Aktuálně…

DSCHUBBA / TŘETÍ OKO ŠTÍRA V ROLI STRÁŽCE BRÁNY VNÍMÁNÍ PŘI KONJUNKCI VENUŠE / INANNA S DORŮSTAJÍCÍM PŮLMĚSÍCEM
🕉️ Dne 9. a 10. října se Venuše/ Inanna setkává s novým dorůstajícím půlměsícem při Bráně Vnímání v Čakře Třetího Oka v těsném spojení s Dschubbou, Třetím Okem Štíra (Škorpiona), známým také jako Šperk Koruny Štíra (Jewel Crown of Scorpio).
src=“https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/26ab.png“ alt=“⚫“ width=“16″ height=“16″ />Tento dorůstající půlměsíc se zrodil ze Sarva Pitru Amavasya, 6. října (Védská Astrologie), tj. Temný Měsíc rodové karmické odplaty a moudrosti.
Toto období Temného Měsíce neslo těžkou energii karmické odplaty a nápravy, která nás nutí vstoupit do samotných hlubin podsvětí, čelit starodávným rodovým kletbám/ špatným činům/ karmické odplatě a transmutovat je. Na transformaci v hlubinách podsvětí dohlíží právě Štír / Škorpion. Je to právě bodnutí štíra, které produkuje transformaci, zda chaotickou či nikoliv, je vždy naší volbou . . .
🦂 Buď přijmeme porážku / smrt z rukou jedovatého žihadla, nebo použijeme oheň k boji s ohněm, jed k boji s jedem, tj. Umožníme jedu Škorpiona přeměnit jed na nižší vibrace hněvu, úsudku, hrdosti, ješitnosti, žárlivosti, závisti, závislost, zášťi a transformace na vyšší úroveň moudrosti a vědomí.
♏Dschubba představuje právě tyto aspekty transformace Vědomí ve vyšší Moudrost, Vnímání a také Prudkou Ochranu, která může být k dispozici těm, kteří mají odvahu vstoupit do podsvětních jeskyní a říší transformace.
A Dschubba/ Třetí Oko nebo Klenot Koruny Štíra, je Strážcem Portálu u 6. Brány Ascentu (Vzestupu) – Brána vnímání jako součást cesty Nanebevzetí Venuše/ Inanny, aby získala zpět svoji korunu jako královnu Nebe a Země. Zde Inanna získává své Náušnice Lapis Lazuli a Královskou Hůl, a pokud i my cestujeme s Venuší, jako archetypem Božského Ženství při této měsíční bráně, symbolizuje integraci našich lekcí duše prostřednictvím zkoušek ohně / karmických lekcí, které nám umožňují posunout naše Vnímání v souladu s Božským vnímáním, které následně umožňuje projevení / manifestaci ducha / záměru do hmoty.
9./ 10. říjen se také shoduje s 3./ 4. dnem Navratris, 9 Nocí Bohyně, který se v současné době slaví v Indii v souladu s védskou astrologií. Navratris je obdobím intenzivního čištění a očisty vedeného energií 9 Forem Bojovného Ženství Ma Durga.
Ve světle, lásce a vděčnosti,
🔱🌹✨
Sa Kei Na
Sdíleno v uzření, příjetí a transformaci nevědomých a stínových aspektů starého JÁ a nižší mysli,
Mikai.
Pamatujme všichni přátelé, teprve až když dokážeme naložit s každou zkušeností na naší cestě se stejnou vděčností, dokážeme se vymanit z pastí a nástrah duality / polarity.
Buďme k sobě tedy něžní.
S láskou Mikai

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *