Probuzení a uvědomění – 2

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem

v rámci Healing Wednesday, 10. listopadu 2021

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Toto je druhý díl ze čtyřtýdenní série channelingů a tato série je o probuzení. Pokaždé, když předáváme channeling v sérii, která se skládá ze čtyř dílů na stejné téma, provedeme malé shrnutí pro ty, kteří možná narazí na tento channeling, aniž by slyšeli ty ostatní.

Tématem jsou Atributy probouzení na této planetě. Je jich mnoho a některé z nich jsou zvláštní. A když říkáme zvláštní, máme na mysli něco, co neočekáváte ve spiritualitě, kterou jste možná studovali, nebo naopak co očekáváte, že by vám tato spiritualita měla dát nebo pro vás udělat. Když říkáme, že se někdo probudil k širšímu pojetí Boha, jaké vlastnosti byste očekávali? Že by takoví lidé najednou mohli vidět věci, které předtím neviděli, nebo si uvědomili velkolepost planety? Že by možná mohli vidět elementály? Že by možná mohli cítit klid a mír a všechno to další, protože se probouzí do světla, kterým je Bůh?

V první části jsme mluvili o metafoře. O tom, jak bylo vědomí planety jako v temné místnosti s velmi slabým světlem, kde jste téměř nic neviděli. A protože světlo bylo tak slabé, způsobovalo, že se dělo tolik věcí: nedostatek důvěry, korupce, chamtivost, všechno, co slouží jen vlastnímu zájmu. Protože tam nebylo světlo. Pokud by tam bylo jasné světlo, viděli byste to všechno. A kdybyste mohli vidět všechno, nemuseli byste žádné takové věci dělat, drazí. Mohli byste vidět své sousedy, mohli byste vidět, co se jim děje. Mohli byste jim pomoci, aniž byste museli procházet všemi těmi věcmi v temné místnosti, jako je vstát v ztemnělé místnosti a hledat je, aniž byste je mohli vidět – vše metaforicky. Mluvili jsme o tom, že je to krabice, krabice temnoty. Že je to vědomí, v němž se nalézáte. A nakonec jsme mluvili o tom, jak možná jsou v rohu dveře s jasným světlem za nimi, které se na škvíru otevřely, a tou mezerou intenzivně prosvěcuje světlo.

Někdo se toho bojí a někteří si to namíří rovnou ke dveřím. A když k nim půjdete přímo a pootevřete je, místnost začne zalévat silnější světlo. Je to metafora, drazí. Jeden z vás otevře dveře a druzí z toho mají prospěch. Chápete to? Pochopte prosím, že to, co ve svém životě uděláte dál, když se probudíte do větší pravdy, že to také pomáhá lidem kolem vás. Vždy to pomáhá. Ale to není předmětem tohoto channelingu.

Proces probouzení lidské bytosti k sobě, k vaší psychice, k vaší osobnosti, k tomu, kým jste, je doprovázen některými zvláštními atributy. Některé jsme už uvedli. Některé z nich poznáváte. Někteří z vás teprve poznáte ty atributy, které jste nečekali. Než se dostaneme ke čtvrtému channelingu, o některých z nich si povíme. Ne u všech z vás se tyto atributy projevují, ale u některých z vás ano. A na ně se to bude vztahovat a čtvrtý channeling vám objasní, proč. Sdělíme vám, proč se takové podivné věci musí dít v souvislosti s duchovním atributem probouzení.

Co třeba ten první (atribut)Někteří z vás potřebují spát déle. Tyto věci, o kterých vám povím, jsou fyzického rázu. Někteří z vás potřebují spát déle. Někteří teď řeknou: „No, to možná přichází s věkem nebo proto, že jsem unavenější.“ Ne, tak to není. Ve skutečnosti jsou lidé, kteří vám řeknou, že jak stárnete, potřebujete méně spánku. (Kryon se směje.) Možná se vracíte k tomu, jak to bylo v dětství, ale spíte déle. A musíte spát déle. A vy to víte, protože doba, jakou jste dřív potřebovali ke spánku, opravdu nestačí. A tak si prodlužujete dobu spaní, nebo se ti z vás, kdo máte nabitý program, o to aspoň pokoušíte, protože si uvědomujete, že vám vaše tělo říká, že potřebuje víc spát. Teď vám napovím, co přijde ve čtvrtém channelingu. Domorodci této planety chodili spát, když slunce zapadalo, a vstávali, když vycházelo. To je víc než šest hodin. A tady máme populaci velmi zaneprázdněných lidí, kterým bylo řečeno, že by to mělo být alespoň šest nebo sedm hodin. To je něco úplně odlišného, než jak to bylo na začátku. Ve skutečnosti by se dalo říci, že posouváte své limity, kolik by vaše tělo mělo mít (spánku) nebo co by chtělo.

 

Ale je tu důležitější důvod. Existuje ještě důležitější důvod, proč musíte spát déle. Když spíte, dochází k určitému procesu. Někteří z vás to víte – kvůli tomu, jaké druhy snů se vám v současné době zdají. Možná teď namítnete: „Počkej, Kryone, nesním o hezkých věcech. Moje sny jsou vlastně docela nepříjemné. Vytahují na povrch nejrůznější věci a já je nemám rád.“ Co když tohle je způsob, jak váš mozek vybíjí vzpomínky? Navždy. Protože se probouzíte. Rozumíte, co vám říkám? Psychologové vám řeknou, že mozek se v podstatě restartuje, třeba i každou noc. Proto musíte spát. A že v tomto procesu se mnoho věcí objevuje skrze vaše synapse a z vaší paměti, ale nedokáží vám ve skutečnosti říct, o čem to celé je. Já vám však řeknu, co to znamená v tomto konkrétním případě: odhazujete tím věci, které už nepotřebujete mít v paměti. A sen je způsob, jak je vyvolat, jako olej na hladinu vody, aby pak mohly být vyhozeny. Takže pokud budete mít stále dokola ten stejný zlý sen, je to signál: možná byste se na to teď měli podívat, vypořádat se s tím a vyhodit to. Ale je toho víc.

Někteří z vás, ne všichni, se v noci probouzí bez zjevného důvodu. A často se to stane, když vaše hodinky ukazují 3:00 nebo 3:30. Někteří z vás se teď usmějete, protože tohle přesně se vám děje. V pokoji máte hodiny, které vidíte. Otočíte se k nim a povzdechnete si: „Ach ne, už je to zas tady. 3:30.“  To je záměrně, drazí. Protože se to děje tak pravidelně a ve stejnou dobu, v první řadě se to snaží upoutat vaši pozornost. Něco se děje. Někdy vám innate, Duch, ale zejména innate po takovém probuzení dává fyzické signály, že existuje něco, co byste měli vědět. Nemůžete se probudit k větší pravdě a stále s sebou táhnout všechny staré energie a jen říkat: „Nyní jsem probuzený,“ a přesto pokračovat se všemi starými zvyky, se vším, se stejným vědomím a stejnou osobností.

Nebo to slyšíte poprvé? 3:30. A co se stane ve 3:30? Někteří se probudíte, otevřete oči a přemítáte: „Kvůli čemu bych si měl dělat starosti? Protože opravdu o ničem nevím.“ Jiní řeknou: „Ach ano, mám z něčeho obavy “ nebo „Ach ano, tohle se stalo.“ Toto je další způsob, jak přivést vaši pozornost k jedné věci, že se s vámi pracuje. Někteří tomu říkají, že se na vás „pracuje“. Pracuje se s vámi, abyste ve své mysli, obzvlášť ve svém podvědomí, propustili něco, o čem mnoho našich hostů v tomto programu řeklo, že na tom potřebujete pracovat. Tohle je však automatická práce, protože se začínáte probouzet k větší pravdě, protože jste spatřili silnější světlo.

Kolik z vás má motivaci jíst jiné potraviny nebo tíhne k jiným potravinám? U kolika z vás se najednou rozvinula alergie na potraviny, které jste vždy jedli? Někteří vám zase řeknou: „To přichází s věkem a je zajímavé, jak tělo různě reaguje podle toho, jak je staré.“ (Kryon se směje.) Co když je to něco jiného? Chci vám teď něco říct a chci, abyste si to analyzovali, takže nespěchejte. Pokud jste požádali svou innate, aby vám pomohla, nebuďte překvapeni, když dostanete alergii na určitou potravinu. To je vaše innate, která se vám už dlouhou dobu snaží říct: tohle konkrétní jídlo nemusí nutně být vhodné a přiměřené velkoleposti vašich buněk, vaší Akáši nebo čehokoli jiného, ačkoli vám dřív chutnalo. To by mohlo vysvětlovat bolesti hlavy, žaludku a vše ostatní, co s tím může souviset. Říkali jste: „Prostě to mám rád, chutná mi to.“ A pak se na to najednou objeví alergie a už to nechcete. Bingo. Innate udělala svou práci, už to nejíte.

Ukazuji vám, drazí, systém laskavosti a lásky, ve kterém se začínáte probouzet do světla, a Duch vám pomáhá tím, že vám dává signály prostřednictvím innate a atributů, o kterých vás učíme. Mnoho věcí se spouští ve vaší duši, zejména těch fyzických. Mentálně se někteří potýkáte s různými problémy. Trochu jsme o tom mluvili v prvním díle a budeme o tom znovu hovořit ve třetím díle. Ale existují také emocionální věci, se kterými se potýkáte. Někteří z vás řeknou: „Nevím, jak to vysvětlit, Kryone, ale někdy prostě chci zmizet.“ Když se jich pak zeptám: „Kam chcete jít?“, nemají žádnou odpověď. Neřeknou: „Chci jít na lepší místo,“ řeknou jen: „Chci na chvíli zmizet.“

To je váš způsob, jak říct, že byste rádi zastavili hodiny. „Chci zastavit vlak a na chvíli vystoupit, možná si udělat dovolenou a pak se vrátit.“ Toto je vaše touha po klidu a pokoji. A tím tento channeling začal – s touhou po klidu a míru, zvlášť teď ve vašem životě. Pro některé z vás neexistuje způsob, jak dosáhnout klidu, kromě toho, když spíte, a i tak je rušen. To je důvod, proč někteří z vás mají emocionální touhu zmizet. To je nejlepší způsob, jak to vyjádřit. To neznamená, že chcete přestat žít. Znamená to jen, že si chcete na nějakou chvíli odpočinout od jízdy vlakemToužíte po klidu ve svém životě, který jste možná už nějakou dobu neměli. Pojďme se na to podívat blíže.

Po tomhle jste netoužili, dokud jste se nezačali probouzet. Prostě jste tvrdě pracovali a nějak jste se s tím vyrovnávali. To je způsob, jak na této planetě přežíváte, vyrovnáváte se s tím. Ale najednou si říkáte: „Co když to nebudu muset řešit ve staré energii, tak jako dřív? Co kdybych mohl na chvíli zastavit vlak a vystoupit, abych si na chvíli odpočinul a udělal si klidnou dovolenou? Poté se zas mohu vrátit a pak si zas užít krátkou klidnou dovolenou, znovu zmizet a pak se zas vrátit.“ Tohle je samozřejmě velmi ezoterické, ale je to skutečné, že?

A ještě něco. Někteří to víte, někteří to nevíte. Někteří prožíváte vyšší vrcholy a hlubší propady, jinými slovy, celá škála emocí začíná kulminovat, a to se dřív nedělo. Ti z vás, kteří se cítí dobře v emoční vyrovnanosti, si začínají uvědomovat, že ji právě teď nemáte. Drazí, tohle všechno je rekalibrace. Tohle vše je přenastavení toho, čím je lidská bytost, která se začíná probouzet – s buňkami vibrujícími jinak, s vědomím, které začíná vidět světlo, jak nikdy předtím nevidělo. Tohle jsou zvláštní až podivné věci ohledně probuzení, o které jsem se s vámi chtěl podělit, o kterých nikdo nemluví. A o tom je tento měsíc především.

Je toho víc. Jak víte, jsme teprve v polovině. Vraťte se a poslechněte si víc. Myslím, že se vám to bude líbit.

A tak to je.

Kryon

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Informace o Kryonových knihách vč. informací o možnostech pořízení naleznete ZDE

 


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *