Začněte jedním krokem

 Jenom proto, že zřetelně nevidíme konec silnice,
nemáme důvod nevydat se na nezbytnou cestu.

John. F. Kennedy

Vesmír neodpovídá na volání těm, kteří trvají na získání podrobného scénáře před tím, než projeví ochotu něco udělat. Cokoliv…

Jsme zvyklí na mapy, rozvrhy a plány. Vytvářejí iluzi, že kráčíme správným směrem, a to i přesto, že to není pravda. Když se najednou ocitneme na cestě bez mapy v ruce, jsme zmateni, dezorientováni a máme strach, že se ztratíme. A proto čekáme, bojíme se udělat nové rozhodnutí, nabrat nový kurz nebo vyzkoušet nový směr, dokud neobdržíme podrobný harmonogram. „Počkám na nějaké znamení a pak se teprve pohnu kupředu“, říkáte si.

Vezměte ale v úvahu následující: Co když vesmír čeká na vás? Co když se mocné síly, které nás tajemně vedou po celý život, neprojeví, dokud jim nenaznačíte své záměry?
Pokud přešlapujete na místě, nemůžete od vesmíru očekávat žádnou pomoc. Nemůže upravit váš směr, pokud nejste ochotni si některý vybrat. Nemůže Vás správně nasměrovat, pokud neopustíte zdánlivě bezpečný přístav nicnedělání.

Pokud nic neděláte, nic se nenaučíte.
Jestliže zůstanete nehybně tam, kde jste,
nikdy svou budoucnost neobjevíte.
Zvolte.
Rozhlédněte se.
Čiňte.
Vesmír pak poopraví váš kurz a ukáže Vám správný směr.

Z knihy Tajemství harmonie od Barbary de Angelis

A já dodávám… Vydejte se novou cestou! I já to mám v plánu. Věřte v sílu milosti. Všímejte si shod okolností a radujte se z nich. Buďte vnímaví k božským silám, které jsou za vším…

Šťastný nový rok, milovaní!

Sofie


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *