Reference

 

Milá Sofie, dobrý večer Vám,

Ooo, ako ste ma potešila Sofi, moc Vám ďakujem🙏
Chcela som Vám už písať, opať poďakovať za ten moj rozbor, ku ktorému sa stale vracím, Sofi, je neskutečný, slovo za slovom, bravúrné dielo, nemám slov, velmi Vám ďakujem.🙏
Aj vďaka nemu odchadzam na 2 týždne na pouť pokračovať v naslúchaní svojej duše, ktoré ma velmi táhne, pociťujem k tomuto randení s dušou velky respekt a úctu🙏
S úctou a láskou Vás objímam✨
Zuzana
Mila Sofie,
velmi pekne Vam dakujem za tento rozsiahly rozhor plny velmi zaujimavych nyslienok, pohladoc o ktorych vlastne naozaj v hlbke svojej duse velmi dobre viem 🙂
Uz ked som sa len teraz rozcitala pri niektorych pasazach, tak som sa v tom naozaj nasla. V mnohych veciach.
Velmi sa tesim az si to precitam cele, znova a znova po niektorych pasazach. Je to pekne napisane, musim sklonit pochvalu.
Velmi si to cenim, je vidiet, ze sa tomu venujete rada a uz len z Vasich emailov citim akysi balzam na dusi.
Dakujem pekne este raz. Tesim sa na nekonecne citanie a hladanie svojich uz opravenych a stale pokracujucich blokov.
Katarina
Ahoj Sofie, srdečně tě zdravím a chci ti moc poděkovat. Pomalinku se prokousávám Tvým výkladem a musím říct, že to se mnou velmi silně pracuje. Některé informace fungují jako klíč a otevírají uzavřené komnaty mé Duše. Spoustu věcí se mi díky tvému výkladu pospojovalo a pochopila jsem některé emoce a stavy, kterým jsem nerozuměla nevěděla, odkud se berou. A to jsem teprve v půlce. Jsi fakt úžasná.
Sandra Pogodová (uveřejněno se souhlasem Sandry)
Dobrý večer milá Sofie,
ďakujem Vám za tento poklad. Pomaly ho študujem a vstrebávam každú informáciu, čítam ho pomaly, po pár stránkach a stále nie som u konca. Musím Vám povedať, že sa vidím v každom slovíčku, písmenku. Odviedla ste úžasnú prácu Sofie, smekám, niektoré pasáže mi miestami vyrážajú dych.
… Sofi, dakujem Vám za toto dielo. Uistilo ma v mojom pocite, že „mi nestraší v hlave“ a že idem za niečím plnohodnotným, čestným, krásným a srdečným.
… Milá Sofie, ešte raz Vám zo srdca ďakujem, ste umelec a profík svojho oboru. Budem rada, ak sa mi raz podarí stretnúť Vás osobne.
Moc Vám fandím.
s láskou Zuzana
 

Dobrý den paní Sofie,

Váš horoskop mě velice zasáhl, čtu ho už třetí den a přišel mi opravdu v pravou chvíli. Je velmi přínosný.
Kdyby bylo možné se s Vámi někdy osobně setkat, mohlo by to být pro mne velmi zajímavé.
Děkuji Vám za informace.
Iveta
Drahá Sofie,
chtěla bych Vám mnohokrát poděkovat za rozbor který jste mi zaslala. Snažila jsem se dbát na vaši radu a homeopaticky si ho dávkovat, ale i tak jsem jej přečetla během několika dní, jelikož jsem byla ohromně zvědavá. 🙂
Nyní sedím a snažím se najít ta správná slova, která by vyjádřila mé pocity při jeho čtení. Byla jsem v údivu, s jakou přesností popisujete mou osobnost a mé charakteristiky. Rozbor mě ohromil a Váš osobní přístup mě místy rozesmál a místy dojal, za což bych Vám ráda vyjádřila svůj vděk. Při čtení jsem cítila, jako bych „mluvila“ s někým kdo mě zná, chápe a rozumí mi. A to občas i ve věcech, kterým se snažím porozumět já sama. Vím, že se k rozboru budu vracet, jelikož je krásným průvodcem a připomínkou na co se zaměřit, na čem zapracovat, ale také jakou cestu mám již za sebou.
Aneta M.

Šťastný Nový rok 2021 Sofie. Jsi mým milým začátkem kroků nového života díky numerologii. Jsem velmi vděčná, že jsi stála na počátku změny a navigací k novým obzorům. Zůstáváš v mém srdci navěky. Děkuji.

Eva Hannah

„Dobrý večer, Zdeňko Sofie, čtu si právě svůj rozbor, který jsem dostal od Vás skrze Táňu V. a chtěl jsem Vám napsat, že je to neuvěřitelné…až zarážející či magické, ale hlavně pravdivé, takže děkuju mockrát…Zdravím Vás. “

Vojta Dyk (uveřejněno se souhlasem Vojty)

Dobrý den Sofie,

před časem jsem Vás požádala o hluboký písemný numerologický rozbor pro svého syna. Děkuji velmi za něj. Je zajímavé v něm číst, je v něm potvrzení všeho, co jsem předpokládala. Některé věci v náznacích, jiné ještě trochu vzdáleněji. Vyžaduje zamyšlení. Vnímám zde vliv předchozích generací, které ovlivňují nás oba. A o to mi právě nyní jde, i když šlo asi vždy, ale hledala jsem jen sama, bez pomoci. Nyní bych z důvodu událostí v rodině ráda požádala o horoskop i pro sebe.
Iveta P.

 

Vážená, milá Zdeňko Sofie… už je to skoro půl roku, co jsem si u Vás nechala pro sebe a mého syna vypracovat Hluboký písemný numerologický rozbor… oba jsem tenkrát přečetla jedním dechem a byla tak zasažena, že to je možná i důvod, proč Vám své hluboké poděkování píši až dnes… s přestávkami se k němu vracím, a i s jeho pomocí se snažím učinit svůj život šťastnější a zdravější.

Gabriela Š.

 

Dobrý den, paní Sofie. Moc děkuji za rozbor. Dnes jsem přečetla poslední část a musím říct jedním slovem – úžasné. Hluboce se skláním před Vašimi schopnostmi. Se spoustou informací souzním, některé Vámi doporučené knihy znám. Určitě ho budu číst ještě hodněkrát a pokaždé v něm najdu něco nového. Vaše znalosti a propojení s astrologií je něco neskutečného. Přeji Vám mnoho úspěchů do další práce a ještě jednou moc děkuji.

Lenka

Děkuji, Sofie. Byla jsi větrem do mých plachet a moc si toho vážím. Otevřela jsi můj život naplno. Zdravím. Mám tě stále v srdci.

Eva H.

 

Dobrý den, Sofie,

právě jsem dočetla po několika týdnech Váš numerologický rozbor. Sedím nad klávesnicí a celým tělem mi běhá spousta pocitů. Ani nevím jak je popsat.. Co mě teď zrovna napadá je „magické, hluboké, moudré, pravdivé a zásadní“.
Ano, prostě teď je jedno z TĚCH období, kdy jsem potřebovala rozbor znovu pročíst. Pomalu a po částech. Opakovala bych se, kdybych psala o tom, co všechno mám pocit, že jsem ještě nečetla.:)
Chtěla bych ale zdůraznit, jak moc ve mě tento numerologický rozbor ještě stále rezonuje rezonovat bude. Jak moc splývá v pozitivním slova smyslu s tím, co v současné době prožívám a o co se snažím, nebo i nesnažím naopak vědomě vůbec a co ke mě prostě přichází. To zklidnění, mír a lásku bych přála úplně každé bytosti na tomto světě. Není to ani očekávání věcí příštích, jako spíš přijetí věcí, lidí, okamžiků a pocitů, které jsou nyní, stejně jako přijetí své minulosti a minulosti mých rodičů, kteří už tu s námi nejsou. To pro mě bylo velmi, velmi zásadní.
Vím, že mé díky je jedním z celé řady, ale věřte mi milá Sofie, že i kdyby se Vám nedařilo (vím, že daří a velice) pomoci změnit život a osvětlit životní události, myšlenky a pocity někomu jinému, tak mě tedy určitě.

Budu moc ráda až přijde ten okamžik, kdy se osobně setkáme.

Přeji Vám mnoho přátel, spokojených klientů, lásku a pevné zdraví.

Srdečně K.

Milá Sofie,

velmi děkuji za vypracování hlubokého numerologického rozboru. Včera jsem jej rychle přečetla takřka jedním dechem, byla jsem zvědavá, co všechno se dozvím a v některých částech mě až mrazilo, jak je věrohodný.

Vím ale, že takové podklady nelze prolistovat během chvilky; je to studijní materiál na několik týdnů a vlastně je to nevyčerpatelný zdroj informací o mě samé, z kterého mohu těžit po celý život. Budu k němu přistupovat s pokorou, trpělivostí, úctou a láskou – k sobě i všem ostatním. Velmi si vážím Vašich znalostí a cenných rad.

Lenka J.

had

Milovaná Sofie,

právě jsem dočetla rozbor mé dcery, za který ještě jednou děkuji a jen pro zajímavost: N. opravdu vyhrává pěvecké soutěže, hraje krásně na piano…. v 5ti začala chodit na keramiku. Moc děkuji, mám obrovskou radost z toho, že je vse, jak má být a děkuji za rady a nasměrování do budoucna..

S Láskou,

Lenka Z.

Ps: máte prosím volne objednavkove kapacity? Ráda bych si nechala udelat rozbor i pro syna. Má 5 let a pred 3mi lety jsem si nechala dělat dětský rozbor jinde, ale s Vaším se to nedá ani srovnat.

 

Sofie,

moc děkuju, začetla jsem se a už se mi začaly linout slzy,

zdaleka to nemám celé, ale vidím, jak tam dáváš srdce a jaký velký dar to je.

Romana R.

 

0707

 

Draha Sofie,

obrovska srdecna vdaka Vam za Vas dar pre mna. Musim priznat, ze som 2 noci nespala, co som do hlbky vstrebavala kazde jedno precitane/precitene slovo. Obdivujem priam az neuveritelnu presnost vsetkeho, co ste mi odhalili a lasku s akou ste mi tieto najniternejsie informacie sprostredkovali. Vzhladom na mozne povolania, obsiahli ste absolutne vsetky/vsetko

Je velmi narocne ale zaroven krasne citat o sebe az do takej hlbky, dakujem Vam za pomoc vyniest do vedomia aj hlbiny „nevedomia“. Vas rozbor budem uchovavat ako poklad a samozrejme sa k nemu velmi casto vracat.  Velmi rada Vas odporucim mojim priatelom a znamym, ktori ocenia Vase lasky plne sluzby.

s Laskou,

Petra Z.

48e4a7e54aa0960ea481d16d8eeea125

Dobrý den, Sofie,

mockrát Vám děkuji za rozbor, který jste mi zaslala. Za normálních okolností bych možná napsala, že jsem z něj nadšená, ale nějak cítím, že se to nehodí.

Musím uznat, že rozbor je dokonalý a řekla bych, že na 99% pravdivý. V něčem možná nesouhlasím, ale to je nejspíše tím, že o tom ještě nevím :), však ono se to projeví :)

…nějak mám pocit, že mě znáte víc než já sama sebe :)

Ivana J.

 

09

 

 

Dobrý den,
musím říct, že jste skvělá… rezonuje mi tam spousta věcí, hlavně ohledně lásky, mého záměru, zbourání vzorců atd…. Moc Vám děkuji, strašně jste mi pomohla… je fajn některé věci vidět černé na bílem a jen si je nemyslet :-) … moc děkuji, opravdu :-). Přečetla jsem to jedním dechem v práci a za celý den nic neudělala, ale mám ohromnou radost :-):-)

Judita

kralovna

 

Paní Hanáková, velmi děkuji za opravdu kvalitní rozbor, potvrdil mi to, co a jak a proč žiju a je to pěkný dárek k narozeninám. I tento rozbor hodně pomáhá k mé vlastní vnitřní transformaci.
S láskou

Marie K.

12187743_471684696376026_2094211932690171127_n

 

Dobrý večer, omlouvám se, že Vám odepisuji až dnes, ale musím Vám poděkovat za rozbor. Je to úžasné o sobě číst víc a víc si rozumět. Už teď uvažuji, jestli bych neměla nechat udělat rozbor nejstaršímu synovi, který se bude příští rok rozhodovat o volbě povolání a stále neví a neví a stále se mě ptá….
Přeji Vám mnoho úspěchů v životě a ještě jednou díky. Opravdu mě překvapili i drobnosti, které lze z numerologie vyčíst.
Pěkný den

Petra S.

roses

Ahoj Sofie,
ke svému rozboru od Tebe se stále ještě vracím, nacházím v něm podporu v oblastech svých pochyb, byť si myslím, že už se dobře znám…
S něčím se neztotožňuji, ale toho je málo a za mnohé Ti moc, moc děkuji, musím Ti napsat, že některé části se kterými vnitřně rezonuji a přesto o nich někdy pochybuji či si v nich nejsem jistá, byly tebou tak popsány, že jsem je vnímala jako povzbuzení a pohlazení od maminky – podporu, které se mi nedostávalo, tak jak jsem si vnitřně přála a teď jsem to najednou tak pocítila…těžko se mi to formuluje – ale Ty jsi to Lunou v Kozorohu výstižně popsala…
Sofie, děkuji za to pohlazení…
Šárka M.
Depositphotos_30178667_s

Dobry den paní Sofia,

Dakujem za podrobny, krasne vypracovaný rozbor.  Vy o mne tolkoto viete? :-)
Pri citani rozboru mi bolo niekedy velmi smiesne, pretože ste dokazali presne vystihnut moje pohnutky, emocie, ci pohlad na svet…
Dakujem Vam krasne aj za odporucanu literaturu, urcite si niektore knihy zadovazim
Prajem krasny den a pokracujte v skvelej praci
Elena S.
56a6a594bc0087cbb303c69ff1395606

Milá Sofia,

v momente keď mi na mobile pípla správa o doručenej pošte, som sa ako malé dieťa tešila a s pocitom mravčenia v brušku som ho otvárala:), takto by som opísala radosť, akú som cítila. Prečítala som ho ešte v ten deň – večer, krásne pri búrke som cítila ako som doň vstupovala ako v rozprávke „nekonečný príbeh“:)
Musím oceniť s akou láskou a hĺbkou je písaný. Neviem či som vôbec niekedy čítala niečo tak, že som doslova preciťovala slova, myšlienky vo svojom vnútri. Teraz už len čakám kým si nájdem viac času a opäť pomaly vstúpim a precítim nové informácie, ktoré mi pomôžu pochopiť samu seba:) a prispejú k môjmu rozvoju.
Mária S.
darcek

Milá Sofie,

priznám sa, že ani neviem, odkiaľ začať, aby z mojej reakcie nebol elaborát o rozsahu ďalšieho hĺbkového rozboru :-))

Tak len na úvod vypíšem kľúčové slová (pocity), ktoré mi numerologický darček od Vás priniesol:

VĎAČNOSŤ, ÚŽAS, PECKA, POKLAD, SPRIEVODCA, príval ENERGIE a SILY, ODHODLANIE, ENTUZIAZMUS, RADOSŤ, POTVRDENIE vlastných pocitov a intuície a tým PODPORA sebadôvery a práce na sebe,dokonalý ZMYSEL, vhľad k možnosti AKTIVOVAŤ niektoré dôležité nevyužité POTENCIÁLY v sebe, ktoré v určitých úrovniach vrstiev vnímam, že EXSTUJÚ…

Sofi, každú jednu vetu v rozbore by som vedela „okomentovať“, priradiť, konkrétne prepojiť so sebou a vždy a vždy niečo ďalšie objaviť. Tak, ako je realita mnohovrstevná, tak aj tento numerologický rozbor dýcha obrovským zdrojom informácií a múdrosti. Samozrejme je na nás, čo si odtiaľ vytiahneme a hlavne, ako s tým ďalej v praxi naložíme.

Ďakujem a vážim si zároveň všetko to „pomimo“, čo je akoby doplnením informácií –  rečnícke navigačné otázky, odporúčania, tipy, myšlienky – že tam Sofi dávate kus seba. Ono to cítiť. Keď som rozbor čítala prvýkrát, cítila som ho pôsobiť hlavne energeticky. Možno som nevnímala vedome úplne detailne hĺbku všetkých slov a viet, ale ako celok to krásne pôsobilo až na fyzickú úroveň. Akési uchopenie na prvý dych. Srdce bolo napojené skrz energiu tepla. Spomínam si aj na rezonanciu s vnútorným dieťaťom (spomínajú sa tam dva dôležité roky), hneď nastúpila fyzická bolesť v okolí pupka, ako uložené potlačené emócie, nedoriešené traumy a stres. Viem, o aké udalosti išlo. Aj čakra tretieho oka pracovala celý ten večer a keď som už zaľahla do postele, prebiehalo u mňa nejaké čistenie a uvoľňovanie záťaží v špirálovitých zostupných vlnách odhora dole, cez chodidlá do zeme.

… milá Sofie, ešte raz ďakujem za všetko, čo robíte, čím ste, za inšpirácie a spriaznenosť, ktorú vnímam.

 Petra V.
7996f69e253b417e5ab9e417b53d9933

Milá paní Sofie,

moc vám děkuji za brzké zaslání rozboru pro Jonáška,mám z něj velkou radost a při jeho čtení mi tekly slzy po tvářích..je to krásné a my máme krásné dítě.. takový malý ohýnek plný energie a lásky.. sedí na něj každé slovo,je přesně takový,o jakém píšete…

Dala jsem na vás kontakt i kamarádce s dětmi a budu zase doporučovat dál

Přeji vám krásné léto a těším se na rozbor pro další členy naší rodiny:-)

S láskou

Renata

klidmysl

 

Pěkný den  pí.Sofie.

Chtěla bych Vám poděkovat ,za Balíček Karmický Bod a Bod znovuzrození.Smekám…a moc děkuji. ČTU JEJ ČASTO A DĚKUJI ZA POMOC. V HLEDÁNÍ MÉ CESTY KE ZNOVUZROZENÍ. TAKÉ  DEN NAROZENÍ… . NELZE VYJÁDŘIT, POCITY, KTERÉ CÍTÍM PŘI KAŽDÉM ČTENÍ!!!

 

Lenka M.

beautiful shrub roses in the garden

 

Dobrý den,

rád bych Vám poděkoval za vypracování numerologického rozboru. Pořád se s ním seznamuji, prokousávám a musím říct, občas člověku běhá až mráz po zádech, jak některé věci sedí:).Mám za sebou zatím jen část rozboru, a je mi jasné, že jej v nejbližších týdnech jen tak nezaložím do skříně. Prostě číst o sobě, poznávat se, to člověka nutí se zastavit a přemýšlet, vzpomínat, představovat si, cítit … je to napínavější čtení než nějaká kriminálka:).

Děkuji Vám, výsledek mě více než překvapil, je opravdu krásné, jak člověku občas příjdou do cesty stiuace či rozhodnutí, kterých by si v jiné etapě života ani nevšiml nebo je rovnou zavrhl.

Mějte se pěkně,

s úctou Michal

Pink water lily flower

 

Milá Sofie,

moc Vám ze srdce děkuji, jak krásně jste zpracovala můj numerologický rozbor.Mám ho přečtený, ale ještě ne zcela důkladně „prohloubaný“ a prohloubání mi bude trvat déle. Na to potřebuji klid a toho mám nedostatek. Každopádně je to studijní materiál na dlouhou dobu.

Milá Sofie, moc Vám děkuji. Celý ten rozbor se asi stane velkým nakopnutím do zadku jen co ho zpracuji. Hlavně musím zpracovat to, že je to opravdu o mně, jako byste mě znala odjakživa. Jsem Vám za Vaši práci velmi vděčná. Mějte se moc krásně, ať se Vám ve všem daří jak si sama přejete. Patří Vám velký dík a poklona Vašemu umu.

S láskou a velikou úctou,

Radka P.

piv9

 

Pěkný večer Sofie. Já Vám také moc děkuji za rozbor. Četla jsem ho se slzama v očích, dojetím, zatajeným dechem a nadějí. Čtu rozbor často, nalézám v něm tak hodně pravdivého! pomoci a pochopení. Přeji hodně štěstí a lásky,zdraví… .

Děkuji Lenka.

podekovan
…rozbor si pročítám a předem avizuji, že jsem mile překvapen, co vše čísla skrývají. Jak jsem Vám říkal, jeden rozbor již mám a považuji je za zcela nesrovnatelné. Váš rozbor je velice, velice zajímavý :-D.
A taky se mi velice líbí Vaše osobní pojetí rozboru, který je psán ve velice příjemném tónu. …… děkuji Vám.
 Bořivoj
ruzeruzova
Numerologický rozbor mi vnesl do života to, čím jsem vždy měla záměr být. Díky Tobě milá Sofie jsem získala více jistoty konečně začít a být světu potřebná.
Děkuji Eva H.
dd671d49e1fc5f6ed694be6f1bc81a87
Dobrý večer Sofie,
ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za vypracování opravdu detailního rozboru, který si posledních pár dní pročítám po jednotlivých částech vždy před spaním a nestačím se divit, jak mnoho toho o mně víte, aniž bychom se někdy osobně setkaly. Inu čísla jsou očividně mocná a nejen ona.
M.
 podekovani

 

Dobrý den, paní Sofie,

připadá mi to jako zázrak, napsala jste mi spoustu cenných rad, o některých už naštěstí vím, tedy, uvědomuju si a snažím se konat, ale jisté mezery, ještě mám. Vše, co jste mi napsala s pokorou přijímám a těším se na další zázraky, protože cítím, že přicházejí s každým uvědoměním si a naplněním svého poslání.
Každé Vaše slovo na mě působí jako lék na duši, ať už zasazené do minulosti nebo přítomnosti. Nechám to plynout, věřím a jsem rozhodnuta, že se vše v dobré obrátí.
Moc jste mi svým výkladem pomohla a přeji Vám hodně síly  a světla ve vašem konání,
Jiřina M.
dar1

 

Drahá Sofie, i já musím konstatovat, že Vaše numerologické rozbory, jsou umělecká veledíla. Mně už se chýlí jeho četba do poslední fáze, a čím dál více si šetřím každou stránku, je to balzám na duši, se o sobě dozvídat, to, co vlastně už dávno cítím, jen to bylo zahaleno závojem zapomnění. Dokonce, i když se mi odhalují, ne úplně „lichotivé“ vlastnosti, cítím je jako příležitost je přijmout, a podívat se na to úplně z jiného úhlu Umíte krásně pohladit a máte obrovský dar, dostat se do úplné blízkosti našich duší, a při tom šetrně odhalovat vrstvu po vrstvě…máte obrovský Dar!!

Myslím, že jsem svým nadšeným povídáním o numerologickém rozboru, vyhotoveným Vámi, inspirovala nejednu svou kamarádku, rozhodně o tom uvažují, že by si rády též nechaly vypracovat životní elaborát. Už teď cítím, že se k rozboru budu zajisté vracet a vždy naleznu něco nového.

El*

 

Dobrý den paní Sofie, moc děkuji za numerologický rozbor. Věděla jsem,že to bude úžasné, ale je to pecka, a to jsem zatím jenom nahlídla. Sedí to jak poklička na hrnec. Vlastně to všechno jsem měla v hlavě, a viděla jsem tak nějak vzdáleně i řešení, ale tohle mě věřím, posune velký kus dopředu. Už se těším, jak to celé prostuduju. Velice děkuju za pomoc. Přeji hodně štěstí a lásky.

Martina K.

 

 

Dobrý den, ještě jednou zdravím, moc děkuji. Je to nádhera :-). Pro Vaši zpětnou vazbu, je to trefa neskutečná. S láskou a vděčností moc děkuji za pomoc na mé cestě….

Mějte se krásně.

Ivana M.

Sofie krásný den,
omlouvám se, že píši až teď, asi až teď je správný čas .. 🙂
Chci Vám moc poděkovat a zároveň s hlubokou úctou k Vám vyjádřit vděčnost…. ❤
Jsem asi tak v půlce čtení, musím si to dávkovat, protože teď procházím velkou transformací a stále se něco otevírá a zpracovává… A Váš rozbor přišel opravdu v naprosto správnou chvíli…
 Od první strany , co ho čtu , mám husí kůži…
Vystihla jste mě tak, že se opravdu skláním před Vaším napojením,️ cítím z rozboru obrovskou lásku, kterou do něho dáváte …
Petra S.
Dobrý den, paní Mimrová,
moc Vám děkuji za vypracovaný rozbor.Je pro mě opravdu velmi inspirativní a nacházím v něm i hodně informací, kterých jsem si byla vědoma, jen jsem jim buď nepřikládala váhu, nebo je částečně potlačovala nebo nerozvíjela – a to jsem si vědoma toho, že jsem rozbor zatím jen „rychle“ pročetla. Už se těším na chvíle, kdy si o víkendu sednu, rozbor pročtu, procítím a hlavně budu pracovat s otázkami a doporučeními, za které moc děkuji.
Jolana K.

Drahá Sofie,

během čtení jsem několikrát hluboce plakala.Věděla jsem,že to tak je,ale bylo to někde hluboko zakopané.Řekla bych,že vše co píšeš je pravda. Ze srdce ti děkuji a objímám.

M.M.

 

Dobrý den, Sofie,

moc Vám děkuji za rozbor mé osobnosti. Jsem to já se vším všudy, nemohu pochopit, že tak z tak malé informace jako je datum narození, lze vyčíst tolik. Když se na tím vším zamýšlím, vytvořila jste můj dokonalý obraz, který mne natolik povzbudil, že mě vede k velké životní změně.

Jsem to Já, uvědomila jsem si, že musím některé věci dělat trochu jinak, abych byla šťastná a naplněná. Moc Vám ještě jednou děkuji.

K.F.

 

 

Dobrý den paní Mimrová,

mockrát Vám děkuji za vypracování numerologického rozboru. Hned včera jsem se pustila do čtení a musím říct, že to je radost číst, že se poznávám, jako bych sama o sobě psala moji charakteristiku mojí duše. 🙂 Těším se na další čtení.
Eva Č.
Milá Zdeňko,
moc Vám děkuju za rozbor, velmi mi to pomohlo. Cítím, že jste hluboká, silná, láskyplná bytost. To, že jsem Vás „náhodou“ našel na internetu a požádal o Bod znovuzrození souvisí s tím, že prožívám v posledních letech určitý proces, který s tím souvisí. Mé vnější vědomí možná očekávalo určitou analýzu ve spojitosti s naplněním životního úkolu /……./. Vy jste mě ale upozornila na praktický aspekt tohoto úkolu ….
Vážím si Vaší práce a ještě jednou děkuju.
Přeju Vám vše dobré, vnitřní mír a štěstí.
Honza.
Vážená Sofie,
velice děkuji za zaslaný rozbor pro moji maminu – sama jsem zvědavá, jak s ním naloží…
Do poděkování zahrnu zároveň i velké díky za svůj rozbor. Už pár dní Vám chci napsat odezvu, vždycky v myšlenkách začnu a pak nevím, jak pokračovat. Teď mám tedy pádnou příležitost myšlenky dokončit.
Rozbor čtu nyní podruhé, představuje vlastně něco jako odreagování se ve chvílích volna (ve skoro všech chvílích volna :)). Nosím ho víceméně pořád při sobě, podtrhávám, vytvářím záložky a zatím jen něco málo (rychleji mi to nejde) z rad uvádím do praxe. Každopádně je v něm vesměs ve 100% pravda. Což je vážně parádní, protože něco takového jsem dlouho hledala…
S poděkováním a přáním krásného dne ,
Tereza M.

Vážená a milá paní Sofie,
mnohokrát děkuju za vše zaslané včetně přídavku. Četla jsem již včera večer jedním dechem a pak také meditovala.
Na meditaci k urychlení Vzestupu jsem se dívala na Vašich stránkách v den, když jsem se Vám ozvala. Díky Vám se vše posunulo a za to moc DĚKUJU.
Děkuju ze srdce za všechna napsaná slova, jsou pravdivá, se vším souhlasím a budou mi podnětem k další práci.
Vaše Slova budu opatrovat a často se k nim vracet.
Přeju Vám krásné dny a moc Vás zdraví
D.
Milá Zdeňko,
ještě jednou Vám moc děkuju, skláním se před Vaší schopností vhledu, intuice i inspirace. Vzhledem k tomu, že mě některé Vaše vývody překvapily svou přesností, rozhodl jsem se v rámci zpětné vazby napsat pár osobních vět, byť to nemám ve zvyku.
…..

Vaše práce mi opravdu pomohla, už jsem Vás doporučil dceři. Děkuju.

 

S láskou a úctou Jan

 

Milá Sofie,horoskop, ktorý ste pre mňa vypracovala sa ma hlboko, veľmi hlboko dotkol… A ja Vám za to ďakujem. A kým je moja myseľ bez cenzúry, od srdca Vám píšem, že ste sa ma dotkli i Vašou dušou. Mám otázky a zároveň nemám… To, čo som nacítila, čo som bola schopná nacítiť, sa ma dotklo presne tam, kde malo…

Chcela som sa Vás opýtať, či by som s Vami mohla rozobrať niektoré otázky, ktoré vypluli na povrch pri čítaní horoskopu a bolo by možné sa s Vami stretnúť (objednať si u Vás konzultaci)?

Ďakujem. D.

 

 

Dobrý večer Sofie,

Moc děkuji za rozbor. Dala jste mi velmi mnoho.
…Přinesl mi plné uvědomění některých oblastí mého duševně duchovního života. A také úplně nové doplnění informací ohledně podstaty vztahu s rodiči, za což za vše velký dík. Mám potřebu o tom s vámi hovořit, více zasadit celou tu šíři emanací mé duše v tom nynějším čase, v těch současných výzvách a úkolech. Odhalit ten focus, střed. Nevím, možná je to už úkol pro mne samotnou, ale mám pocit, že se s vámi potřebuji nad tím sejít. Pokud souhlasíte, jaké jsou vaše časové možnosti?
Budu ráda, když se budeme moci osobně setkat. Ještě jednou velký dík za skvělou a podrobnou práci.K.
Ďakujem za celu rodinu, trochu som sa prelúskala detskými rozbormi a majú pre mna veľkú cenu. Milujem svoje deti a chcem im byt čo najviac oporou, aby im bolo čo najlepšie na tejto zemi. S “vašou pomocou” si  budem/už aj som – istejšia vo výchove a chápať správanie svojich deti a čo najlepšie naň reagovať. Odhalili ste mi veci, ktoré som nevycitila a sú kľúčové, aby som zaujala ten správny postoj k svojim deťom… Ďakujem ešte raz za tuto nezaplatiteľnu pomoc pre mna a moju rodinu. Budem sa k tomu myslím vraciat veľmi často- hlavne ak  zneistiem. Myslím že niekedy sa prídeme aj osobne poradiť.
Krásny rok Vám prajem.
A.
Sofinko,
s radostí jsem se na Vás obrátila s rozborem jména. Jsem dojatá, velmi dojatá. Mám radost a cítím, že to, co jsem se doposud dočetla, je to, co jsem celý svůj dosavadní život tu na Zemi cítila a cítím stále. Mé poslání se začíná realizovat a začíná s krásnou teď již sebedůvěrou a sebeláskou nabírat opravdových rozměrů a hloubky. Nedokážu popsat slovy co cítím, ale vím, že vy to víte. Je to jako když se otevřou dveře do světa, kde se cítím doma, kde cítím všudypřítomnou lásku a ochranu. Kde věřím sama v sebe a miluji sebe nadevše a tuto lásku pak rozsévám dál, všude a všem….
Děkuji Vám za nádherné poodkrytí mé podstaty. Jsem Vám za to vše upřímně vděčná.
P.

Dobrý den, Zdeňko,

Mnohokrát Vám děkuji za nádherný rozbor. Absolutně to sedí. Musím přiznat, že už jsem viděla spousty svých rozborů, ale takhle výborný a přesný žádný z nich nebyl. Proslzela jsem ho celý. Děkuji Vám mnohokrát ještě jednou z celého srdce a přeji taktéž krásné prázdniny.

Určitě u Vás nechám/ jako dárek pro zbytek rodiny/ připravit rozbory další.

Děkuji Děkuji Děkuji.

Jana Z.

Drahá Sofie,
díky Vašemu rozboru jsem se posunula o kus dál. Byla jsem schopna otevřít moji minulost a vyřešit dílek z mozaiky mých neustálých strachů. Došla jsem ke svému (vnitřnímu) dítěti a to pochopilo správnost mého konání. Odpustilo mi, získala jsem znovu jeho lásku, došlo k usmíření a objetí a já jeho duši vynesla z temnoty a propustila ji do Univerza! Tisíceré díky!
D.
 Zpětná vazba k emailovému poradenství:
Mila Sofie,
dekuji mnohokrat za odpoved a rozbor. Mnoho veci rezonovalo, az mi „rincelo v usich!“ 🙂 Vazne, spousta dulezitych myslenek, ktere budu asi jeste chvili vstrebavat. Valna vetsina veci souhlasila, a to male minimum, co mi prislo mirne jine (take to muze byt ale i muj silne subjektivni a odmitajici nazor) nicmene poukazovalo na ten samy problem, jen vlastne z opacne strany. Vypada to, ze mam toho jeste spoustu k zpracovani, i kdyz jsem mela pocit, ze uz jsem nejaky kus cesty udelala.
Jeste jednou velke diky! A nejen za toto, ale i za vse, co pro nas hledajici (a treba i nehledajici) delate!
S laskou,
I.
Dobrý večer,
díky za rychlou odpověď. Tak prosím o Základní numerologický rozbor i pro A. Jsem ráda, že nám ho uděláte. Rozbory jsou neskutečně přesné a k zamyšlení. Moc mi pomáhají a syn je víc využívá až nyní. Takže díky moc.
Ještě jednou díky.
Petra S.

Drahá pani Sofia,

ďakujem Vám za rozbor osudovej cesty, ktorý vo mne neuveriteľne rezonuje. Ďakujem za Váš čas a Váš krásny dar. Čoskoro sa Vám ozve aj moja sestra:)

So srdečným pozdravom,
Nikola

Milá Sofie,

nesmierne ďakujem za Váš krásny dar:-) Ozývam sa až teraz, keďže som si nechávala čas a priestor na pomalé a pozorné čítanie, ktoré vo mne mnohokrát veľmi rezonovalo. Niektoré detaily boli až šokujúco presné. Je to pre mňa nielen nádherná spätná väzba, ale i pomocník na mojej ďalšej ceste duchovného vývoja. Ďakujem zo srdca za všetky cenné postrehy, rady a tipy, ktoré sa mi dúfam bude dariť používať vo svojej dennej praxi.

…. Ďakujem  ešte raz za zrozumiteľné priblíženie rôznych stránok mojej osobnosti a životných lekcií, ktoré mám možnosť si v tomto živote absolvovať.

Prajem Vám krásny večer,
S úctou,

Natália

 

Dobrý den Sofie.

Poslala jste mi nádherný dárek k narozeninám v podobě numerického rozboru. Přesně věci, co jsou v něm napsány jsem potřeboval slyšet (číst, potvrdit ) zkrátka jak v něm píšete přesně podle toho jaký jsem, kde se právě nacházím (sám ze sebou ) a kam kráčím.
Po přečtení prvních stránek jsem nemohl hned odpovědět, protože bych přes uplakané oči nemohl psát, a i teď je mám vlhké. Pracuji na sobě již delší dobu a váš rozbor je dalším kamínkem do mozaiky. Rozbor píšete krásně, pochopitelně, čtivě a každý den se těším na další stránky, které budu číst. Ani nejbližší kamarádi a přátelé by mě takhle přesně nepopsali jako vy.

Ještě bych vám rád poděkoval za stránky: novou cestou, kam občas zavítám. Svítí jako maják, když potřebuji nakopnout, popostrčit, uklidnit, či jen tak popřemýšlet…

Díky,

Jiří K.

Reakce na emailový dotaz:
Dobrý den paní Sofie,
předem děkuji za Vaše krásná slova a odpověď, která mi přímo vyrazila dech.. čekala jsem něco ve smyslu, že jsem narozena ve znamení býka, mám takové a makové předpoklady a proto není vyloučeno, že založím rodinu, nicméně ve skrytu duše jsem doufala, že se Vám podaří poodhalit trochu více a přinesete mi poselství přímo pro mě. A co se nestalo, odpověď naprosto předčila mé očekávání. 
Co mě ale naprosto dostalo, byla slova o vztahu s matkou, skoro se mi chtělo plakat ….
……………….
Děkuji, Jana
Dobrý večer pani Zdeňka,
ďakujem za zaslanie rozboru, ani som nečakala že dorazí tak skoro! Teším sa. Nahliadla som zatiaľ len na niektoré odstavce, je to naozaj čítanie na dlhšie obdobie, no už z tých pár námatkovo vybraných odstavcov/stránok vidím, že je to o mne, a ide to do takej hĺbky, do akej ma nik z okolia nepozná a pred akou sa niekedy sama sebe schovávam… 🙂
Ďakujem Vám ešte raz za Váš výklad a múdrosť v ňom ukrytú.
Zuzka
 
Zdeničko, jsem úplně z tvého rozboru v transu, zatím jsem si přečetla jen málo a všechno sedí,….opatruji to jako největší poklad,….chtěla bych si to vytisknout jako knihu, najít si den nerušeného volna, psát si poznámky, a ponořit se do toho, ale to co jsem pročítala je neskutečné, byly i slzičky i když jsem toho přečetla málo, velmi se mě to dotýkalo…..neskutečně ti děkuji.
Tereza

Ahoj Zdeňko,

moc Ti děkuji za hluboký rozbor, který na mě zapůsobil, až jsem si při čtení uvědovovala i tělesné projevy, které mě u čtení provázely.

A především si moc vážím uvedených technik, které pro mě jsou neočekávaným bonusemUsmívající se Ty na mě zajiskřily, jako světlo na konci tunelu, kdy o pár omezujících oblastech už dlouho vím, jen jsem nedokázala přijít na to jak je posunoutUsmívající se

V rozboru se z velké části poznávám, hodně z možných události nebo vlivů si opravdu uvědomuji  a navíc mě překvapilo i pár drobností.

Budu s tím pracovat postupně a děkuji za nabídku obrátit se na Tebe s dotazy.

Martina

  Milá paní Sofie,
dnes mi přišel numer. rozbor mého manžela a s dojetím žasnu, jaké veledílo jste stihla vytvořit. Věřím, že pro manžela to bude obohacující a hluboká inspirace. Ze srdce děkuji za Vaši láskyplnou tvorbu a činnost.
Přeji Vám a Vašim blízkým hojnost Božího požehnání ve Vašem každodenním životě.
S úctou a vděčností, Jana

Pěkný den, paní Sofie,

děkuji za vypracovaný numerologický rozbor. Je na něm opravdu hodně, hodně pravdy. Nejdříve jsem si ho celkově přečetla asi 2x, a nyní ho začínám číst na etapy.
Asi by toho bylo spousty, co bych dokázala rozebrat a potvrdit, případně upřesnit.
Posílám odkaz na můj web, který potvrzuje současné mé rozpoložení, které jste nazvala, že se nacházím na Křižovatce. Ano, to je přesné, několik měsíců se probouzím s tímto pocitem, že jsem na křižovatce, rozcestí…

Ještě jednou moc děkuji, určitě byl pro mě váš rozbor přínosem, a už nyní vím, že se mi rodí v hlavě nové nápady.

S láskou Ivana