Aktuálně na nebi…

Čtvrtek 8. 4. 2021 – Luna v Rybách v sextilu s Uranem v Býku, Slunce v Beranu v konjunkci s Venuší a v sextilu s Marsem v Blížencích, Merkur v Beranu v konjunkci s Chirónem, Mars v trigonu s Jupiterem. Vnímavý i hektický den, možnost větší komunikační zranitelnosti. Ve čtvrtek prochází Luna znamením Ryb, kde se přirozeně ladí na nevědomé a intuitivní procesy a kde podporuje celkovou vnímavost, obětavost a psychologický vhled.
Luna v Rybách přeje spíše přemýšlivým nebo meditativním typům činností, v sextilu s Uranem v Býku umocňuje propojení s přírodou a neztrácí na tempu, současně ale umožňuje niterné ponory a zpřístupňuje hlubinný a empatický přístup a otevírá brány fantazie.
Mnohdy mohou zapůsobit také úniky mimo realitu, sextil s Uranem v Býku je ale určitou kotvou, která popohání k tempu a usazuje do světa matérie.
Slunce v Beranu v konjunkci s Venuší v Beranu a v sextilu s Marsem v Blížencích navíc působí poměrně dynamicky, činorodě a přímočaře. S postupem dní může narůstat společenskost a Venuše v Beranu v sextilu s Jupiterem ve Vodnáři je poměrně extrovertním a současně tolerantním aspektem, který by měl v průběhu čtvrtka podpořit vřelost a velkorysost.
Také Mars v Blížencích aktuálně v kvadrátu s Neptunem v Rybách (mimo jiné srážky) postupně zamíří do trigonu s Jupiterem, ale ve čtvrtek a v pátek ještě může lehce zamlžovat horizonty a jednoznačný postup vpřed.
Největším zádrhelem pro nejbližší dva nebo tři dny pak může být konjunkce Merkura v Beranu s Chirónem, která by mohla přispívat k zviditelnění nebo zvědomění chronicky bolavých míst.
Může růst komunikační křehkost nebo sklon k nedorozuměním, Luna v Rybách by ale měla podpořit vnímavý a soucitný přístup a také Slunce v konjunkci s Venuší působí přátelsky. Jen netaktnost nebo necitlivost se následující dny nemusí vyplácet.
Pěkný čtvrtek všem.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *