Aktivace Portálu AION 23.listopadu 2013

Znovu nadešel čas konat. Nadešel čas vzít osud našeho světa do svých rukou. Proto se setkáme ve skupinách, větších či menších, individuálně nebo s partnery, v čase heliocentrické kvadratury Pluta a Uranu 23.listopadu. Mnoho z nás se setká a bude vizualizovat Událost, jak se děje právě TEĎ, a vytvoří tak čistý a harmonický kanál manifestace konečného osvobození planety.
Naše vizualizace podpoří plán planetárního osvobození, aby se manifestovalo co nejdřív, nenásilně a jemně, jak je to jen možné. Zvládneme to! Je třeba toto dál šířit! Je třeba, aby se zapojilo mnoho lidí, aby bylo dosaženo kritického počtu lidí, kteří se zúčastní. Prosím vyvěste to na své stránky a blogy! Pokud znáte nějaká alternativní média, můžete jim toto oznámení poslat. Můžete vytvořit skupinu na Facebooku pro skupinu lidí, kteří se přidají ve vaší části světa. Můžete vytvořit video a umístit ho Youtube.


Čas aktivace portálu AION je vrcholem kvadratury Pluta a Uranu, která se objevuje v období 2012-2015.
Je to nejdůležitější astrologický aspekt naší doby a jeho význam je velmi jednoduchý: revoluce Světla. K přesnému heliocentrickému vrcholu kvadratury Uranu a Pluta dochází právě 23.listopadu. V tomto okamžiku nastane, kromě kvadratury Pluta a Uranu, ještě velmi zajímavá heliocentrická konfigurace Merkur, Venuše, Jupiter, Saturn, Neptun a Pluto vytvoří šesticípou hvězdnou mandalu kolem Slunce.
 
Šesticípá hvězda je stejná konfigurace jaká nastala při harmonické konkordanci v listopadu 2003 (kdy Hnutí odporu nabouralo eterický počitačový program implantátů) a nastala znovu při Portálu Míru 25.srpna tohoto roku (kdy jsme společně zabránili vojenské invazi v Sýrii). Aktivace portálu AION je vrcholný moment ve zlomu vlny. Vzhledem k poměru mřížek byly dosud síly Světla pasivní a většinou odpovídaly na akce Temných sil. Od portálu AION síly Světla převezmou iniciativu k akci.

V okamžiku aktivace portálu Centrální Galaktické Slunce vyšle energetický minipuls skrz Slunce a skrz šesticípou hvězdnou mandalu planet.
Energetický puls bude podobný, k jakému dojde při Události, pravděpodobně bude ale mnohem slabší. Puls vyšle harmonické rezonanční vlny do sluneční soustavy a může spustit výměnu slunečních magnetických pólů.
Galaktický minipuls bude přenášen Aionem a Ionou (helénské božstvo), kosmickými párovými dušemi, které hrály velmi důležitou roli, když značně přispěly k vytvoření galaktické civilizace Světla před miliony let.
Záměrem Iony dnes je šířit vědomí Bohyně z Galaktického Středu k méně vyvinutým planetám na vnější spirále Mléčné dráhy. V galaktické mytologii je zobrazována jako Okřídlená bohyně.
Záměrem Aiona je pomoc a dohled nad změnou kosmických cyklů v galaxii v souladu s 25,000-letým pulsem srdce Galaktického Centrálního Slunce.
http://en.wikipedia.org/wiki/Aion_%28deity%29
Bude dohlížet na aktivaci AION portálu na planetě Zemi. Tato aktivace bude značit změnu věků.

Poprvé v naší historii bude vytvořeno přímě spojení mezi fyzickým světem (3D dimenze) a kosmickým atomovým světem (11D dimenze) na planetě Zemi.
Tato aktivace bude spouštěčem Nové renesance. Proto také hlavní aktivace bude probíhat ve Florencii v Itálii. Budete více než vítáni, když se k nám přidáte.
Pokud se nemůžete přidat ve Florencii, můžete tuto aktivaci provést s vaší skupinou, či dokonce sami, kdekoliv na světě budete.
Aktivaci budeme provádět všichni ve stejný čas, v okamžiku otevření portálu AION,

23.listopadu v 22 hodin 11 minut SEČ.
Instrukce:
1. Uvolněte mysl a tělo sledováním dechu po několik minut.
2. Spojte se se svou duší, Vyšším Já, zavolejte duchovní průvodce, anděly a Nanebevstoupené mistry.
3. Vizualizujte okamžik průlomu, záblesk při Události, okamžik osvobození planety, které se děje TEĎ. Vítězství TEĎ! Osvobození TEĎ!
zdroj: www.2012portal.blogspot.com (Cobra, Hnutí odporu)
překlad: Iva Maya

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *