Kosmické požehnání svobodou

NASTÁVÁ ZCELA MIMOŘÁDNÉ OBDOBÍ A VĚK
Konec roku s KONJUNKCÍ JUPITERA SE SATURNEM
POČÁTEK. Tak silná konjunkce se naposledy odehrála cca před 800 lety. Posledních několik Konjunkcí v kozorohu vždy jen upevnily tehdejší vládnoucí stávající mocenské řády. Tato konjunkce, která se právě odehrává, je však zásadně jiná. Je prvopočáteční konjunkcí ve Vodnáři. A co to znamená?

Z pozice Země, si Jupiter se Saturnem dávají velmi intimní rande. Jsou seřazeny v zákrytu.
JUPITER reprezentuje štěstí, optimismus a expanzi. Symbolizuje růst a zákony, víru a etiku, jež ho řídí. Představuje smysl pro rozvoj a podporu a pomáhání ostatním.
SATURN reprezentuje omezení, řád, zralost a čas. Je archetypem Mudrce, který používá bolesti jako prostředek, jak nás upozornit, na co bychom se měli soustředit a co bychom měli dál rozvíjet.
Saturn ve Vodnáři vytváří možnosti ohromného soustředění se.
VODNÁŘ je znamení, které představuje pokrok a budoucnost.
KONJUNKCE. Konjunkce Jupitera a Saturnu v prvním stupni znamení Vodnáře nastala 21. 12. 2020 v 19:20. Je to předznamenání obrovských změn a posunů. Dva duchovní učitelé a společenští vůdci spojují své síly, zkušenosti a moudrost a přesměrují naše vnímání a smýšlení na úplně novou kolej. Z vězení pomyslných klecí svých vlastních omezení se můžeme skokově posunout k něčemu mnohonásobně lepšímu a svobodnějšímu. Toto Kosmické požehnání svobodou, se pak mnohem jasněji projeví v následujícím roce 2021.“
JAKÝ BUDE ROK 2021 z pohledu Kosmické numerologie najdete zde https://www.centrumserafin.cz/jaky-bude-rok-2021/
SYNERGIE. Slunovrat (Nulový Bod), dále výjimečné Tvořivé datum 21. 12. 2020, dále nadcházející Věk Vodnáře, který hledá nový systém, dále Konjunkce planetárních učitelů Jupitera a Saturnu, a pak navrch ještě nadcházející pětkový rok osobního hledání, rok 2021 – to vše dohromady tvoří neuvěřitelně silné Kosmické vlivy, které navzájem zesilují a podporují a vytváří klima, které bude popostrkávat nás všechny, abychom si lépe uvědomili pravou podstatu stávajícího systému a naší osobní role.
TVŮRČÍ DATUM
Na datum 21. 12. 2020 se v symbolické rovině můžeme dívat jako na silnou symboliku nejutajovanějšího kódu a principu 144, tedy principu „čtyři a opačné čtyři, v rámci jednoho propojení. Zde více vysvětleno, začíná to od 31. minuty https://www.youtube.com/watch?v=NK8iU9m672c&feature=emb_logo
OSOBNÍ CESTA. Všichni ti, kteří budou hledat autentickou cestu sami za sebe, budou Kosmickými cestami a vlivy podporováni. Zesilovány budou následky našich jedinečných osobních postojů a náhledů. Nadchází věk, kdy každý má sám za sebe prohlédnout svět a lépe pochopit a uchopit sebe sama, a také lépe vnímat následky našich cest, ať už to znamená cokoliv.
UČITEL KORONAVIRUS. Jak smysluplně pak do toho všeho zapadá učitel jménem Koronavirus. Týká se úplně všech na celé planetě. Kosmické vlivy jsou neomylné. Kosmická výuka už běží. A pěkně po klasicku, osobně a prezenčně. Pamatujete na vlivy Saturnu? Používá různé prostředky bolesti, jak nás upozornit, na co bychom se měli soustředit a co bychom měli dál rozvíjet.
Přeji nám všem, abychom sami ze sebe měli dobré dojmy.
tak to vnímá: jirka inkateo veselý

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *