Horoskop na období 25. 9. – 1. 10. 2017

Pochopení

Tento týden je „doznívající“ týden, dostáváme čas na vstřebání prožitků a usazení nových zápisů na vyšších rovinách.  Celý minulý týden byl významný a 23. 9. byl velmi zásadní den, jen se to projevilo jinak, než bylo přečteno a zviditelňováno. Zapsala se nová rovina kosmického vědomí, (kde sídlí archetypy světa), do lidského vědomí. Tím končí starý příběh a otevírá se nový. Nové nastavení se bude postupně vlévat do vědomí lidí, přes jejich nové zkušenosti v polaritách, v rozumu a citu, muže a ženy, prožívání partnerství. Jak nově tvořit skrze dva základní principy Jing a Jang. Není to o splynutí. Právě symbol Jing a Jang zviditelňuje důležitost, jak mohou dva principy vytvořit jednotu a navzájem se doplnit. Jde o doplnění. (Pokračování textu…)

Podzimní rovnodennost

22. září 2016 v 22:02 hod  vstoupí Slunce do znamení Vah a nastane Podzimní rovnodennost. Jarní a podzimní rovnodennost je známá tím, že Zemi a všem jejím stvořením poskytuje prastarý kód rovnováhy – na severní i jižní polokouli nastává stejný díl světla a tmy. Tato rovnováha je jako vesmírné tlačítko „reset“, které přeskupuje a updatuje řád přírody i lidí.  Naše tělo na slunci vzkvétá; je známo, že celý přírodní systém funguje na pulsujících světelných vibracích. Informace jsou přenášeny pomocí světelných frekvencí, tudíž naše vědomí hluboce ovlivňuje to, jak se den krátí nebo naopak přibývá.  Na podzim a v zimě spolu s ubývajícím světlem přirozeně směřujeme více do nitra, abychom si připomenuli a přehodnotili své místo ve hře Existence. Když je světla víc, samozřejmě jsme více přitahováni ke svému vnějšímu okolí jako k místu, kde lze tvořit a jednat.  My ale máme nyní před sebou období vyzývající nás k ponoření se do hloubi našeho nitra, abychom s konečnou platností převzali odpovědnost za odstranění všech energeticky negativních sutin, které nám brání v zahojení naší bolesti z pocitu separace a v poznání sebe sama jako Lásky, kterou Jsme. (Pokračování textu…)

Brána Podzimní Rovnodennosti. Rok 2017 – rok důsledného Vzestupu.

Milovaní,
nacházíme se v čase Podzimní Rovnodennosti. Vstupujeme do dalšího multidimenzionálního sloučení. Zesílení galaktické iniciativy urychluje cestu. Evoluční plán lidských bytostí je založen na vzrůstání Světla, aby lidé vyvíjeli svou multidimenzionalitu a mnohotalentovanost. Držíme srdce dokořán vždycky, kdykoliv vstupujeme do neznámých území. Energie v tomto roce dělají skvělou práci. Podzimní Rovnodennost přináší velké uvolnění z temnoty, Milost, osvobození, znovuzískání právoplatnosti důstojného lidského života, Světla a spojení s čistými úrovněmi Krista.

(Pokračování textu…)

Krásný Nov v Panně!

Novoluní nastává ve chvíli, kdy se Slunce potká v přesné konjunkci s Lunou. Dnes nastane ve znamení Panny (7.30 hod. SELČ). Jedná se o první novoluní, které nastane od úplného zatmění Slunce ve Lvu (21.8.). Zatmění symbolicky označují začátek šestiměsíční fáze, kdy jsou vnitřně stanoveny nové záměry a cíle. Každý další nov v rámci tohoto cyklu tak představuje novou fázi vývoje. Uran v Beranu byl výrazným faktorem při posledním zatmění Slunce, a podporoval ho v trigonu. Tím se také výrazně postaral o nové příležitosti, motivaci, inspiraci, originální vize, nápady, myšlenky.   (Pokračování textu…)

Horoskop na období 18. – 24. 9. 2017

Čeká nás velmi zajímavý týden. V tomto týdnu je Novoluní a Podzimní rovnodennost. Toto je skutečnost, fakt, to, co je vidět na nebi. A také se objevuje jedna informace vytvořená lidskou myslí. Několikrát jsem byla dotazována na datum 23. 9., o kterém se říká spousta negativních informací. Postavení planet by mělo být nějak významné pro začátek konce světa. Podle postavení planet tam ale nic takového není. Ujasníme si to hned na začátku. Je to silný týden, ale rozhodně postavení planet v dřívějších dobách bylo zásadnější. Jak ukazuje horoskop, tak tato bublina, tyto informace, které jsou vytvořeny z lidských myšlenek a emocí, jsou zapsány v astrální rovině. Někdo zviditelnil toto datum a lidská fantazie to začala rozvíjet. V dřívějších dobách mystici, zasvěcenci, jasnovidci mluvili v obrazech, symbolech. (Pokračování textu…)

Horoskop na období 11. 9. – 17. 9. 2017

Láska hory přenáší

Konjunkce Merkur a Mars v Panně působící 10. – 22. 9.  je v tomto týdnu velmi silná. Energie Panny je o pořádku, dokonalosti, službě, ale také velké kritičnosti a pedantství. Záleží, kterou část tohoto znamení použijeme. Můžete mít jasno a ve svých postojích a názorech může dojít k zásadním rozhodnutím. Je potřeba mít stále na mysli, ať je to v souladu s vyšším záměrem. S pokorou udělat kroky, konat, ale výsledek naprosto odevzdejte. Ať se stane to, co se má stát. Pro dobro všech zúčastněných. Máme vyjít jen na půl cesty… Ráda bych vám to přiblížila a osvětlila ještě více. (Pokračování textu…)