Inspirace

V našem životě přijde chvíle, kdy se konečně odevzdáme a otevřeme se všemu, co je pro nás určeno. Nevíme, kdy dojde k tomuto znovuzrození. Prostě se to stane, když se to má stát. Vyčistíme všechny bloky, které si vědomě uvědomíme. Budeme si vědomi spouštění, ke kterému dochází, když je třeba vymazat více. Dosáhneme frekvence, úrovně porozumění, která nám umožní vytvořit si život, po kterém toužíme, ale stále tomu něco chybí.

Pocit bezpodmínečné lásky, kterého jsme si vždy byli vědomi hluboko uvnitř, i když jsme nevěděli, co to je. A až přijde čas, budeme konečně moci naplno otevřít své srdce a osvobodit se. Staneme se svým pravým Já, tím, kým jsme vždy byli hluboko uvnitř, ale skrytí za strachy, zraněními, bloky, pravidly společnosti a podmíněností. Jsme těmi, kteří se sami osvobodí. A nemusíme dělat nic zvláštního, pouze poslouchat vedení svého srdce/duše, které nám sděluje, co máme dělat na každém kroku. Není snadné slepě kráčet vpřed, ale stojí to za to. Pokračuj kupředu, drahý světelný paprsku.

ZDROJ: Divinefeminine7777
Sdíleno ve vědomí, že existuje spousta cest, kterými se dá zde na Zemi kráčet, a já jsem rád, že každý z nás se vydal na tu jedinou stezku, která stojí za to…cestu pravého člověka,
Mikai.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *