Aktuálně…

Nevyhnutelné změny…
Nikdy nepřestáváme růst a rozšiřovat se a je to tím snazší, čím vyšší jsou naše vibrace, protože ztrácíme frekvenci strachu. To znamená, že vzestupy jsou stále vyšší a pády stále vzácnější a ztrácejí nad námi moc. Náš současný systém musí upadnout do chaosu, abychom dosáhli vyšší frekvence existence, abychom zbořili staré a vybudovali nové. To je univerzální zákon a základ každého evolučního procesu. Pevná struktura nemůže trvat věčně.

Stejně jako proces probuzení, kterým nyní mnozí procházejí, je to buněčná restrukturalizace našich fyzických těl a přeprogramování naší buněčné paměti prostřednictvím aktivace DNA, prostřednictvím těchto vyšších frekvencí. Účelem je připravit vás na vyšší dimenze, frekvence páté dimenze. Stáváme se svými vyššími multidimenzionálními já.
Mnozí s těmito vyššími frekvencemi bojují, což mnohé nutí zpochybnit jejich systém víry, ale stane se to každému, ať už s tím bojujete, nebo ne. Je to nevyhnutelné… záleží jen na vás, jak bolestivou si ji uděláte. Je to, jako byste byli organismus plný rakovinných buněk, které se léčí. Nebraňte se tomu! Jakmile se lidstvo uzdraví, systém bude následovat… o tom není pochyb.
Právě o tom je tento globální chaos. Nezapomeňte, že změna přichází pouze zevnitř. Pracovníci světla jsou strategicky rozmístěni po celém světě, aby vytvořili vlnový efekt, který změní frekvenci lidstva a celé planety. Vstupujeme do závěrečné očistné fáze Nového úsvitu (Nové Země), je tedy divu, že nás Plejáďané nazývají „Nositeli úsvitu“?
Zbavujeme se 3D programování a nikdo neříkal, že to bude snadné. Z 3D do 5D přecházíme a odcházíme z vědomí, někdy během několika sekund. To vše je součástí našeho procesu rekalibrace. Odhalení starého systému ovládání globální elitou bude pro lidstvo „masivním spouštěčem“ v procesu probuzení. Tato odhalení budou velmi temná a ošklivá, ale nezbytná. Připoutejte se!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *