Afirmace k uzdravení a odblokování čaker

🌹 PRVNÍ ČAKRA: Jsem ochoten zbavit se všech strachů, starostí a situací souvisejících s penězi, kariérou, bezpečím a ochranou. Vím, že jsem dokonale chráněný a že všechny mé potřeby jsou pokryté hojností.
🌻 DRUHÁ ČAKRA: Propouštím všechny své touhy a chutě, které mě drží a vlastní. Opustil jsem každý strach a negativní myšlenku, která mi brání v pocitu míru, harmonie a rovnováhy. Všechny mé myšlenky a emoce plynou harmonicky.
☀ TŘETÍ ČAKRA: Jsem ochoten se zbavit všech strachů a situací, které souvisí s mocí a kontrolou. Plně přijímám svou sílu, je v pořádku, že mám kontrolu nad svou mocí a dovolím si použít sílu, kterou mi Bůh dal ve službách lásky a světla.
🍀 ČAKRA ČTVRTÄ: Dobrovolně uvolňuji všechny strachy a obavy z rozdávání a přijímání lásky. Mé srdce je otevřené a volně plyne s láskou k sobě i ostatním. Dovoluji si snadno dávat a přijímat lásku.
🌀 ČAKRA PÁTÁ: Dobrovolně uvolňuji všechen strach a negativitu, která mi brání vyjádřit svou pravdu. S láskou mluvím svou pravdu a dovolím svému vyššímu Já, aby skrze mě mluvilo. Používám svá slova k vytvoření krásy na tomto světě.
💜 ŠESTÁ ČAKRA: Dobrovolně uvolňuji všechny obavy z pohledu do minulosti, současnosti i budoucnosti. Je v pořádku, když vidím svou pravdu. Moje vize je dokonale vyladěná a osvětlená láskou.
⭐ ČAKRA SEDMÁ: Dovoluji světlu rozpustit každou bariéru, která mi brání přijímat božskou moudrost a vedení. Opustil jsem všechen strach a otevřel jsem se, abych naslouchal svému vyššímu Já, Bohu, mým andělům a duchovním průvodcům.
Jordi Casadella Negrete
Zdroj: FB

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *