Síla dechu – transformační webinář

Práce s dechem se používá již tisíce let k dosažení klidu, který existuje mimo myslící mysl. Rok co rok na sebe naše zkušenosti navazují a usazují se v našem těle a nervovém systému. Tyto nezpracované zážitky z minulosti mohou vést k blokádám, které nám brání v získání pocitu svobody a hojnosti. Tomuto procesu nemůžeme zabránit, ale vědomým dýcháním můžeme blokády rozpustit. Řízené extatické dýchání je jednoduchá, ale účinná technika, jak vytvořit prostor k zpřístupnění našeho vědomí a k jeho rozšíření – na jógové podložce i mimo ni. Bez ohledu na to, kde se na své osobní cestě ke smyslu a tělesné a duševní pohodě nacházíte, je práce s dechem mocným nástrojem pro hlubokou vnitřní práci a zásadní osobní růst.
Dech je nepostradatelným zdrojem pro podporu zdraví a vitality těla, pro nalezení přístupu k tvořivosti a prožívání hluboké lásky a naplnění, které vychází z nitra.
Náš vnitřní stav vždy rozhoduje o našem životním úspěchu a dýchání je nejjednodušší způsob, jak zlepšit náš vnitřní stav. Díky praxi začnete alchymisticky pracovat s dechem, abyste změnili vše od svého myšlení až po chemii svého těla. Práce s dechem je mocným nástrojem k optimalizaci těla, zpracování starých i současných emocí a rozpuštění tyranie myšlení založeného na egu. Práce
s dechem je mocným nástrojem pro pohyb energie a uvolnění traumat, hněvu a strachů, které se usadily v našem nervovém systému. Tím se pročišťuje mysl a může růst láska v srdci.
Pozitivní účinky dechových cvičení:
• Zvýšené sebevědomí a sebeúcta
• Zlepšení způsobu, jakým se “ukazujete” ve světě a jak vás vnímají ostatní
• Hlubší porozumění světu kolem vás a vašemu vlastnímu vnitřnímu světu
• Pomoc při zvládání zármutku, ztráty a traumatu v těle
• Zvýšení odolnosti a schopnosti poradit si se stresory i v běžném životě
• Vynesení potlačených zážitků na povrch a jejich propuštění
• Rozpuštění blokád a pomoc se zpracováním aktuálních emocí, aby se předešlo vzniku nových blokád.
Díky Scottovým dechovým, meditačním a relaxačním technikám se naučíte, jak převzít kontrolu nad svým vnitřním prostorem a získat dostatek síly na jeho transformaci.
Scott vám také ukáže, jak se pomocí těla a mysli stát v životě odolnějším vůči stresu a rozptylování.
SÍLA DECHU! Využijte speciální nabídku právě teď!
Přidejte se k mnohým dalším této mocné relaxační cestě.
Sofie

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *