K zamyšlení

Jak poznáte, jestli duchovně rostete?
Jak člověk pozná, jestli duchovně roste? Je to snadné. Nyní shrneme věci, které už jsme vám řekli. Stále se ptáte na stejné otázky a my vám dáváme stejné odpovědi. Nicméně nyní je zde interdimenzionální atmosféra. Mnoho bude odhaleno v tom, co se zdálo, že už víte.
Dovolte, abych se vás zeptal – jak vidíte svou minulost? Víte, my ji vidíme v teď. Jak zacházíte s minulou energií teď? Přemýšlejte o událostech, které tvarovaly to, kdo jste. Nesete v sobě energie, které by tam možná být neměly? Možná pro vás není vhodné být naštvaný na někoho z vaší minulosti. Možná není vhodné ho nenávidět, a přesto to někteří z vás dělají. Možná o tom ani nemluvíte, ale Bůh to ví. Jak se vypořádáváte s minulostí? Vaše minulost vůbec neminula. Vše se děje teď. Proto ji s sebou teď nesete.
Když přemýšlíte o určitých věcech, které se vám staly ve vaší minulosti, drahé lidské bytosti, o situacích, které jste pomáhali nastavit, jak se cítíte? Bije vaše srdce rychleji, jste naštvaní, reaguje vaše biologie? Musím se vás ptát, kdy se to děje? Bije vaše srdce rychleji než včera? Ne! Ve vaší buněčné struktuře se to projevuje teď. Proto pracovník světla, který duchovně roste, pracuje s energií toho, čemu říkáme teď minulosti. Jak vidíte minulost?
~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~
– z Kryonovy Knihy Devět – Nový začátek –

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *