Slova moudrosti, která rozpustí náročné emoce

Nezáleží na tom, jak moc na sobě pracujeme, přesto nás občas v životě zaplaví silné emoce jako strach, smutek, touha po lásce nebo zpochybňování vnitřní síly.

Tyto pocity se objevují nečekaně a pravidelně, ať jsme na své životní cestě kdekoli. Může je vyvolat ledasco:

Lítost nad životním rozhodnutím…

Přehlcení narůstajícím seznamem úkolů…

Pocit osamělosti nebo neporozumění…

Stesk po zemřelé milované osobě…

Pokud tyto emoce zůstanou neuchopeny, začnou se nám usazovat v těle a mysli a než se nadějeme, ocitneme se v bludném kruhu bolesti, v němž můžeme uvíznout na celé dny, či dokonce roky.

Jak se můžeme s těmito pocity vypořádat hned, jakmile se vynoří? Zejména když v dané chvíli nemáme prostor je okamžitě řešit?
A co takhle žít v takové energii, která by vliv těchto emocí zjemnila v témže okamžiku, kdy se objeví?

Tímto tématem se zabývá Gregg Braden ve svém novém převratném webináři Kódy moudrosti.

Nejedná se jen o problém současnosti, je to podstata lidské existence. Způsob, jakým ovlivní náš život, však závisí na tom, jak se v dané chvíli rozhodneme zmíněné emoce zvládnout.

Naši předci intuitivně chápali, že slova, která si myslíme nebo říkáme, mohou změnit způsob, jakým se propojují a reagují neurony v našem mozku a srdci. Toto intuitivní porozumění jim umožnilo v emočně nebo fyzicky náročných dobách využívat určitá klíčová slova, věty či modlitby.

Gregg Braden za desítky let pátrání ve starověkých tradicích celého světa shromáždil sbírku mocných vět, které naši předci používali, aby překonali životní výzvy.

Pomocí své sbírky Gregg učí tisíce lidí po celém světě, jak si tyto účinné věty díky specifickým cvičením vtisknout a vytvořit si tak v mozku a srdci nová spojení. Když se objeví obtížné emoce, tato cvičení ti pomohou se s nimi rychle vyrovnat.

V bezplatném webináři Kódy moudrosti nám Gregg Braden přiblíží tyto mocné věty, které dokážou proměnit naše vnímání a umožní nám zaujmout nový postoj, když nás zaplaví znepokojivé emoce. Díky Greggově technice rychlé koherence si dokážete za pár minut tyto mocné věty vybavit a aplikovat je, ať budete kdekoli.

S láskou,

Sofie


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *