Žijme v Lásce – Jarní PROJECT MANTRA –

“Mysl není nikdy v klidu. 

Mysl neustále přemýšlí a vy ji opakováním Božího jména ztišíte.”

Paramahamsa Vishwananda

Přátelé milí,

zvu vás na 40denní cestu, která vede blíže k našemu srdci. Pojďte se zapojit do krásného Projectu Mantra, bezplatně vedeného programu, který vám pomůže vytvořit si snadnou, a přitom velmi účinnou, každodenní duchovní praxi s mantrou OM NAMO NARAYANAYA.

„Om Namo Narayanaya – tato mantra je tak silná, že vás povznese, 
povznese vaše duchovní vědomí do velmi vysokých stavů. 
Také vám pomůže ve vašem materiálním životě a dodá vám klid mysli.“

Paramahamsa Vishwananda


Registrace je možná ještě dnes a zítra ZDE. !

Project Mantra je bezplatně vedený program, který vám během 40 dnů pomůže vytvořit snadnou, a přitom velmi účinnou každodenní duchovní praxi. Je ideální pro začátečníky, kteří potřebují jednoduchý, ale účinný nástroj pro ztišení mysli, otevření srdce a vytvoření si pozitivního návyku, kdy si každý den uděláte čas k propojení se s Božstvím. Může ji praktikovat každý, kdykoli a kdekoli, včetně dětí.

Přesměrujte svou mysl

Zpívání manter je účinný způsob, jak ovládnout neklidnou mysl. Pravidelným opakováním se mysl naučí zaměřovat svoji pozornost na něco pozitivního, jako jsou mantry namísto toho, aby naše myšlenky zaměstnávalo neustálé posuzování nebo strachy. Mantry se používaly po tisíciletí v každé duchovní tradici a jsou předchůdcem dnes populárních afirmací.

 

“Bůh a Jeho jméno se neliší, protože jméno je Bůh sám.

Ve chvíli, kdy myslíte na jméno nebo opakujete jméno,

mysl je naplněna Bohem.”

– Paramahamsa Sri Swami Vishwananda

Otevřete své srdce

Síla mantry se neskrývá v jejím významu, ale v její vibrační frekvenci. Nejsilnějšími mantrami jsou nadčasová sanskrtská jména Božstev. Každá slabika vytváří vibraci, která probouzí a manifestuje některou z božských kvalit jako je klid, odvaha, láska, soucit a přijetí. Tajemství odříkávání manter spočívá v tom, že je vyslovujete s láskou a oddaností, protože jen tak otvíráte své srdce, zvyšujete vibrace a můžete prožít Boží lásku.

Vypěstujte si pozitivní návyk

Aby transformační síla vaší praxe vyvolala trvalý posun ve vašem vědomí, je k tomu zapotřebí doba 40 dní. Během této doby si možná povšimnete, že se na život začínáte dívat mnohem pozitivněji, jste více soustředění, více si uvědomujete sami sebe a méně posuzujete sebe i okolí.

„Čím více budete mantru odříkávat, tím více bude slábnout moc vaší mysli, budete více spočívat v božské blaženosti a vaše srdce se ještě více otevře Boží lásce.“

Paramahamsa Sri Swami Vishwananda

Zde je link na mantru OM NAMO NARAYANA nazpívanou přímo Paramahamsou Vishwanandou:

https://soundcloud.com/bhaktimarga/om-namo-narayanaya-mantra?fbclid=IwAR2uYy1x2VBp_vw3BTmOgJo8FFQPpt34Vs3bWvr_sunW1cN0oN5zb4xjktQ

Budete mít možnost se také připojit k Facebookové skupině, která je pro účastníky projektu vždy zdrojem obohacujících informací, překrásných sdílení, a především neutuchající podporou na této transformační cestě.

Vydejte se na 40denní cestu za klidem mysli!

NEZAPOMEŇTE SE VČAS ZAREGISTROVAT ❣️.

🍀 Přihlášení do projektu, kontakty a bližší informace naleznete ZDE.

🍀 Odkaz na Facebookovou podpůrnou skupinu naleznete na tomto ODKAZU.

S láskou,

Sofie


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *