Poznej, kým v hloubi sama sebe jsi

„Je možné, ptala jsem se sama sebe, že mě z nějakého hlubokého a posvátného vnitřního místa cosi volá? Chce se po mně, abych se vydala na cestu duchovního života – na cestu od falešného já k pravému? Chce se po mně, abych odložila staré masky a vzorce a odkryla hlubší, opravdovější Já – to, kým je mi Bohem dáno být? Mám zničit svůj dosavadní vesmír a pátrat po dosud pouze tušené bytosti, která vyzařuje odkudsi zevnitř?“

Sue Monk Kiddová, Když srdce čeká

A já se teď ptám vás, milovaní…

Jste opravdu šťastní a vyrovnaní s tím, kde se ve světě nacházíte? Možná ne šťastní v tomto okamžiku, ale šťastní ve své duši? Plni radosti, spokojeni, vědoucí a důvěřující, že jste chováni v náruči Boha a většího Plánu? Přináší váš život zde nějakou pozitivní změnu tomuto světu? Znáte celkový plán vašeho života, vaši mapu pro zpáteční cestu Domů a váš stanovený úkol, který je důvodem toho, proč jste zde na Zemi v tuto dobu?
Možná v sobě pociťujete jakýsi hluboký neklid nebo déle trvající nespokojenost- to jsou první signály, že se v hloubi sama sebe toužíte vyvázat z moci svého ega. To je volání vaší duše! Je třeba mu naslouchat, naladit se na něj a nechat se jim vést.  A cestou můžete přijmout pomoc od těch, kteří se na tuto cestu vydali před vámi. Nabídek a možností je v dnešní době již hodně.

Já vám k lepšímu pochopení sebe sama a svého úkolu pro tuto inkarnaci s láskou nabízím Hluboký písemný numerologický rozbor. Přijde doba, kdy budete zcela odhodlaní, odevzdaní a silní, ale než se tak stane, jsem tu pro vás  – zamilovaná do Numerologie a připravená vyladit se na nejvyšší Moudrost, abych vám zprostředkovala potřebné informace.

Preferuji hlubinně orientované pojetí numerologie. Při hledání klíče k lidské duši využívám také své znalosti z oblasti astrologie, Mayského kalendáře, Tarotu, Aura-Somy, Kabaly, Run a dalších starodávných i nových systému poznání. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic a také s rodovými liniemi. Poradenství v této oblasti jsem se začala věnovat v roce 2000. Více  se o mém přístupu k numerologickým rozborům najdete v mém článku Kam vede vaše cesta.

Více informací najdete na http://www.novoucestou.cz/numerologie/

Zpětné vazby klientů, kteří si numerologický rozbor již objednali si můžete přečíst zde.

A protože je teď pro mnohé náročná doba, rozhodla jsem se vám nabídnout tento rozbor za výrazně sníženou cenu.

HLUBOKÝ PÍSEMNÝ NUMEROLOGICKÝ ROZBOR  aneb ZVEDÁNÍ ZÁVOJE – komplexní studie vaší duše a osobnosti, odhalení vašeho Kosmického kódu.

Rozsah cca 90 – 100 stran  formátu A4

Běžná cena 6900 Kč  nebo 280 Eurnyní Kč 4900 nebo 200Eur.

Nabídka slevy platí do konce května 2022.

Termín pro zpracování tohoto rozboru jsou 2 – 3 měsíce od obdržení platby na účet, dle aktuálního množství zakázek.

Pro objednání numerologického rozboru mi, prosím, pište na mail: numerologie@novoucestou.cz nebo volejte na tel. 733 798 649.

Těším se!

Sofie

 


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *