Webinář s Marcelou Lobos: Najdi své pravé JÁ

Přátelé,

jak vnímáte téma léčení a transformace? Víme, že k uzdravení a celistvosti vede mnoho cest. Podle šamanů nás k nim však přitahuje vnitřní hlas, který vychází z hlubin naší duše. Můžete ho vnímat jako neutichající zvuk bubnu nebo srdce, které jsme poslouchali už v lůně naší maminky. Toto volání je v nás odjakživa a vybízí nás k odhalení našeho pravého poslání.

Šamanská cesta vás vyzývá k opětovnému spojení s tímto vnitřním hlasem, s moudrostí našich předků a Matkou Zemí. Je to cesta, která vás dovede zpět k sobě a odhalí vaše osobní dary, které máte vnášet do světa.

Největší výsadou naší existence je možnost objevit, kým doopravdy jsme, a pak svým světlem svítit na cestu ostatním, aby se to podařilo i jim. Přesně takový je příběh Marcely Lobos.

Cestu k osvícení a sobě samému nemusí doprovázet bolest ani pocit beznaděje. Když se rozhodnete, že se stanete tím, kým skutečně jste, pak všechen stres, výzvy a zármutek ve vašem životě získají zcela jiný smysl.

Ve webináři 13 měsíců moudrosti vám Marcela Lobos předá mapu, která jí (a mnoha dalším) pomohla najít cestu zpátky k sobě samé.

Právě teď je webinář zcela zdarma.

Odevzdejte se všemu, před čím utíkáte.
Marcela Lobos říká, že když se nám začnou objevovat znamení a vodítka, tak nás život vybízí, ať mu důvěřujeme a vydáme se touto cestou. I když je nám to nepříjemné nebo se bojíme…
Toužíte po mapě, která vám ukáže cestu za vaším pravým já? Pak vás webinář Marcely Lobos určitě osloví.
Marcela Lobos byla zasvěcena do léčení a duchovních tradic Amazonie a And.  Vezme vás na cestu do hlubin ze všednosti k mimořádnému a nabídne vám 13 archetypálních milníků, které promění, umocní a otevřou nový rozměr naplnění, díky kterému se stanete mistry svého vlastního života.

Sofie


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *