Osvobození a Neutralita

 

Poslední týdny byly velmi očistné. Omlouvám se za zpoždění v komunikaci, ale prodloužený víkend ustát negativní projekce z Kolektivního Vědomí a kolektivních změn bylo opravdu velmi náročné. Telepaticky čteme mnoho slov, mnoho myšlenek mnoha lidí, mnoho negativních energií.

Vzestup je náročný a aby naše Bohoslužba vycházela ze srdce, musí být ti, kteří jdou první ztělesněním rovnováhy a vnitřního míru. Mnozí od nás očekávají daleko více, a to je iluzorní a falešné vnímání. Vzestup je o osvobození. Učíme se existovat v zákrytu s velkým kosmickým praplánem. (Pokračování textu…)

Horoskop v období 18. – 23. 4. 2017

Proměny  

Slunce pomalu opouští konjunkci s Uranem a zesiluje harmonický trigon se Saturnem, který podporuje řád, zodpovědnost, zralost, moudrost a stabilitu. Přináší to pár dní klidu. Během tohoto týdne se uděje několik přesunů planet z jednoho znamení do druhého. Značí to naše vnitřní pohyby, které mohou být zřetelnější, silnější a jasnější. (Pokračování textu…)

Horoskop na období 10. – 17. 4. 2017

Vzdání se vlastní osobnosti

Počátek týdne bude bouřlivý a hektický. Vše je v plném proudu a rozpuku.

Slunce pomalu opouští opozici s Jupiterem a kvadraturu s Plutem, jak jsem popisovala v minulém týdnu. Nyní přebírá vládu energie, která je symbolizována konjunkcí Slunce s Uranem 8. 4. – 19. 4. v trigonu se Saturnem 11. 4. – 21. 4.. Konjunkce Slunce s Uranem je velký příliv energie ke změně, k osvobození, nalézání nových možností, rozšíření vědomí a probuzení. Uran je spojen s energií chaosu, nečekaných změny, zvratů, napětí a nevypočitatelnosti. (Pokračování textu…)

Blíží se úplněk a zrají vztahová rozhodnutí!

Luna ve Vahách se pomalu a jistě blíží do úplňkové fáze. Cítíme mnohem větší napětí ve vztazích. Vidíme na jejich slabá místa, ale s přibývajícím světlem (aspektem na Slunce v Beranu) také na to, kde je potřeba učinit radikální změnu. Luna ve Vahách si žádá především harmonii a rovnováhu. Ale ta bez toho, aniž bychom se postavili do své síly, nemůže přijít. Za nastávajícího úplňku se tak musíme jednoznačně postavit  v našich vztazích za svůj názor. (Pokračování textu…)

Rozkol v duchovní skupině

…tak s tímto článkem souzním velmi!

Vítejte v mém světě, v posvátném prostoru Vědomí Jednoty, kde jsou všichni JEDNÍM SE VŠÍM. Jsem na této cestě již mnoho let a je čas roztáhnout křídla a expandovat společně s vámi mnohem výš a dál.
Je mnohem snadnější stahovat informace přes energie z myšlenkového fondu Kolektivního Vědomí, které v koherenci s odhalováním globální Iluze odhaluje pravdu o duchovní skupině lidí, kteří jdou v procesu Vzestupu první, zabývají se posunem a možnostmi v tomto světě. Je těžké na Zemi, kde existuje určitá realita Status Quo, připustit, že je to možné. Dochází k rozkolu v duchovní skupině. Jsme v dokonalé harmonii a čekáme na kolektivní stabilizaci.

(Pokračování textu…)

Status quo? …No more!

S Lunou putující Rakem jsme plni emocí. A dnes sestoupíme o něco hlouběji, Luna se dotýká v opozici Pluta v Kozorohu (5.32 hod. SELČ). To nás trochu prozkouší. Jak jsme schopni nechat plynout to, co nemůžeme mít pod kontrolou? Něco osobního, co se dotýká našeho pocitu bezpečí, možná i samotné existence, čeká na vyřešení. (Pokračování textu…)