Zúčastněte se 7denní cesty k probuzení

Flow! summit se vrací a poskytuje nám jedinečnou příležitost, abychom pozastavili naše všední životy, otevřeli se a přijali mocná poselství od vůdčích osobností spirituálního a osobního rozvoje z celého světa.

Tento ročník flow! summitu bude ještě lepší než všechny předchozí. Jsem přesvědčená, že přednášky všech řečníků vám mohou pomoci úplně zásadně změnit zbytek tohoto roku a když na to přijde, i celou vaši budoucnost.

Jak víte, v dnešní transformační době je důležité propojovat se s lidmi, kteří nás dokážou inspirovat. Už brzy budete mít možnost obklopit se špičkovými světovými autory a nejznámějšími duchovními učiteli dneška, čerpat z jejich moudrosti a nechat se vést k životu ve stavu flow. Jdete do toho?

Letošní Flow! summit nabízí celou řadu novinek… bude mnohem víc prakticky zaměřený! To pro vás znamená, že každý jeden příspěvek vám přinese praktické cvičení, meditaci nebo konkrétní tipy, jak se pustit do transformace ve svém každodenním životě. Díky tomu z každé přednášky vytěžíte pro sebe co nejvíc.

Takže je čas zapsat si data summitu do kalendáře, nachystat si papír a pero na poznámky a naskočit na palubu! Protože flow! summit 2023 bude týdenní jízda plná inspirace, na kterou jen tak nezapomenete.

Bude to týden, který vám změní život. Summit odstartuje už v pondělí 25. 9. 2023!

Mnozí účastníci summitu podobně jako vy touží:

naladit se na rytmus života, který jim je vlastní a je pro každého jedinečný…

… začít žít jako naprosto svobodné bytosti, kterými jsme se všichni narodili…

pozvednout úroveň svého vědomí a inspirovat lidi kolem sebe k osobní transformaci…

Těším se, že se spolu zúčastníme této naší největší události roku! Strávíte týden ve společnosti osobností, jako jsou Dr Joe Dispenza, Deepak Chopra, Bradley Nelson, Bruce Lipton, Anita Moorjani a z našich řečníků třeba Marie Tilšarová, Joshi či Miriam Štolfová.

Online vstupenku zdarma máte připravenou tady.

S láskou,

Sofie


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *