Numerologické rozbory

Numerologie jako GPS pro Váš život

Hluboké písemné numerologické rozbory

v rozsahu cca 90–100 stran textu formátu A4.

Kompas na cestě k sobě.

Život je cesta, i když jen zřídka hladká a nikdy uklizená. Každá stezka musí mít aspoň základní směr, musí někam vést a měly by na ní být nějaké značky ukazující k cíli. Když to tak není, člověk jednoduše zabloudí.

Numerologie je jeden z nejstarších navigačních systémů, jaký kdy byl vytvořen, aby nám lidem pomohl rozpomenout se na cestu, kterou jsme si pro tento život vybrali.

Jednoznačně ukáže směr, který si vaše duše před příchodem na svět vytyčila. A poukáže na ukazatele, které vám mohou pomoci, abyste se na ní neztratili.

Datum narození spolu se jménem, které jste dostali, v sobě skrývá číselný kód, jehož dešifrováním získáte tu nejoriginálnější definici vás samotných.

Prozkoumáním svého osobního číselného (kosmického) kódu, získáte přístup k hlubšímu pochopení významu a smyslu svého života.

HLUBOKÝ PÍSEMNÝ NUMEROLOGICKÝ ROZBOR aneb ZVEDÁNÍ ZÁVOJE – komplexní studie vaší duše a osobnosti, odhalení vašeho Kosmického kódu.

Rozsah cca 90–100 stran formátu A4

Cena … 6900 Kč   nebo 290 Eur

Termín pro zhotovení Hlubokého numerologického rozboru je vzhledem k jeho rozsahu cca 2 -3 měsíce od obdržení platby na účet, aktuálně podle počtu zakázek.

Základní varianta Hlubokého písemného rozboru

Rozsah cca 50–70 stran formátu A4

Cena … 4900 Kč nebo 210 Eur

Termín pro zpracování tohoto rozboru jsou 2 měsíce od obdržení platby na účet.

Zde si můžete přečíst zpětné vazby klientů, kteří si Hluboký písemný numerologický rozbor objednali před vámi.

Zpracovaný numerologický rozbor zasílám na e-mail ve formátu PDF nebo si jej můžete objednat barevně vytisknutý a dodaný v kroužkové vazbě za příplatek 980 Kč. Požadujete-li i zaslání poštou, pak je nutné navíc uhradit i poštovné a balné ve výši 100,-Kč. Poštovné a balné do zahraničí: dle místa určení

Hluboký písemný numerologický rozbor zahrnuje:

Rozbor Vaší numerologické mřížky – Váš genetický (kosmický) PIN vycházející z čísel ve vašem datumu narození. Plné a Prázdné roviny vznikající seskupením určitých čísel nebo jejich nepřítomností a jak se jejich přítomnost či nepřítomnost ve vašem datu narození projevuje.

Číslo dne narození – Šat odívající vaše vnitřní Já. Popisuje vaše základní rysy a vlohy i to, co se skrývá za vaším vnějším jednáním. Kvality a výzvy vašeho dne narození zkoumám vždy v propojení s dalšími aspekty vašeho data narození a rodného jména.

Číslo měsíce – další potenciál energie, ze kterého můžete na svojí cestě životem čerpat.

Číslo roku – vnímám jako kvalitu kolektivního vědomí všech, kteří se narodili v konkrétním roce a sleduji jej z pohledu toho, jak vy osobně můžete dary a výzvy tohoto roku nejlépe uplatnit.

Osudové číslo – ukazuje hlavní smysl vašeho života a cestu k němu. Obsahuje takříkajíc životní plán, odhaluje smysl Vaší současné inkarnace a objasňuje možné prostředky a cesty k tomu, abyste naplnili své poslání.  Ukazuje váš talent a schopnosti, které byste měli buď získat, nebo dále rozvíjet. Pracuji i s mezisoučtem Osudového čísla, které vaši osudovou cestu zabarvuje a rozhodujícím způsobem ovlivňuje.

Cesta k individuaci (sebe-uskutečnění) – jaké jsou milníky této vaší cesty – vyšší záměr vaší duše, vaše největší výzva a váš životní úkol

Dominantní číslo – ukazuje, která vaše kvalita u vás nejvíce vystupuje do popředí. 

Zranění duše – jaký dar se skrývá ve vašem nejhlubším zranění pocházejícím z doby, kdy pravděpodobně došlo k odštěpení části vaší duše… a samozřejmě naznačení cesty k uzdravení.

Záměr duše pro tento život z pohledu prenatálního zatmění – Znamení solárního i lunárního zatmění, která se odehrály na nebi před vaším narozením. Váš duchovní osud a to, co jste zde povoláni učit a předávat dál a váš osobní osud – vlastnosti, které musíte integrovat a lekce, které musíte vstřebat.

Základní rozbor křestního jména – jeho význam z pohledu numerologie i etymologie, Klíčová iniciála a Duševní číslo.

Bod Znovuzrození jako klíč ke dveřím, za kterými čekám vaše nové Já.

Karmický bod – směřování duše k cíli. Téma současné inkarnace. Do tohoto bodu je třeba nasměrovat vaši životní cestu.

Vnitřní dítě – dozvíte se roky, kdy mohlo dojít ke zranění vašeho vnitřního dítěte

Výzvy vašeho života – specifické překážky, které jste v tomto životě rozhodli zdolat, abyste mohl plně rozvinout svůj potenciál.

Karmické cykly – vrcholová čísla Karmických cyklů a jejich kvality reprezentují životní cestu, kterou jste si vybrali před svým nynějším zrozením a lekce, které se máte naučit. Jsou vlastně jakousi zastřešující vibrací, pod kterou byste si měli v příslušných devíti letech cyklu zařídit svůj život.  Dozvíte se, na kterou oblast svého života je potřeba v konkrétní době zaměřit pozornost, abyste plynuli v souladu s vesmírným cyklem a vyhnuli se zbytečným komplikacím.

Osobní roční vibrace – jak nejlépe využít aktuální rok svého života.

Velké životní cykly – Stejně tak jako se během roku střídají roční období, existují i v našem životě různé etapy a cykly. Vibrace každého tohoto velkého životního cyklu má své vlastní jedinečné téma, které numerologický rozbor odhalí.

Nejvýznamnější roky Vašeho života – roky, kdy lze očekávat, že dojde k důležitým vývojovým krokům a s čím můžete být v těchto letech konfrontováni.

A ještě mnohem více…

Preferuji hlubině orientované pojetí numerologie. Nabízím Numerologii vhledu. Při hledání klíče k lidské duši využívám také své znalosti z oblasti Tarotu, Astrologie, Kabaly I-tingu, Mayské Astrologie, Run, Aura-Somy a dalších systémů sloužících k sebepoznání a osobnímu rozvoji.

Dětský písemný numerologický rozbor – pro rodiče je to velké požehnání, když mohou díky numerologii uvidět své dítě v pravém světle se všemi jeho schopnostmi i výzvami, neboť se tak mohou vyhnout mnoha chybám ve výchově a připravit tak svému dítěti mnohem šťastnější start do života. Při rozboru pro dítě přihlížím k tomu, do jaké rodinné konstelace se dítě narodilo – pracuji s daty narození rodičů i sourozenců.

Rozsah rozboru činí cca 40 stran formátu A4. Dětskou numerologii zpracovávám pouze u dětí a dospívajících do věku 15 let. Potom je již třeba objednat klasický Hluboký písemný numerologický rozbor.

Cena … 2900 Kč   nebo 135 eur

 Co od vás k numerologickému rozboru potřebuji:

*  datum narození
*  místo a čas narození
*  jméno a příjmení
*  rodné příjmení
*  přezdívku nebo umělecké jméno (pokud nějaké máte)
*  datum narození vašich rodičů a rodné jméno maminky

(Čas narození můžete zjistit na matrice v městě, kde jste se narodili.)

K oběma výše uvedeným numerologickým rozborům nabízím i Osobní konzultaci.

Cena … 1000 Kč/hod

Tip: Numerologický písemný rozbor může být i originálním dárkem k narozeninám, Vánocům nebo k narození dítěte. Je to dárek na celý život, ke kterému se dá kdykoli vracet a čerpat z něho. Jsou to velmi osobní informace, se kterými může obdarovaný člověk „pracovat“, a s tím, jak postupně dozrává, v nich odhalovat další a další střípky do mozaiky svého života.

Rozbor není jen výčet informací, můj přístup je terapeutický, přistupuji ke každému klientovi individuálně a k výzvám a potížím, které z data narození vyčtu, rovnou nabízím i možnost konstruktivního řešení.  Více o mém přístupu k numerologickým rozborům najdete v mém článku Kam vede vaše cesta.

Zpracovaný numerologický rozbor zasílám na e-mail ve formátu PDF nebo si jej můžete objednat barevně vytisknutý a dodaný v kroužkové vazbě za příplatek 1480 Kč. Požadujete-li i zaslání poštou, pak je potřeba navíc uhradit i poštovné a balné ve výši 100,-Kč. Poštovné a balné do zahraničí: dle místa určení

Zakázky se platí předem, a to převodem na účet. Rozbory zpracovávám a zasílám až po zaplacení celé částky.

Číslo účtu: 2869092019/3030 (měna CZK) – Air Bank

Pro platby ze zahraničí:

IBAN: CZ9720100000002200788372 SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX (měna EUR)

Jako VS uveďte své datum narození.

Máte-li zájem o některý z nabízených rozborů, prosím kontaktujte mě.

Aktuální stav zakázek: Od 19.6.2024 opět přijímám omezené množství zakázek na Hluboký písemný numerologický rozbor nebo Dětskou numerologii s termínem vyhotovení srpen 2024.

Objednávky směřujte prosím na mail numerologie@novoucestou.cz. Děkuji.

Sofie