Aktuálně na nebi…

12.8.2020

Dnešní den je astrologicky mimořádně napínavý.

Čas kolem 8-9 ranní speciálně. Rozhodně je radno ho využít pozitivně, protože to co tou dobou rozdmýcháme, může skončit zásahem autority, proti které nám nezbývá než drastický odpor. A válku chce málokdo. Pokud prosazujeme dobrou věc a máme na ni právo, mohli bychom mít naopak neobyčejné štěstí a dosáhnout svého.

Hodně u téhle ,třaskaviny‘ záleží na osobním horoskopu.

Obecně se drsnosrsté konfrontace s osobními démony dnes i ve dnech následujících dotknou víc mužů, u žen se mnohde odehrají přes muže, do kterých si ovšem leccos zrcadlíme.
S dnešním Marsem a Lilith v kvadrátu na Pluto jsme extrémně náchylní ke konfliktům a nezdravému sebeprosazování se až krutou silou, plynoucí z hlubokého pocitu osobní křivdy, nemožnosti uplatnit dlouhodobě svou vůli. Slunce je dnes na Sabiánském symbolu,intoxikovaná kuřata‘.
Sabiánské symboly obvykle mluví přímočaře. Tedy asi neuškodí bedlivá kontrola data expirace při nákupu opeřence k snědku, ale především lze očekávat všechny možné opilecké nešvary i u střízlivých. U symbolického kuřete se v opojení nejspíš objeví velikášské představy, především. Po pár koktejlech si o sobě snadno začne myslet, že je dravec, a už se hrne mezi orly. Pokud má to neuvěřitelné štěstí, že navíc dosáhne cíle, poslouží jim nejspíš jako jednohubka. A dnes to štěstí mít potenciálně může. Pokud však odoláme nástrahám opilého ega a udržíme se nohama na zemi a vědomím poblíž srdce navzdory různorodému blbnutí, sabiánská intoxikace může přinést i tzv ,vydařený trip‘- nebo tomu říkejme třeba opilecké štěstí. Malí kurové vykročí z mantinelů běžného vědomí a ačkoliv se poněkud motají, štěstěna je zavede až k prameni života a všimnou si odtamtud, jak nezdravě pokřivený je oproti živé skutečnosti jejich svět, který poznal jen dvoreček a kurník. V praxi to může vypadat tak, že na základě jakési mimoidní maličkosti, která nás vyhodí z běžných kolejí toho jak chápeme střízlivě, co je jak a proč, zahlédneme pravdu jako nekonečný ucelený organismus a sebe sama jako jeho součást. I krátké uvědomění, že naše velkolepá přesvědčení jsou jen jedním z úhlů pohledu a skutečný život si dál valí, kam se mu zachce, může člověka změnit navždy.
Tak se totiž duše zbavuje zatěžující iluze o neměnnosti poznaného světa a otevírá se novému.To odkazuje k jedné dobré věci, která tyto dny provází jako červená nit. Přes tu všechnu třaskavost, otevírají se cestičky k realizaci zapomenutých, možná zdánlivě zanedbatelných, nedoprožitých přání z minulosti. Sice zatím spíš nakukujeme, ale jsme jim blíž, než kdy předtím. A i skromný splněný sen může nečekaně otevřít bránu do nové životní etapy.
Přeji vám krásný den, píp:-)
VZdroj: Juliina Astro


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *