24/7 a další nástroje, které přicházejí

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Birminghamu, Anglie, 8. května 2016

 

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Někteří stále tvrdí, že přípravný proces (pro channeling) by měl trvat déle, aby člověk mohl natolik ustoupit stranou a Duch do něj mohl úplně vplynout. Buněčná struktura člověka přece není stvořena k tomu, aby dokázala tak rychle přijmout tolik energie. Přesto bychom vám chtěli znovu zopakovat, že každý z vás se na buněčné úrovni mění, zvlášť v této (nové) energii – pokud si to ovšem přejete. Dnes jste viděli dva channelingy, při kterých Duch bezprostředně vklouzl do (lidského) těla bez jakékoli přípravy. Ve staré energii byste se museli probojovat skrz bílou pokrývku, která vás zahalovala. Teď už ne, teď už to není nutné. (Pokračování textu…)

Správně, špatně… a pravda

Z archívu…

Nedávno jsem vedla poměrně vzrušenou debatu s přítelkyní, která se mě pokoušela přesvědčit, že se ohledně čehosi pletu. Byla dost podrážděná, že s ní nesouhlasím, protože – co se mě týkalo – jsem se nemýlila. Já jsem se nesnažila ji přesvědčovat o tom, že mám pravdu, tolik, jako ona přesvědčovala mne. Nešlo o to, zda je něco správně či špatně, šlo o ,,pravdu“. Kdykoliv se v určité situaci vyskytne nějaké ,,správně“ nebo ,,špatně“, jde ve skutečnosti o pravdu a o to, čí pravda je ta pravá.

Někteří lidé budou dlouho a vytrvale prosazovat, že oni vše vědí nejlépe, nemýlí se a znají pravdu. Jenže pravda je legrační věc, protože jakkoliv moc si přejeme ,,pravdu“ poznat, ve skutečnosti si můžeme být jisti jedině tím, co je pravdivé pro nás. Pravda někoho jiného je jen a pouze jeho. Můžeme  s ní souhlasit nebo sdílet určitý názor, ale pravda – stejně jako krása – je v očích pozorovatele.  A když nás někdo žádá o potvrzení své pravdy, ve skutečnosti prosí o potvrzení toho, že je hoden naší lásky. (Pokračování textu…)

2017: rok Slunce, vaší Síly a uzdravujících účinků

Rok SLunce a Hvězdy

AA Michael prostřednictvím Barbary Bessen, leden/únor 2017

 

Milí přátelé,

dnes, kdy toto poselství přepisuji, je 26. prosince, vánoční perníčky jsou snězené, koledy odzpívané a určitá část ve mně cítí potřebu dívat se dopředu. Pohodlí a klid je jedna část našeho života a v současném vnějším neklidném dění dělá vždy dobře. Mě však právě teď žene vnitřní neklid něco udělat, hýbat se nejen v tělesném smyslu, ale i v tom duchovním. Neklid přichází od mých duchovních přátel, kteří mi klepou na ramena a říkají: „Než půjdeš na svou oblíbenou procházku kolem vody a mlsat zbylé cukroví, něco tu pro tebe máme.“ Hm, tak tím určitě myslí nový channeling. (Pokračování textu…)

Osobní transformace z pohledu Smaragdové desky

deska

V pravdě, bez klamu, jistě a naprosto důvěryhodně.
To, co je Dole, odpovídá tomu, co je nahoře, a
to, co je nahoře, odpovídá tomu ,co je Dole, aby byl
završen zázrak Jediné věci.
A právě tak, jako všechny věci pocházejí z této Jediné velké věci,
prostřednictvím meditace jediné mysli,
tak i všechny stvořené věci mají svůj původ v této Jediné věci,
prostřednictvím transformace. (Pokračování textu…)

Všeobjímající tanec mezi duchem a tělem

d789b03d974103ff5efe28271bff5a43

Z archívu…

Drazí přátelé,

Já Jsem Jeshua. Všechny Vás zdravím. Vy všichni jste bytostmi světla. Přišli jste na Zemi, abyste šířili své světlo. Když tak konáte, setkáváte se s překážkami. Jste konfrontováni s temnotou. O čem ve skutečnosti tato hra mezi světlem a temnotou je? Jaký je účel překážek a temnoty, jenž zakoušíte?

Být ve Světle znamená být ve stádiu vědomí, ve kterém si uvědomujete svoji jednotu se vším, co jest. Když jste ve Světle, když jste oním Světlem, cítíte se zcela bezmezní a svobodní. Víte, že jste součást většího celku a cítíte, že jste hluboce schraňováni uvnitř této nekonečné sítě žijícího vědomí. Světlo je vaše spojení s Jedním. (Pokračování textu…)

Práce, peníze a tvořivost

hindu om icon isolated on white background

Proud lehkosti a proud dostatku
Jeshua skrze Pamelu Kribbe

 

Drazí přátelé, s radostí a láskou jsem dnes mezi vámi. Znám vás velmi dobře a zdá se mi, jako bychom se potkali včera. V říši, v které přebývám, není čas tak důležitý. Poznávám vás velmi dobře, ačkoli je váš projev, váš fyzický vzhled jiný než z dob, kdy jsem vás znal.
Jsem Jeshua. Žil jsem na Zemi v lidském těle jako Ježíš. Byl jsem člověkem mezi lidmi, jako jste vy. Nic lidského mi není cizí. Právě z této zkušenosti s lidskou existencí jsem vás přišel podpořit ve vašem vlastním vývoji, ve vašem zrození do Nové Éry. Nová Éra přichází. V těchto dnech probíhá transformace, s níž vy všichni cítíte silné spojení. (Pokračování textu…)