Známe se celé věky – nová kniha

Držím v rukou fungl novou knihu, která si zcela určitě přitáhne mnoho čtenářů, neboť se týká našich vztahů. Najdete zde odpovědi na (skoro) všechny otázky na téma vztahů, které jste kdy měli. Autorkou knihy je Andrea Homolová a jmenuje se Známe se celé věky.

Jedná se o revoluční příručku všech partnerských vztahů, včetně těch osudových. Čtenář v knížce najde naprosto přelomové skutečnosti a informace týkající se vztahů, fakta, která dosud nejsou známa řadové psychologii, ani sociologickým vědám, a dosud nebyla v těchto souvislostech nikdy zveřejněna. Jedná se o poslední převratné výsledky špičkové světové vědy týkající se vztahů – např. z oborů neurokardiologie, neurovědy, epigenetiky, genetiky, fyziky a biofyziky, které potvrzují dávné duchovní souvislosti.
Tato kniha je první knihou, která čtenáři odpoví na všechny jeho otázky na téma partnerství, na které dosud hledal odpovědi, ale nenalezl je. Kniha proniká hluboko pod povrch věcí, a přitom je napsaná srozumitelným a čtivým stylem, který v čtenáři vyvolá zvědavost a současně i napětí, jak se budou souvislosti odvíjet dál, ale také jej pobaví. Tato kniha změní váš život a díky tomu i kvalitu vašich vztahů. K lepšímu!
Kniha je novodobým zasvěcením, a to nejen na úrovni vztahů. Získáte díky ní hluboké poznání a proniknete k fascinujícím souvislostem.

Zjistíte,

…že existují 4 základní druhy partnerství.

…že každý z nás má partnera, který v sobě nese polovinu naší vlastní duše a my polovinu té jeho.

…že své osudové partnery, stejně jako ty karmické, máme doslova zakódované ve své Duši i ve své DNA.

…že každý vztah má svou duši, samostatné energetické pole, které je doslova samostatnou bytostí a jedinečně a zcela nezvratně ovlivňuje oba partnery.

…že smrtí žádný vztah nekončí.

…že s tím, koho milujete jste spojeni navždy.

…že lidské srdce je mnohem více než jen obyčejná pumpa krve.

…že jsou 3 základní druhy orgasmu a co se při nich odehrává.

…že láska se mění jako všechno ostatní a že dříve byla úplně jiná.

…že existují různé druhy zamilování.

…že v dětství v nás vzniká kód, který definuje, jakého partnera si vybereme a jaký bude náš vztah!

…že váš partner a jeho lidská osobnostní kvalita je přímým odrazem vás samých. I to, že, kým jste se stali, je i důsledkem působení vašeho partnera…a mnoho dalších fascinujících informací…

Přátelé milí, natěšeně a s velkým zájmem se pouštím do čtení této bichle a určitě se zde s vámi prostřednictvím příspěvků podělím o cokoli, co mě zaujme. Ostatně tak jako to dělám po celou dobu života svého webu www.novoucestou.cz.

S láskou,

Sofie

Více informací o knize: http://www.znameseveky.cz/


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *