Pět vyladění

Tento živý channeling byl přijat v Ženevě ve Švýcarsku

17. května 2017

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Proto si užijte toto obohacené poselství přijaté v Ženevě ve Švýcarsku.

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Přišel jsem do tohoto prostoru mnohokrát, proto jsou mnozí z vás na channeling zvyklí. Ostatní jej tolerují a další ohledně celé této myšlenky tápou. Moji drazí, toto je doba zrcadlení. Je to čas soucitu, pochopení a tolerance. Je to vlastně jakési vědecké setkání naplněné duchovností a ezoterikou. Vskutku, jdou ruku v ruce. (Pokračování textu…)

Začátky a konce – stále aktuální téma

zacatky-a-konce2

Z archívu, ale neškodí si připomenout…

Nové začátky pro nás budou dostupné hned jakmile budeme ochotní pro ně vytvořit prostor, což učiníme tím, že dovolíme, aby nastaly odpovídající konce. Každý nový začátek, o který žádáme, je těmi dveřmi, které se otevřou ve chvíli, kdy se jiné dveře zavřou. Nemůžeme totiž začínat, aniž by současně něco nekončilo. (Pokračování textu…)

Pravda vašeho srdce

Vaše životy jsou vytvořeny důslednými podprahovými mechanismy přežití. Vaše práce, vztahy, chování, aktivity, vzhled a přání jsou utkány tak, aby jste se cítili přijati svým okolím a společností, protože pak můžete bezpečně přežít v tomto světě. Snažíte se druhé přesvědčit a ukázat jim své štěstí, harmonii a dokonalost ve které žijete…nebo se snad snažíte přesvědčit sami sebe? (Pokračování textu…)

NAPOJENÍ NA ZDROJ

Jsme živorodí savci, kteří se rodí jako „polotovar“
Velmi bezmocní, velmi závislí na stále přítomné matce,
skrz jejíž prs, ruce, něžnou náklonnost
jako po mostě,
dojdeme ten poslední kousek cesty do plného lidství
Pokud tu maminky bylo málo
anebo byla málo pozorná a milující,
něco nám chybí už navždy
Je to takový věčný jet leg
– přeletíme oceán, vystoupíme do krásného dopoledne,
všechno je skvělé – můžeme se vrhnout do dění,
ale chybí nám energie, našich sedm, osm hodin spánku
(Pokračování textu…)

Louise L. Hay – úryvek z její nové knihy

Toto je výtažek nové knihy, které vyšla nedávno v Americe. Před několika dny z ní Cheryl Richardson uveřejnila na své webové stránce malý výtažek. Je to intimní rozhovor mezi ní a Louise na téma smrt. Text mě natolik zaujal, že jsem se rozhodl ho přeložit a poslat do světa. (Pokračování textu…)

JSME SI SOUZENI II. Aneb ZASE JEDNOU O ZÁVISLOSTI

Včera jsem psala o tom, jakými slovy mluví
naše dětská prázdnota
Jak exaltovanými slovy touží
po absolutním prožitku splynutí s mámou
Po pocitu – jsme jen ty a já,
jedineční pro sebe navzájem,
tam, kde končí naše těla, už nic není
– jen černý vesmír a hvězdy (Pokračování textu…)