Numerologické rozbory

nrl7

Jakmile najdete sami sebe,

najdete Boha. 

„Víte-li, kdo jste, proč jste zde, kam jdete a proč myslíte, cítíte a chováte se tak, jak to děláte, jste schopni zapojit všechny své síly a zvýšit tak své energetické vibrace, čímž vylepšíte podmínky vlastního života. „

Numerologie je duchovní nauka, která se zabývá symbolikou čísel. Již Pythagoras tvrdil, že „všechno je číslo a znát čísla znamená znát sebe sama.“  Čísla v našem datu narození tvoří jakýsi základní energetický vzorec, se kterým jsme přišli na svět a jeho rozšifrováním se můžeme přiblížit k pochopení toho, proč jsme protentokrát tady, jaké zde máme úkoly a jaké „nástroje“ jsme si přinesli k tomu, abychom dokázali své poslání na Zemi naplnit.

HLUBOKÝ PÍSEMNÝ NUMEROLOGICKÝ ROZBOR  aneb  ZVEDÁNÍ ZÁVOJE – studie Vaší duše a osobnosti, odhalení vašeho Božského kódu.

Rozsah cca 50 stran  formátu A4

O čem to je?

V písemném rozboru mimo jiné najdete, co o Vás prozrazuje číslo dne. Číslo dne je jakýmsi šatem odívajícím Vaše vnitřní Já. Zabarvuje Váš individuální přístup k životu. Dozvíte se, jaké jsou Vaše základní rysy a vlohy, co se skrývá za Vaším vnějším jednáním. Kvality a výzvy vašeho dne narození posuzuji s ohledem k dalším aspektům Vašeho data narození. Podrobně se zabývám i číslem měsíce, ve kterém jste se narodili a číslem roku, které vnímám jako kvalitu kolektivního vědomí všech, kteří se narodili v konkrétním roce, a sleduji jej z pohledu toho, jak vy osobně můžete dary a výzvy tohoto roku nejlépe uplatnit. Osudové číslo ukazuje hlavní smysl vašeho života a cestu k němu. Je jakousi specifickou směsí energií, které ovlivňují Vaší životní cestu. Obsahuje takříkajíc životní plán, odhaluje smysl Vaší současné inkarnace a objasňuje možné prostředky a cesty ke splnění principů určujících Váš osud. Pracuji i s mezisoučtem osudového čísla, které vaši osudovou cestu zabarvuje a rozhodujícím způsobem ovlivňuje.Zjistíte, jaké je Vaše dominantní číslo nebo jinými slovy která Vaše kvalita u vás nejvíce vystupuje do popředí. 

V rozboru najdete i informace týkající se Karmických cyklů, které přehledným způsobem znázorňují průběh Vašeho života jako takového. Reprezentují životní cestu, kterou jste si vybrali na úrovni duše před svým nynějším zrozením a lekce, které se máte naučit. Jsou vlastně jakousi zastřešující vibrací, pod kterou byste si měli v příslušných devíti letech cyklu zařídit svůj život.  Dozvíte se, na kterou oblast svého života je potřeba zaměřit pozornost, abyste plynuli v souladu s vesmírným cyklem a vyhnuli se zbytečným komplikacím. Díky výpočtu a vhledu do vaší Osobní roční vibrace budete vědět, jak nejlépe využít aktuální rok svého života.  Skrze vaše datum narození vyhledám tzv. Bod Znovuzrození  jako klíč ke dveřím, za kterými čeká vaše nové Já. Dozvíte se úkol, který na sebe vzala Vaše duše v tomto životě. Karmický bod Vám naznačí,  kde a jakým způsobem se můžete povznést nad rovinu všeho, co jste si přinesli z  minulých inkarnací. Do tohoto bodu je třeba nasměrovat vaši životní cestu.

Rozbor data narození odhalí i nejvýznamnější roky Vašeho života – roky, kdy lze očekávat, že dojde k důležitým vývojovým krokům a s čím můžete být v těchto letech konfrontováni. A ještě mnohem více…

Cena … 3800 Kč   nebo 160 Eur   Objednat

Termín pro zhotovení Hlubokého numerologického rozboru je vzhledem k jeho rozsahu cca 2 – 2,5 měsíce, aktuálně podle počtu zakázek.

Dětská numerologie – pro rodiče je to velké požehnání když mohou díky numerologii uvidět své dítě v pravém světle se všemi jeho schopnostmi i výzvami, neboť se tak mohou vyhnout mnoha chybám ve výchově a připravit tak svému dítěti mnohem šťastnější start do života. Při rozboru pro dítě přihlížím k tomu, do jaké rodinné konstelace se dítě narodilo – pracuji s daty narození rodičů i sourozenců. Rozsah rozboru činí cca 30 – 40 stran formátu A4. Dětskou numerologii zpracovávám pouze u dětí do věku 14 let. Potom je již třeba objednat klasický Hluboký písemný numerologický rozbor.

Cena … 2500 Kč   nebo 100 Eur  Objednat

 Co od vás k numerologickému rozboru potřebuji:

*  datum narození
*  místo a čas narození
*  jméno a příjmení
*  rodné příjmení
*  přezdívku nebo umělecké jméno (pokud nějaké máte)
*  datum narození vašich rodičů a rodné jméno maminky

(Čas narození můžete zjistit na matrice v městě, kde jste se narodili.)

K oběma výše uvedeným numerologickým rozborům nabízím i Osobní konzultaci.

Cena … 500 Kč/hod

Tip: Numerologický písemný rozbor může být i originálním dárkem k narozeninám nebo k narození dítěte. Je to dárek na celý život, ke kterému se dá kdykoli vracet. Jsou to velmi osobní informace, se kterými může obdarovaný člověk „pracovat“, a s tím, jak postupně dozrává, v nich odhalovat další a další střípky do mozaiky svého života.

Rozbor není jen výčet informací, můj přístup je teraupetický, přistupuji ke každému klientovi individuálně a k výzvám a potížím, které z data narození vyčtu, rovnou nabízím i možnost konstruktivního řešení.  Více o mém přístupu k numerologickým rozborům najdete v mém článku Kam vede vaše cesta.

Zpracovaný numerologický rozbor zasílám na e-mail ve formátu PDF nebo si jej můžete objednat barevně vytisknutý a dodaný v kroužkové vazbě za příplatek 780- Kč (pro dospělé), 380 Kč (pro děti). Požadujete-li i zaslání poštou, pak je nutné navíc uhradit i poštovné  a balné ve výši 80,-Kč. Poštovné a balné do zahraničí: 130,- Kč

Zakázky se platí předem a to převodem na účet. Rozbory zpracovávám a zasílám až po zaplacení celé částky.

Číslo účtu: 51-0820610277/0100   (měna CZK)

Pro platby ze zahraničí:

IBAN: CZ9720100000002200788372  SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX  (měna EUR)

Jako VS uveďte své datum narození.

Máte-li zájem o některý z nabízených rozborů, prosím kontaktujte mne.

Aktuální stav zakázek: V současné době zpracovávám vaše zakázky. Nové objednávky na Hluboký písemný numerologický rozbor a Dětskou numerologii nepřijímám. O opětovném obnovení objednávek vás budu včas informovat. Děkuji za pochopení.

Sofie Natarani