Podzimní sleva na Hluboký písemný numerologický rozbor – ještě zítra!

„Vaše osobnost nejste vy. Je to jen maska, kterou vám lidé nasazují. Není to vaše autentická realita, není to vaše původní tvář. Obraťte svou energii k objevení své individuality. Individualita je to, s čím jste se narodili; osobnost je to, co z vás udělala společnost, kým chtěla, abyste se stali. Jste jako cibule s vrstvami a vrstvami slupek. Když ji loupete, brzy narazíte na čerstvější vnitřní vrstvy. Pokračujte hlouběji a hlouběji a bude jich stále víc a budou stále čerstvější. Totéž platí i o vás – když se ponoříte do svého nitra, vždycky objevíte nevinné dítě… a kontakt s tímto nevinným dítětem je léčivý“

Osho

Milovaní,

každý se dřív nebo později vydá na cestu objevení toho, co se skrývá za onou maskou. A je mnoho způsobů poznání sebe sama, ta cesta má svou posloupnost. Žijeme v době, kdy máme k dispozici mnoho různých technik a metod a také můžeme využít schopností a rad těch, kteří se na tuto cestu vydali před námi. Vycházejíc ze své hluboké zkušenosti si troufám tvrdit, že Numerologie je jednou ze starověkých nauk, která vám v tomto směru může být velmi nápomocná.

Chcete se stát opravdovějšími? Chcete lépe poznat sama sebe a rodinnou konstelaci, do které jste se narodili? Toužíte (opět) nabýt svou jedinečnost?

Nabízím Hluboký písemný numerologický rozbor, ke kterému se můžete v kterémkoli období svého života vrátit a najít v něm potřebnou radu a povzbuzení. Netvrdím, že po přečtení cca 100stránkového numerologického rozboru budete hned vědět, kdo jste. Stejně tak netvrdím, že mně samotné se podařilo dosáhnout něčeho víc než upřímné touhy a hluboké oddanosti snaze navrátit se zpět domů, k sobě. Ale věřím tomu, že hluboký vhled do vaší duše i osobnosti skrze mé podání Numerologie ve vás probudí větší odvahu být zde na Zemi sami za sebe a žít svou jedinečnost. Mým záměrem a upřímným přáním je také to, aby vás Hluboký písemný numerologický rozbor povzbudil v prožívání radosti z přítomného bytí a ve schopnosti reagovat dospěle a otevřeně na to, co k vám přichází.

HLUBOKÝ PÍSEMNÝ NUMEROLOGICKÝ ROZBOR aneb ZVEDÁNÍ ZÁVOJE – komplexní studie vaší duše a osobnosti, odhalení vašeho Kosmického kódu.

Rozsah cca 90–100 stran formátu A4

A protože je teď pro mnohé náročná doba, rozhodla jsem se vám nabídnout tento rozbor za výrazně sníženou cenu.

Běžná cena 6900 Kč nebo 280 Eur, nyní Kč 4900 nebo 200Eur.

Podzimní sleva platí do 21.10.2022. 

Termín pro zpracování tohoto rozboru jsou 2–3 měsíce od obdržení platby na účet, dle aktuálního množství zakázek.

Zde si můžete přečíst zpětné vazby klientů, kteří si Hluboký písemný numerologický rozbor objednali před vámi.

Zakázky se platí předem, a to převodem na účet. Rozbory zpracovávám a zasílám až po zaplacení celé částky.

Číslo účtu: 51-0820610277/0100 (měna CZK)

Pro platby ze zahraničí:

IBAN: CZ9720100000002200788372 SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX (měna EUR)

Jako VS uveďte své datum narození.

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte mne.

Přijímám jen omezený počet zakázek.

S láskou,

Sofie


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *