Naučte se čelit životním výzvám

Přátelé,

kurz Kódy moudrosti začíná už zítra!

Připojte se k mnohým dalším a vtiskněte si do srdce starodávné věty, které vám do života vnesou sílu a lehkost. Možná přemýšlíte, jak budete moci kódy moudrosti prakticky využít?

Asi souhlasíte s tím, že ať jsme na naší cestě probuzení kdekoli, všichni se musíme vyrovnávat s nesnázemi, které před nás staví různé životní výzvy.

To, jaký postoj k těmto výzvám zaujímáme a jak na ně reagujeme, pak určuje, jakou realitu si vytváříme.

Právě proto je Greggův kurz tak účinný. Umožní nám, abychom tyto náročné situace dokázali vyřešit, když nastanou, v některých případech i před tím, než se vůbec objeví. Díky tomu si pak můžeme tvořit realitu, která odráží naši sílu, jež nám pomohla překonat danou překážku.

Když svou duchovní praxi obohatíme o účinné meditace, dokážeme svůj emoční stav změnit ve chvíli, kdy to potřebujeme.

Rozčílilo vás, že se k vám někdo zachoval nespravedlivě? Použijte příslušný kód moudrosti a rozpusťte svůj vztek, jakmile se objeví. Negativní energie tak nemůže dále zůstávat ve vašem těle, kde by jinak vytvořila nežádoucí emoční zátěž.

Potřebujete podporu předtím, než se pustíte do nepříjemného, ale nutného rozhovoru s někým blízkým? Zvolte si kód moudrosti pro ochranu, díky němuž pak budete v nesnadné situaci cítit sílu, která přichází s poznáním, že jste v bezpečí, ať už to dopadne jakkoli.

Nedaří se vám jednat v souladu s vašim nejvyšším potenciálem? Zavolejte si na pomoc kód moudrosti pro vnitřní sílu, obnovte spojení se svým opravdovým já a přijměte vedení, které vám ukáže, jakým směrem se máš vydat.

Takto by se dalo pokračovat dál a dál. To je na tomhle kurzu nejkrásnější! Gregg Braden pečlivě vytvořil seznam kódů moudrosti, jež můžeme použít na jakoukoli výzvu, které čelíme. Kódy moudrosti jsou jako naše spirituální lékárnička, v níž vždycky najdeme tu správnou modlitbu, mantru, zpěv nebo podobenství, které v danou chvíli zrovna potřebujeme.

Každý z nás je cestě k vytvoření reality, jež je v souladu s našim skutečným posláním. A jak dobře víme, abychom se mohli posouvat dál, musíme se naučit rozpoznávat své negativní emoce, když se objeví, a osvobodit se od nich.

Gregg Braden je mezinárodně proslulý a respektovaný průkopník propojení vědy, duchovna a osobního lidského potenciálu. Více než 22 let pátrá ve vzdálených klášterech, vysokohorských vesničkách a v zapomenutých nebo nově nalezených textech, aby nám odhalil jejich nadčasová tajemství. Díky svému výzkumu byl schopen sepsat takové nadčasové knihy jako je například Božský kód, Zapomenutá tajemství hovoru s Bohem, Božská matice, Smysl změn, Bod Obratu, Hluboká Pravda, Kódy Vědomí, Matrix – Božský zdroj a mnohé další.

Greggův výzkum, práce a jeho knihy nám zcela jasně ukazují, že klíč k naší budoucnosti spočívá v moudrosti naší minulosti. Na základě tohoto nám Gregg ukazuje, jakým způsobem se může změnit naše denní realita, týkající se našich vztahů, našeho zdraví i stárnutí, realita našeho denního života.

Kurz moudrosti vám dá „nástroje“, prostřednictvím kterých se k tomuto cíli dostanete snáze a rychleji. Samozřejmě jen pokud je uvedete do praxe!

Pokud vás zajímá víc informací o kurzu, klikněte zde.

S láskou,

Sofie


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *