O mně

Vítejte na mých stránkách, který jsem vytvořila začátkem roku 2009, abych s Vámi mohla sdílet své zkušenosti a nabídnout Vám svou pomoc v době, která nás všechny vyzývá k obrovské vnitřní proměně. Moje stránky jsou určeny pro Vás všechny, kteří hledáte sami sebe – aby Vám byly jakýmsi průvodcem a pomocí na Vaší cestě k svému pravému Já, k návratu do původního stavu Jednoty a Lásky.

Je zde vloženo mnoho lásky, energie a informací, které mně osobně pomohly na mé cestě v posledních více než 20 letech. Kéž pomohou i Vám!

K vědomé práci na sobě samé jsem se dostala – jak jinak – díky osobní krizi kolem roku 1984. V konfrontacemi s náročnými životními zkušenostmi jsem se začala obracet k Bohu s prosbou o pomoc, ale hlavně o odpověď na otázku: „Proč?„. V Bibli se píše: „Proste a bude Vám dáno.  Hledejte a naleznete. Tlučte a bude Vám otevřeno.“ Matouš 7,7, a tak jsem i já začala dostávat odpovědi na své otázky a byla jsem vedena k zahájení svého vlastního transformačního procesu. Přečetla jsem obrovské množství duchovní literatury, absolvovala řadu různých seminářů, výcviků, terapií a proseděla mnoho hodin v meditacích, abych se nakonec po tom všem vrátila k normálnímu životu – ale již s jiným vnímáním a přístupem.

Kolem roku 1997 jsem prvně zaslechla slovo numerologie a brzo poté jsem jí zcela propadla – jejímu studiu jsem věnovala skoro všechen svůj volný čas. Jak je dobře známo, studium jakékoliv duchovní nauky je v podstatě nekonečný příběh, a tak jsem se přes numerologii dostala k Tarotu, Kabale, Runám, Astrologii, k barevné terapii Aura-Soma a Genovým klíčům… a mé hloubání a zkoumání pokračuje dál, protože mne to nepřestalo bavit!

K duchovně orientované literatuře jsem přidala i studium klasické psychoterapie. Jsem absolventkou akreditovaného pětiletého Dynamicky a hlubinně orientovaného výcviku v komunitně‑skupinové psychoterapii (model BIG SUR – 500 hodin sebezkušenosti). Prošla jsem výcvikem v systému barevných technik ASIACT s mezinárodní certifikací, I., II.,III. stupně s navazujícími odbornými semináři (300 hodin sebezkušenosti).

Od roku 1999 nabízím zpracování Hlubokých písemných numerologických rozborů – zpracovala jsem stovky rozborů a poskytla nespočetné množství osobních konzultací. Je mi radostí a potěšením! Děkuji za vaši důvěru.

Preferuji hlubinně orientované pojetí numerologie. Při hledání klíče k lidské duši využívám také své znalosti z oblasti astrologie, Mayského kalendáře, Tarotu, Aura-Somy, Kabaly, Run a dalších starodávných i nových systému poznání. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic a také s rodovými liniemi. Poradenství v této oblasti jsem se začala věnovat v roce 2000. Více se o mém přístupu k numerologickým rozborům najdete v mém článku Kam vede vaše cesta.

Semináře-kurzy-vzdělání

S láskou a úctou děkuji všem svým učitelům za vše, co mi předali. Jsem vděčná za každou svou zkušenost i za ty těžké a bolestné, protože díky nim jsem se stala tou, kterou nyní jsem. S vděčností a úctou se ohlížím za všemi roky svého života, které jsem věnovala práci na sobě a hledání odpovědí. Ráda vám budu skrze tyto stránky a numerologické rozbory průvodkyní na vaší cestě.

Sofie

 

…a něco z mého soukromí: Miluji své děti – ty úplně nejvíc. Mého duchovního Mistra. Pink Floyd. Kokršpanělku Laru a kočku Sáru. Knihy. Duhu. Omamnou vůni šeříku. Numerologii. Rozkvetlou louku. Impresionismus. Slunce. Hory a moře. Stromy. Barvy. Film Amadeus. Plavání ve studené Vltavě v každé roční době. Křišťály. Půst. Big Beat. Kurz zázraků. Pivoňky. Dobrou kávu. Hand made šperky. Ranní rosu. Tanec. Dravce na obloze. Jahody. Praskající dřevo v ohýnku. Ten pocit svobody, volnosti a radosti na kolečkových bruslích! Východy slunce. Saunu. Levanduli. Obrazy Oty Janečka. Om Chanting. Poesii. Sklenku argentinského červeného. Recitaci v sanskrtu. Bouřku. Kaštany. Film Lesní jahody od Bergmana. Glastonbury. Pocit být „on the road“ a to nejen na motorce Harley Davidson. 🙂 Menhiry. Vůni spadaného listí. Ptačí zpěv. Knihu. Chrámy a kostely. Focení. Starý porcelán. A světe div se….ručně broušené sklo. Horkou vanu. Všecky krásy světa od Jaroslava Seiferta. Růže. Plejády. Vánoce…a především hluboké a niterné poznávání sebe sama. A co zejména – moc ráda pomáhám poodhalit závoj ostatním.

 

Moje duchovní jméno je Natarani – dostala jsem jej od svého duchovního mistra, Paramahamsy Vishwanandy. Je odvozeno od jednoho z jmen Šivy – Nataraja – Král kosmického tance (Natarádža).  Ten nám svým tancem sděluje,  že se nemusíme bát věčně vířícího hmotného světa. Nabádá nás, abychom se zahloubali do klidu své duše.

 

A k tomu vás všechny, kteří jste zavítali na mé stránky, s láskou vyzývám i já.

Sofie Natarani