K zamyšlení

Pokud máte uvnitř svého srdce místa, kde se nemáte rádi, je na vás, abyste tuto nenávist nahradili láskou. Šiřte lásku všude, kde přebývá nenávist, i kdyby byla skryta hluboko ve vašem nitru.  Všechno, co jste kdy udělali a kvůli čemu jste možná sebou opovrhovali, je minulost, a proto nemáte důvod se nenávidět. Nezapomínejte, že nenávist je láska, jež jde špatným směrem. Přehoďte rychlost na zpátečku a přesuňte své myšlenky do láskyplného směru. Odpuštění znamená, že jste tohoto obratu dosáhli.

Jste součástí Boha a jste dokonalí, protože Bůh je dobrý a všechno, co vytvořil je dobré, bez chyb a nedostatků.  Vnímejte se tak.

Ralph Waldo Emerson řekl: „Nikdy nepropásněte příležitost vidět to, co je krásné; v kráse je vidět Boží rukopis – je to svátost ležící u cesty. Vítejte ji v každé tváři, v každé krásné obloze a v každé krásné květině a děkujte za ni Bohu.“

Týká se to také vaší krásné tváře. Dívejte se na sebe jako na požehnání a dovolte si být milováni pro to, jací jste. je to opravdu jedna z příležitostí vidět něco, co je krásné.

Wayne W. Dyer, Každý problém má své duchovní řešení


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *