Kryon – Numerologie

Tento živý channeling Kryonabyl přijat v Las Vegas, Nevada, 10. prosince 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Můj partner ustupuje stranou. Toto je poslední hlavní channeling roku 2016. Bude následovat ještě další, ale nebude se již zaměřovat na nějaké konkrétní téma. Rád bych vám dneska předal něco, co jsem dosud neudělal. Chtěl bych se zaměřit na téma, o které se mnozí z vás zajímají a rádi by k němu získali základní informace. Dalším důvodem dnešního tématu je, že se obzvlášť hodí k tomu, co se právě teď na planetě děje. A mimořádně se hodí pro vás a váš posun v novém roce (2017). (Pokračování textu…)

Koho živíte svojou energiou?

Holá Pravda o tom, na koho ste napojení a koho živíte svojou energiou.

Možno to poznáte, bolesti brucha, žalúdok a trávenie Vám prestávajú fungovať, bolesti v oblasti ľadvín, pečene, pokles životnej energie, celková stuhnutosť, ste často unavení, bolí Vás hlava, nemáte o nič záujem, myslíte si, že máte depresiu, nič Vás nebaví, necítite radosť, ako ste boli zvyknutí. Necítite svoje srdce a pocity šťastia a lásky sú u Vás vzácne. Trpíte závraťmi, hučí Vám v ušiach a mnohé ďalšie symptómy, ktoré môžte pridať do zoznamu a áno nie sú to príznaky transformácie, ale obyčajný čierny odber Vašej energie. (Pokračování textu…)

Mistr Kuthumi – Čistění smluv

… pro všechny, kteří nyní prochází „mega čištěním“ a potřebují se zaměřit i na morfogenetické rodové pole. Původní příspěvek byl publikován v roce 2012, ale aktuální je stále. Ať je pro vás přínosem!

Jsem Kuthumi a sestoupil jsem k vám na paprscích lásky a moudrosti, abych vás v tuto chvíli pozdravil a přinesl vám požehnání svobody, míru, odpuštění a smíchu. Zdravím vás, milovaní.

Je to s velkou radostí a potěšením v našich srdcích, že se dnes můžeme s vámi setkat, protože vás pevně držíme v srdci Krista a bezpečně v náručí Boha.

Vítáme vás do přítomnosti a božskosti Matky/Otce Boha a udržujeme vás ve středu jejich božské podstaty, a přitom uvolňujeme vaši energii pro vpuštění otisků karmy souvisejících s projekty, které již neslouží vaší duši na její cestě do budoucnosti. Dnešní proces je jedinečný a to jednoduše proto, že já, Kuthumi, vám budu pomáhat v provádění pokročilého a zrychleného procesu čistícího smlouvy, který rozpustí, v rámci nehmotné pavučiny buněčné struktury vašeho těla, negativní otisky vztahující se k událostem a lidem zahrnutým ve  smlouvě nebo smlouvách, které jste se dnes rozhodli vyčistit.
(Pokračování textu…)

Co znamená být ve středu?

Být ve středu znamená spoustu věcí. Má odpověď  musí začít u Gautamy Buddhy, protože ten jako první použil slova „být ve středu“, a nikdo dosud nedokázal dál rozvinout význam, který díky němu získalo slovo „střed“.

Buddha nazval svou cestu střední cestou. První význam spočívá v tom, že pokud se dokážete vyhnout oběma extrémům, tedy přílišnému vychýlení napravo či nalevo – dokážete být přesně uprostřed dvou extrémů, nebudete ve středu, ale dostanete se mimo trojici dvou extrémů a středu.  Jestliže se zbavíte obou extrémů, střed náhle sám zmizí. Čeho by to byl střed ? (Pokračování textu…)

Dvě tváře Boha

Marie prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí krásní muži a krásné ženy,

Jsem tu s radostí. Během jednoho z mých životů na Zemi bylo mé jméno Marie. Nyní jsem zde s vámi v duchu, od srdce k srdci. Vnímejte mě jako rovnocennou, jako přítelkyni, sestru. Jsem zde uprostřed vás s pocitem radosti a entusiasmu v srdci, neboť vidím, že záříte. Jste otevřeni lásce, hojnosti, která tu je, částečně důsledkem vašeho vlastního tvoření. Když se lidé setkávají a sdílí své nejhlubší pocity, bolest, touhy, vytváří to pocit přijetí a společného spojení, které spolu s jednoduchostí a otevřeností ukazuje v každém z nás to nejlepší. Pojďme to spolu oslavit. (Pokračování textu…)

Když budete mít štěstí…

kdyz

Když budete mít štěstí, zůstanete sami. Docela sami, vedle vás nebude nikdo a opírat se budete muset jen o zem a sami o sebe.
Když budete mít štěstí a přijde správná chvíle, život vás udeří, aby vás rozbil jako ořech a dostal ven jádro.
Když budete mít štěstí a bude to ta správná chvíle, budete mít bolest. Takovou bolest, že z ní málem zemřete. A pak vám pomůže vnitřně se přerodit.
Když budete mít štěstí, budete plakat. Budou to slzy, které nebude možné nijak zastavit. A s nimi přijde vysvobození a pak i skutečný život. (Pokračování textu…)