašeho data narození a jména poznám, jaké „karty“ vám rozdal život a s láskou vám poskytnu svůj vhled, ale jak s nimi budete hrát, je věcí vaší svobodné vůle.

Bude mi potěšením pro vás numerologický rozbor vypracovat. V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte.

Zde si můžete přečíst zpětné vazby klientů na Hluboký písemný numerologický rozbor.

P.S. Je nádherný májový den, a tak jsem se rozhodla poskytnout 1. zájemci, který si nyní objedná plnou verzi numerologického rozboru, tedy  HLUBOKÝ PÍSEMNÝ NUMEROLOGICKÝ ROZBOR  aneb ZVEDÁNÍ ZÁVOJE v rozsahu cca 100 stran formátu A4,  jarní slevu a  tak svůj numerologický rozbor získá za Kč 4900 nebo 180 Eur místo běžné cena 6900 Kč  nebo 265 Eur.

Sofie


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *