Podpora stránek

Depositphotos_7082441_s
Přátelé,

od roku 2009 s vámi na těchto stránkách s láskou sdílím vše, co mě osobně provází na mé duchovní cestě. Je to tvořivý proces a věřte, že mě moc těší. Dostávám od vás krásné zpětné vazby, poděkování a hřejivá slova. Děkuji vám za ně, stejně tak jako za důvěru, se kterou se pravidelně na mé stránky vracíte. Mnozí z vás se ptáte, jakým způsobem můžete přispět k tomu, aby stránky „žily“ dál a vy jste se mohli každý den těšit na nové podněty a informace.
(Pokračování textu…)

Veď mě dál, cesto má…

cesta jde dálPřátelé,

právě jsem se chystala napsat sdělení na svou stránku v duchu toho, že se po dlouhé době vracím zpět do praktického života a tzv. „normálního“ pracovního procesu, když se ke mně dostal níže uvedený channeling. Miluji tyto synchronicity.

Mým záměrem je, aby tyto stránky žily dál, protože je vás denně opravdu hodně, kdo si stránky rozkliknete a necháte se inspirovat Myšlenkou dne nebo nebo nějakým jiným příspěvkem, ale pravdou je, že času na to budu mít k dispozici mnohem méně.

Moje „práce“ se má patrně odehrávat již na jiném poli. (Pokračování textu…)

Poděkování

Beautiful young woman wearing elegant white dress walking on a forest path with rays of sunlight beaming through the leaves of the trees

 

Vážení a milí moji,

děkuji těm z vás, kteří jste doposud přispěli na provoz těchto stránek. Na www.novoucestou.cz denně pravidelně zavítá více než 2000 lidí. Těší mne, že zde nacházíte inspiraci a informace, které vám pomáhají lépe se zorientovat nejen v této transformační době, ale především v sobě samotných. Tvorba těchto stránek je už 8 let mou velkou radostí a denně nad ní trávím nemálo času, a tak je mi potěšením a ctí, když mi někteří z vás v rámci vyrovnání energií v dávání a přijímání, vyjadřujete svou podporu malým finančním příspěvkem.

Děkuji vám také za zpětnou vazbu, kterou od vás dostávám prostřednictvím mailů. Vaší důvěry si nesmírně vážím.

Doufám, že zde budete i nadále nacházet informace, které nějak rozezní tu správnou strunu ve vašem nitru. Pokud zde najdete něco, co je v souladu s vaší vnitřní moudrostí, jednejte podle toho. Neváhejte a vydejte se novou cestou!

S láskou a úctou k vám všem,

Sofie

 

 

Zpráva pro vás

abstract blue painted picture with circle pattern, mandala of viPřátelé,

opět přijímám nové zakázky na numerologické rozbory. S láskou poodhalím tajemství, které skrývá vaše datum narození.  A dárek pro vás – na rozbory objednané do konce března nabízím slevu.

Více informací najdete zde.

Těším se.

Sofie

Poděkování

Buddha golden statue blessing hand, Wat Pho, Thailand

„Přišli jsme na tuto Zemi jako spirituální bytost, abychom měli lidskou zkušenost. Nejsme lidské bytosti, které mají spirituální zkušenost. Vydělávání si na živobytí, placení účtů a dostávání všem našim zodpovědnostem je součástí toho být spirituální. Je známo, že Vesmír nám dá vše, o co si řekneme a co potřebujeme, ale musíme si to zasloužit. Nemůžeme očekávat, že dostaneme zaplaceno za práci, kterou jsme neodvedli. Nikdo nemůže dostat něco, co si nezasloužil v tomto životě anebo v předchozích inkarnacích. Člověk dostává, co potřebuje, když si to získá svojí vlastní námahou. Čas, vůle a energie mají být rozumně proměněny v získání peněz na to, co potřebujeme k příjemnému životu.“

Dr. Joseph Michael Levry

(Pokračování textu…)

Poděkování

IMG_5694

Čím více se otevřeme přijímání dobrého,

tím více toho můžeme následně dát i druhým,

a proto se díky naší hojnosti dostává více dobrého i druhým.“

Diana Cooper

Přátelé,

tvorba těchto stránek je mou velkou radostí. Již od mládí každý den namátkou sahám do své rozsáhlé knihovny a intuitivně vybírám myšlenku, moudrost, která mne ten den nějak nasměruje či posílí a je tomu pár let, co se zde o ni s vámi s láskou dělím… Vy již víte, že nic není náhoda, a tak si každý pozorný čtenář může brzo udělat představu o tom, co se právě děje v mém vnitřním i vnějším světě, čím si procházím. Nesmírně mě těší, že i pro mnohé z vás jsou tyto podněty průvodcem a ukazatelem, že vás nějak obohacují a zpříjemňují vám den. (Pokračování textu…)