Krásné Novoluní v Blížencích

Dnešní den nabízí mnoho dynamických aspektů. Vrcholí kvadratura Venuše v Beranu a Pluta v Kozorohu (18.22 hod. SELČ), což výrazně přikoření také atmosféru nabíhajícího novu. Luna vstupuje do Blíženců ve 14.16 hod. SELČ a samotné novoluní nastane přesně ve 21:45 hod. SELČ. Pohybujeme se dosti ve tmě a na výsledky toho, co momentálně dáváme do hmoty, snažíme se proměnit a realizovat, budeme muset ještě chvíli počkat. (Pokračování textu…)

Vibrační posun. Nové kapitoly Vzestupu. Vnitřní učitel.

Energie jsou vysoké, jak ukazují i solární grafy, Slunce je velmi aktivní, geomagnetické bouře, vysoká rychlost solárního větru proudí přes koronární díry. Rok 2017 je velmi volatilní rok. Nápor vyššího Světla bude dál pokračovat. Také podle vědce a mayologa doktora Carla Johana Callemana je toto období zásadním posunem pro lidstvo do Jednoty a jak se zmiňuje v tomto článku, je třeba poskytovat pokyny pro to, jak se pohybovat v současných chaotických vodách. Všeobecným doporučením v této silné energetice zůstávají stále meditace. Calleman uvádí data 18.4., 24.5. a 29.6. jako průchody zásadní pro změnu světového řádu a manifestaci Jednoty a našeho společného osudu, kterým je Zlatý Věk. Naše záměry transformují změny a tvoří nové paradigma.

(Pokračování textu…)

Horoskop na období 22. – 28. 5. 2017

Určení priorit  

V tomto týdnu nevytváří Slunce dlouhodobé aspekty s jinou planetou a někdy si můžeme připadat tak trochu bezprizorní. Může se objevit energie, kterou neumíme uchopit a využít a někdy můžeme plápolat jak plášť ve větru. Kam vítr, tam plášť. Můžeme pociťovat, že se nám nedaří dostat ke svému středu. Řekněte si: „Mé Já má dovolenou.“ Nebudeme mít potřebu se zviditelňovat a některé věci kolem nás projdou, aniž by se nás dotkly, oslovily. Naše Já nebude rezonovat, reagovat. Možná záměrně, abychom snadněji zvládli aspekt tlaku a stresu. Na ten ukazuje opozice mezi Saturnem a Marsem. Zpomalení, zastavení, dokončení a odpočinek. (Pokračování textu…)

Horoskop na období 15. – 21. 5. 2017

Rozhled
Merkur opouští konjunkci s Uranem a 16. 5. vstupuje do znamení Býka. Naše mysl a každodennost se dostane do většího klidu. Získáme větší stabilitu, praktičnost, rozvážnost a schopnost realizovat své nápady a myšlenky. Prošli jsme cestou přehodnocování, osvobozování, nový náhledů, inspirace a rozhodnutí. Nyní nastává doba realizace a vkládání do hmoty. Propojení Nebe a Země, idejí a reality. Přichází velká podpora, aby mohly být zrealizovány změny. (Pokračování textu…)

Odpojení a napojení na nové Světelné servery

Milovaní, zatímco jsme měli pocit nikdy nekončící tvrdé práce, po víkendu jsme se ocitli v zářícím Světle a v mnohem povznesenějším bytí. Byli jsme svědky odpojení a znovu napojení na nové Světelné servery. Procházíme jeden portál za druhým a fázi rychlé transkripce DNA. Děje se tak velmi mnoho. Lidé, kteří se nyní probouzí, přichází k přímočarým informacím o Vzestupu. Je to výběr duše probudit se v této fázi Vzestupu. Každý se postupně stěhuje k vlastní spontánní tvůrčí vůli.

(Pokračování textu…)

Prolínání realit – Kryon

 

Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 03.05.2017

„Buďte pozdraveni, moji milí. Jsem Kryon z magnetické služby a s láskou přináším své poselství. K vám, k mistrům na této Zemi. Dovol mi provázet tě okamžiky vnitřního uvědomění. Jsem rád, že přišel čas znovu k vám promluvit a přiblížit dění na této Zemi.

Jste úzce spjati s vyššími dimenzemi.Někteří z vás mají možnost do nich nahlížet a jiní mají možnost pociťovat proudy energií, které do vaší reality prosakují a mění a rozpouští stávající stagnující stav.Již nelze zastavit to, co bylo zvěstováno. Již nelze zastavit probouzení Kristova dědictví v každém z vás. Je to odměna za vytrvalost důvěry ve víru lepšího života. (Pokračování textu…)