“Nezadržitelná budoucnost”

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem

v rámci workshopu Boulder Colorado Retreat, Colorado – 9. ledna 2022

Zdravím vás, drazí, jsem Kryon z magnetické služby.

Není lepšího místa, než které bylo právě popsáno. Pokud se záměrně obklopíte láskou, která pochází z této planety, nemůžete si pomoci, ale pocítíte mír a uzemnění, které tam je. Je to dobré místo, odkud začít, zejména pro poznávání tohoto kanálu (zde je myšlen Kryon coby „kanál“ proudu informací… pozn. překl.)

Právě jsme v sekci otázek a odpovědí popsali, co jsem myslel poznáváním. A tak pokud jste nebyli schopni tuto otázku slyšet, myslím tím, že když něco poznáte, znamená to, že je to jistota. Nelze to změnit. Můj partner říká, že je to slovo, které v jeho jazyce neexistuje. V některých jiných ano. Něco, co se děje, co je fakt, který znáte tak dobře, že to nelze změnit.

A v tomto směru, drazí, je pracovník světla ten, kdo se učí dotýkat se své duše, ten, kdo se učí, co skutečně znamená mír, který lze získat kdykoli, to je člověk, který poznal lásku Ducha ve svém životě. Kruh dvanácti byl obdobím, kdy jsme neustále překračovali most do vaší duše. A díky těmto programům někteří řekli: Nyní poznávám skutečnost, že mám duši a že tam mohu kdykoli jít, protože si nyní uvědomuji, že je to moje duše, kam mohu jít. O takových věcech mluvíme, když přijde řeč na změny, které přináší uvědomění.

Rád bych vám dal k poznání ještě jednu věc. Drazí, vaše vědomí, váš účel zde a všechny věci, které se ve vás mohou probouzet – k čemu to je? Na to existuje více odpovědí. A ta, kterou si možná zvolíte jako první, je ta, která vám může být nejbližšíTa vás změní. Řekli jsme vám, že ti, kdo si uvědomují zejména atribut, metaforu světla, které je vaším vědomím, si začínají uvědomovat, že vás mění.

Jedná se o léčebný program (Kruh dvanácti), ale channelingy jsou obecné. To znamená, že je lze poslouchat i mimo léčebný program. Chceme vás tedy upozornit na některé věci. Tyto vrstvy, které byste mohli přiřadit svému probuzení, svému osvícení, jsou hluboké. Tato energie s sebou nese atribut, který nikdy předtím neměla. Jedním z těchto neuvěřitelných světelných atributů, o kterých chcete povědět, je to, že ve skutečnosti mění demografické údaje o tom, kdo se zajímá o práci se světlem. Slyšeli jste to?

Můj partner se channelingu věnuje již mnoho let. A za tu dobu zná věkové skupiny, které mají zájem a které ne. A najednou od roku 2012 došlo k posunu – mnoho a mnoho mladých lidí začalo dívat na sebe samé a klást si otázky, které si dříve kladli jen ti zralejší (vyzrálejší)„K čemu tu jsem? Existuje něco víc, než mi bylo řečeno?“ A jsou stále více motivovaní k tomu, aby slyšeli některé z těchto věcí, o kterých mluvím.

Tento účel, na který se díváme: Proč jste tady? Za prvé: abyste našli uvědomění. Uvědomili si, kdo jste, kdo skutečně jste. Jste bytost, která byla stvořena v lásce Tvořivým zdrojem a byli jste stvořeni velkolepí. Takoví jste. A v této velkoleposti si můžete začít říkat: „Co mohu udělat, o čem mi bylo řečeno, že nemohu?“ A je toho tolik. A až se s tím vyrovnáte, je toho víc.

Můj partner právě dokončil odpovědi na několik otázek a odpovědí v pořadu Prožitek Kruhu Dvanácti, a protože tento kanál poslouchá mnoho lidí, kteří nejsou součástí tohoto programu otázek a odpovědí, řeknu vám to. Otázka zní: „Jak mohu něco změnit pro druhé?“ A odpovědí je: milujte je. A to je a vždy bude odpověď.

A jde to ještě dál. Pokud začínáte být vědomí a metafyzika možná vadí některým jiným lidem, kteří si myslí, že je prostě příliš divná nebo divoká nebo že je v rozporu s tím, co jim bylo řečeno v jejich církvích, pak neexistuje způsob, jak se ospravedlnit. Neexistuje způsob, jak byste se mohli obhájit. Neexistuje způsob, jak byste jim mohli o tomto programu nebo třeba o těchto channelinzích říct. Místo toho, drazí, jedinou odpovědí je milovat je.

A tím se stáváte něčím, o čem chceme mluvit, což je další vrstva. Vracíme se k paradigmatu, metafoře, myšlence, která je dnes pravdivější než kdykoli předtím. A tady je: Vy jste majáky Země. A to je to, co maják dělá. Podívejme se tedy ještě jednou na tuto konkrétní metaforu, protože je v mnoha ohledech tak platná, zejména jako metafora. Někdy se věci metaforicky rozpadají. Tato však nikoliv.

Co dělá maják? Stojí osamoceně na skále, neochvějně, protože poznal své světlo. Je skutečný. A jeho použití je téměř vždy ve tmě. Chápete to? A stejně tak i ten váš. Stojí osamoceně na skále a jeho světlo naviguje ty kolem něj do bezpečného přístavu, pokud se rozhodnou ho hledat. Takže každý, kdo se plaví ve tmě na otevřeném moři, má na výběr, zda se podívá, nebo nepodívá na maják, který signalizuje bezpečnou cestu.

Zamyslete se nad tím. Když kapitán lodi směřuje tam, kam maják říká, že má plout, světlo nijak zvlášť nepohlcuje. Kapitán se nemusí nutně stát majákem. Místo toho světlo využívá k tomu, aby lépe viděl. Je za maják vděčný. Miluje maják za to, že mu pomáhá lépe se orientovat v jeho životě. A když je příště na moři, hledá další majáky, protože ví, že pracují pro něj. A ví, že je potřebuje, protože je stále ve tmě.

Drazí, to je svět kolem vás. Je mnoho těch, kteří jsou ve tmě. Je tolik lidí, kteří cítí, že je tu noc, a nemohou se přenést přes to, co se jim nebo na planetě právě dějeA jsou tak zmatení, tak vyděšení… A vy jste zde vědomým pracovníkem světla a nesnažíte se je přesvědčit, že potřebují být majákem. Jediné, co děláte, je, že je milujete, a to je světlo. To je světlo, které je může nasměrovat na bezpečné místo.

Nakonec se vás možná zeptají, co to je, co máte, co by oni také chtěli. Pokud na vás vidí něco, co je žádoucí, co by rádi měli – třeba to, jak se orientujete ve svém životě, a zdá se, že máte takové štěstí. Ale se štěstím to nemá nic společného, protože jste se naučili svítit svým světlem před sebe. Pokud budou chtít vědět, jak na to, tak je seznámíte třeba s nějakými myšlenkami, ale až potom.

A tak je maják obecný pracovník světla, který nešíří světlo proto, aby se ostatní stali majákyale šíří lásku. To není jen myšlenka. Je to váš záměr. Být si natolik jistí a poznávat to, co máte, že víte, že šířením tohoto světla, této lásky, dojde ke změně ve vaší rodině, ve vašich vztazích, ve vašem životě… a nakonec i na planetě.

Dovolte mi, abych vám něco řekl. Právě teď je vás dostatek – i těch, kteří to poslouchají. Je vás dost na to, abyste změnili své město, svou rodinu, a nakonec i celou planetu. Začíná to probouzet něco, co jste nečekali: vyšší vědomí, nová paradigmata. Navzdory tomu, čemu věří většina – totiž že se děje něco negativního a děsivého, vám řeknu, že světlo vítězí. Uvidíte.

To je mé poselství. Je to mé poselství vždycky, ale obzvlášť teď ho musíte slyšet vy. To je to, o co vám jde. Děkuji všem, kteří toto poselství slyší, a kteří jsou nyní mladí a připravení změnit svůj život i životy ostatních kolem sebe. To je nová energie.

A tak to také je.

~ Kryon

Zdroj: www.kryon.com – Nezadržitelná budoucnost – MP3 – min. 13:17

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Bára K. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Další zprávy a informace od Kryona, Leeho Carrolla i českého překladatelského Kryonova týmu naleznete na naší facebookové stránce KRYON česky  Budeme rádi, když se k nám připojíte.

Kryonovy knihy

O všech těchto skutečnostech, o všem, co je, a co tvoří lidský život, člověka či celé lidské společnosti, ve všech oblastech života, i v návaznosti na spojitost s životem Vesmíru, Galaxie, o tom všem Kryon láskyplně a otevřeně hovoří ve svých poselstvích, ale i také ve svých knihách, které prostřednictvím Leeho Carrolla uvádí na scéně lidského života s cílem napomoct ve vzestupu života planety a člověka do vyšší úrovně.

Informace o Kryonových knihách vč. informací o možnostech pořízení naleznete v e-shopu Kryonových knih ZDE a na našem webu  ZDE


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *