Plejádské číselné řady

Plejádské číselné řady jsou jakousi pomůckou k rozšířenému vědomí a přístupu do vyšších dimenzí. Používáním těchto číselných řad  do nich dospějete rychleji. Používejte je mentálně a také si je pište na místa, kde často pobýváte. Při meditaci lze držet lístek s touto řadou v ruce a nechat tento číselný kód do sebe vnášet.  Postavte ji pod sklenici s vodou. Voda je vesmírný inteligentní prvek a dar a pomůže vám informaci získanou z těchto číselných řad dostat rychleji do buněčného vědomí.  Pijte tuto naprogramovanou vodu, tak často jak můžete. Váš spirituální pokrok se zrychlí. Každá buňka, každá molekula a každý atom bude chtít tuto informaci přijmout za svou a bude rychleji docházet k nárůstu spirituálního vědomí.

Tyto číselné řady jsou pomůckou pro přechod do 5. dimenze. Dimenze štěstí, lásky a rozšířeného vědomí.

Informace k číselným řadám

33851651:
Tento číselný kód je stále aktuální. Pomáhá při vědomostním přechodu z třetí do páté světelné vědomostní dimenze. Pomáhá rozeznat části ega a rychleji je transformovat. Při používání této řady se automaticky transformují negativní energetické otisky, které jsme zanechali při našich inkarnacích zde na Zemi. Pomáhá mírnit stres, hádky a nedorozumění.

88445719:
Tento číselný kód nabírá na své síle každým dnem, neboť příliv kosmické lásky z božského zdroje se neustále navyšuje. Zesiluje účinek všeho pozitivního a zeslabuje účinek všeho negativního. Může se používat na zeslabení elektrického smogu. Nejlépe napsat do rohů místnosti. Také se může položit pod počítač, televizi, napsat na mobil. atd. Tento kód napojuje na frekvenci kosmické a Kristovy lásky. Ochraňuje před tmavými energiemi. Má vysoce harmonizující a ozdravný účinek. Mírní vedlejší účinky léků.

Tyto řady by se neměly používat současně. Mezi jejich použitím by měl být odstup několika hodin.

Použití pro obě číselné řady:

– napsat na lísteček a přenášet na vodu. Sklenici s vodou postavit na číselnou řadu na minimálně tři minuty a podle intuice popíjet

– napsat na lísteček a nosit ho u sebe nebo položit do své blízkosti

– tuto řadu nahlas vyslovovat nebo zpívat

– přenášet na krystal. Napsat na lísteček a krystal na něho položit na dobu minimálně osmi minut .(Nejlépe průhledný krystal ale může se zvolit i jiný podle vlastní intuice.)

55Y77:
Číselný kód pro napojení a komunikaci s kosmickou rodinou.

Používat při komunikaci s kosmickou rodinou. Navyšuje telepatii a intuici. Vyslovovat nahlas nebo si ji napsat při komunikaci se světelným světem na papír a nechat tuto řadu ve své blízkosti.

Přijala Pavlína Klemm


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *