Arkturiáni

Matouš Svoboda

Cítím nostalgii, začínám zde svůj první blogový článek na téma Akrturiáni. Jde až o jakési chvění, které je mi tak známé, avšak zároveň výjimečné. Kdykoliv si něco pročítám k Arkturiánům a nebo něco v jejich souvislosti tvořím, je to silný prožitek. Jsou to specifické záchvěvy po celém těle, které jdou zevnitř z hrudi na povrch po kůži směrem nahoru i dolů. V oblasti temena hlavy se ta energie jakoby protáčí a tvoří spirálu zvláštního víru, jež tvoří kanál.

Pro ty, co si pustí video – ZAPNOUT TITULKY Z YOUTUBE!

Je mi docela zřejmé, že to zní trochu bláznivě, přesto mnoho z Vás cítíte totéž. Znáte tyto pocity ať už k Arkturiánům, nebo k jiné civilizaci. Možná vše teprve objevujete a toto téma Vás zaujalo poprvé. Pokud máte s tímto tématem nějaké propojení, vsadím se že Vám projede po zádech jakoby mráz a vaše pokožka dostane husí kůži. Je to silný okamžik, běžně nevysvětlitelný, který se prolíná se záchvěvy, které jsem popsal výše.

Pokud toto téma čtete poprvé, vnímejte své pocity. Má pozornost si vyžádala vyhledat o nich cokoliv dostupného, pořídit si knihu od Toma Kenyona. To nastartovalo moje vnímání o tom, co je a není možné, do zcela jiných rovin. Rád zde popíšu své zkušenosti i zážitky. Ze začátku jsem neustále narážel na jméno „Arkturiáni.. Arkturiáni“, ačkoliv předtím jsem o nich nic nezaslechl, najednou vyskakoval tento název všude.

Než si získali více moji pozornost, byl jsem tímto tématem spíše pronásledován. Až jsem si o nich něco přečetl, obrátilo se to a já se stal pronásledujícím. Byl jsem u toho fascinován a jakoby mi něco uvnitř říkalo, že jde o velice nápomocnou, upřímnou a mírumilovnou rasu. Cítil jsem k nim obdiv, cítil jsem k nim pouto pro mě tehdy z nevysvětlitelných důvodů. Důvody později začaly dávat smysl a pouta se prohlubovat, jakoby ke mně promlouvali zevnitř a já je slyšel.

Vše začalo pozvolna, prvně objevováním, co jsou vlastně zač a jaké jsou jejich zájmy, poté pocítěním hlubšího pouta. Zjistil jsem, že máme mnoho podobného, jsou to v první řadě ochránci moudrosti, života a svobody. Milují pohled z více rovin, milují výzvy a dokáží nahlédnout ve vzájemnosti prolínání času do toho, co se děje, co se dělo a co se bude dít. Ne jako my lidé, jež se zaměřujeme na jeden čas, oni to vše vidí jakoby současně, jako by se vše dělo naráz.

Jejich pojetí času je ucelené
.
Proto mnohem lépe vidí, kam spěje naše cesta, vidí již zaseté dopady a také možnosti podle našeho chování, vidí i z čeho to pramení skrz minulost lidstva. Je to jakoby si vše do detailu mohli kdykoliv přehrát a pamatovat jako film zhlédnutý v rámci každého“teď“ … Co viděl jeden Arkturián, to mohou vidět všichni. Spolupracují a jsou pro sebe ohromnou rodinou. Ani je nenapadne, aby škodili jeden druhému, jejich znalosti jsou pro člověka nepředstavitelné.

Ačkoliv je budoucnost proměnlivá, oni vidí alternativy tak, jako kdyby se již staly. Vidí je podle každého jednoho „teď“ – vše se mění podle každého jednotlivce, podle našich záměrů, které se neustále ovlivňují. Je mi ctí s nimi být v kontaktu, pracovat na sobě s jejich podporou a jejich vhledy. Cítit spojitosti toho kým jsem byl předtím, než jsem sem přišel do tohoto lidského těla, nebo spíše lépe řečeno kým jsem -> pohled Arkturiána, kde se minulost, přítomnost a budoucnost prolíná.

S radostí podávám aspoň to málo, k čemu jsem nyní veden. Možná to zde může působit jako příliš odvážný článek. Ovšem mně to tak nepřipadá, cítím, že mnoho čtenářů rovnou odpadne, ale také cítím, že ty pravé si to naopak najde, ti přijdou a budou přesně vědět, o čem zde hovořím. Na stránce bude mnohé a nebude to rozhodně laděné jen směrem k nim, avšak vnitřně toužím, abych mohl začít tímto tématem a cítím, že je to správně.

Je to možnost poukázat na to, co mi změnilo život, přiblížit to více lidem a nedělat z toho něco šíleného. Tím chci říct, že je to přirozené téma a otevření se mu může lidem přinést ulehčení cesty a poznání, kam směřují naše kroky bez těch všech her a bojů. Máme zde plno náboženství, které se perou mezi sebou. Arkturiáni nejsou náboženstvím, bohem.. jsou to bytosti jako my. Vyřešili již otázky přežití na své planetě a mohou pomoci i těm, jež se jim otevřou.

Jak s nimi navazovat komunikaci
Jedna z možností jak se s nimi propojit, je jít do plného ticha,
 do klidného místa, najít si příjemnou polohu a jen tak nechat proudit dojmy z toho, co jsem zde napsal. Pootevřít se tomu, že by to mohla být pravda a pocitům, které to v nás vyvolává. Pokud se na to cítíme a myslíme to upřímně, můžeme si je poprosit o propojení. Mějte však se sebou strpení, prvně je třeba vnímat sebe sama, aby člověk mohl vnímat i ty, jež jsou na zcela jiné úrovni vnímání.

Další z pokročilejších možností je po takové meditaci zkusit psát. Smyslem je však psát ze stavu, v kterém jsme si v meditaci navodili propojení a zároveň stav, kde nezasahuje naše mysl. Nejde o to psát z fantazie, to by ztrácelo smysl, jde o to nemyslet o čem a jak, ale prostě začít psát. Pokud se to podaří, tak teprve po psaní se podívat, co jsme to vlastně psali. Jestli šlo o pozdrav a jakýsi rozhovor, nebo jen hlouposti.

Poté si člověk může připravit otázky a čekat co přijde. Psát co cítíme neprodleně bez přemýšlení. Mně osobně tak přišly odpovědi, na které bych sám nepřišel. Také energie se měnila podle komunikace, styl psaní i obsáhlost textu se měnila podle toho, s kým jsem zrovna komunikoval.

Došel jsem do bodu, kdy jsem musel přistoupit na variantu, že jsem se buď už totálně pomátl a povídám si sám se sebou a nebo, že si opravdu povídám mimo tento náš známý svět. Ten zážitek je ovšem nepředatelný, nepopsatelný.“

Pozdějším krokem již nebyla nutnost psát, ale jednoduše vést rozhovor. Ze začátku to však vůbec nedoporučuji, trvalo to, než jsem toho byl schopen. Na papíře se lépe odděluje pozornost od toho, kdo co píše a prostě se jen píše. Je tam možné dopřát si více času, kde nejde o momentální reakci a interakci závislou na okamžitém uvědomění. Také se na papíře dá lépe rozumět a skládat lépe slova.

Kdybychom to řešili hlouběji, zjistíme, že zde ztrácí náš jazyk smysl, je to vše za tou energií a vnitřními pocity, které se pro naše pochopení skládají do slov. Je to možná zprvu děsivé, ale je to moje zkušenost – příjemná. Po těchto rozhovorech jsem byl později směrován k meditacím, cítil jsem velké podpoření a nahrával je asi tak, jako když jsem se učil psát a nemyslet. Najednou se vše vynořovalo, vděčím za to z velké části mistrovi meditace – Esu – Arkturiánský mistr meditace.

„Bylo to neuvěřitelně rychlé, absolutně jsem nedával pozor kde jsem, byl jsem plně ponořen v textu a euforii z psaní, viděl jsem najednou celou tu meditaci, jako kdyby již existovala. Přijel jsem domů a rovnou ji nahrál – byla úžasná!“

Zní to celé šíleně, meditace ve spojení Arkturiánů a Vikingů a napsaná v autobuse, nicméně přesně tak se to tehdy stalo, ten den jsem byl v tom víru jak popisuji nahoře natolik, že po příjezdu domů autobusem jsem to celé rovnou nahrál a poslal. Ten den lidé dostali svou zaplacenou meditaci 3 dny předem – v úterý 20.11.2018. V pátek 23 si ji poslechlo zhruba 50 lidí, včetně lidí jako je Ramona Siringlen a nebo Hanka Sahhu Arah. Mnoho lidí ji najednou chtělo na poslední chvíli. Ta vlna z meditace byla a je úchvatná a počet poslechnutí stále roste..

Meditace se +opakovala ve stejný datum i o rok později a jsem si jist, že se bude opakovat i další roky, kdy si zase zavolá svou pozornost. Každý, kdo si ji objedná, si ji může poslechnout kdykoliv a naladit se na tuto vlnu. Ovšem vždy k 23.11 v 19 hodin a 19 minut, si ji lze společně připomenout a prožít jaké to je, když prožije transformační meditaci více lidí zároveň. Tam je nejhlubší smysl, kdy kouzlo této meditace nabývá na síle.

Vsadím se, že když se přidáš k této vlně i ty, pustíš si ji více než jednou! Když pozveme někoho na dobré jídlo, necháme tam víc než 500,- mrknutím oka. Jídlo si sice vychutnáme a užijeme, požitek z něj máme ale jen jednou.

„Z této meditace můžeš čerpat klidně i do konce tvého pozemského života a vychutnávat si ji dosytosti za 450,- Osobně si myslím, že je to částka vhodná pro to, aby si ji mohl dovolit každý.“

Tato meditace slouží v první řadě k navedení na vyšší vědomí a nalezení své vnitřní síly, zároveň v sobě však ukrývá mnoho tranformačních technik a přání. Je pravděpodobné, že zde se k Arkturiánům velice přiblížíš a propojíš, neboť i to je smyslem této meditace. Propojení s nimi je však nezaručitelné, je na nich komu to dovolí, avšak pocítit je by mohl téměř každý, kdo se této možnosti a transformaci otevře.

Více informací k meditaci s možností objednání najdeš zde

Další odkazy a zážitky nalezneš zde

Obraz Arkturián: Šárka Ouřadníková


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *