Začíná 1. lunární den nového lunárního měsíce

Pohyb Měsíce a jeho fáze ovlivňují život na Zemi, přílivy a odlivy oceánů a naše nálady. První lunární den začíná Novoluním a končí prvním východem Měsíce po novu.
Čím je kratší, tím intenzivněji se v něm vše odehrává.
Novoluní…
Pokaždé, když přichází toto období stojí Měsíc dva až tři dny před stejnými hvězdami a ve stejném znamení Zvěrokruhu jako Slunce.
Je to den nových začátku a vnitřní přeměny.
Je velmi důležité udělat si čas pro sebe… Dovolme si jen tak být v tichu a tmě.
Dovolme si jít z povrchu emocí
do hloubky citů…
I🌛🌑🌜Dnes, v pátek, v den Venuše právě teď v 21:31 začíná první lunární den desátého lunárního měsíce, jehož symbolem je Lucerna, symbolizující život, nesmrtelnost, moudrost, inteligenci a značení cesty. Její světlo prolomí temnoty chaosu a posvítí na vše, co bylo doposud skryto.
Někdy v tento den svět začíná dělat potíže, které nám ukazují naše slabá a zranitelná místa. Hlavním úkolem dne je rozpoznat ponaučení a už nestoupat na stejné hrábě.
Odpor vůči skutečnosti, kterou nemůžeme změnit bere nám životní energii, zbavuje nás zdraví, síly a radosti.
Je zde den, kdy máme možnost zasít semínka nové reality. Ztišit se a vytvořit v mysli obraz sebe samá v plné síle, zářící zdravím a spokojenosti pro blaho své a celku. Vůbec není nutné o něco žádat, stačí cítit… každou buňkou své bytosti.
Jak se chceme cítit až se náš záměr uskutečni?..
Stojíme před oponou budoucnosti a držíme v ruce lucernu. Za oponou jsou všechny naše sny a touhy, naše plány a přání. Pečlivě zkontrolujme vše, co nám ukazuje světlo,
každý záchvěv srdce, každou šanci v budoucnosti. Svůj záměr osvítíme světlem lucerny tak, aby byl vtisknut do našeho vědomí a aby ho viděli vyšší síly, vedení kterých potřebujeme.
Nyní čerpáme sílu a schopnost překonat jakékoliv potíže na cestě. Čerpáme sílu k realizaci svého záměru.
Míříme ke Světlu, jsme Světlem!
Každý z nás je lucernou, která může zářit ve tmě…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *